The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #511  
Стар 20-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 507
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Вчера един колега сподели, че на Интербилд крадената телевизия е спряла всички Фоксове, днес давам актуализация на списъка на МСАТ и какво да видя... AXN, AXN crime, AXN scifi, FOXlife, FoxCrime и още 5, които не мога да ги хвана кои са липсат....

Аман от измекярски фирми,,,
Didomh, оправи си телевизора и не пиши неща които са неверни. Всички канали за които пишеш си работят нормално. Освен ако не си на MSat Русе или MSat Нова загора - там не знам как е.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 20-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Didomh, оправи си телевизора и не пиши неща които са неверни. Всички канали за които пишеш си работят нормално. Освен ако не си на MSat Русе или MSat Нова загора - там не знам как е.
Вече са там... само дето сутринта ги нямаше. Това ми напомня на комунистическия режим на тока, тука има - туйа няма...

Иначе телевизора ми си е много добре, даже бих казал, че единствено Panasonc могат да намират промените автоматично (без да се задава от потребителя) , ако има промени телевизора смичък си ги засича и ми казва.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 20-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 507
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
даже бих казал, че единствено Panasonc могат да намират промените автоматично (без да се задава от потребителя) , ако има промени телевизора смичък си ги засича и ми казва.
И Sony е така.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НАА за този полезен пост :
d.ivanov (20-05-2012)
  #514  
Стар 20-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
И Sony е така.
Може, за Сони не знам, но разбираш колко е дразниещо постоянно да спират и псуакт канали, реша да гледам нещо и хоп канала го няма, след 2 часа е тук...
Отговори с цитат
  #515  
Стар 20-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 507
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Може, за Сони не знам, но разбираш колко е дразниещо постоянно да спират и псуакт канали, реша да гледам нещо и хоп канала го няма, след 2 часа е тук...
Е... може да си имат проблеми със Cisco платформата. За мен друга алтернатива няма. Ползвам GPON но за нищо на света няма да си пусна тяхната тв, провери във форума на SPNet за какво насичане и спиране на тв. сигнала става въпрос. Има райони във Варна където Interbild спират цялата телевизия за по няколко дни, и като ги питаш ти казват - ти си плащаш за интернет, тв е бонус. Blizoo нямат навсякъде покритие и цените им са високи, имат 10-на HD канала, /ESPN не е сред тях между другото/.
Отговори с цитат
  #516  
Стар 20-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Е... може да си имат проблеми със Cisco платформата. За мен друга алтернатива няма. Ползвам GPON но за нищо на света няма да си пусна тяхната тв, провери във форума на SPNet за какво насичане и спиране на тв. сигнала става въпрос. Има райони във Варна където Interbild спират цялата телевизия за по няколко дни, и като ги питаш ти казват - ти си плащаш за интернет, тв е бонус. Blizoo нямат навсякъде покритие и цените им са високи, имат 10-на HD канала, /ESPN не е сред тях между другото/.
Хаха, така е. Аз ползвам също Gpon и съм на твоето мнение, но все повече се замислям за SateliteBG слагаш си картата, пускат ти линия за останалите пакети от спътника и ще имаш MSAT + още 100 HD канала отгоре... и макар да съм на договор, май ще взема на заплата да нарпавя точно това. Някак е по-независимо, поне няма да се надявам, а ще знам кога и какво реално имам.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 20-05-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Писах с надеждата, че все някой служител може да мерне нещо, знам, че се вслушват в имейли.

Като цяло се опитват да намират и успяват да намират варианти. Аз съм голям фен на MotoGP. Немският Спорт1 и Ал Джазира 3 на английски го предават в хубаво качество. Отскоро ги има и тенис Мастърсите в хубаво качество на Ал Джазира 8. Сигурен съм, че и за Уимбълдън ще измислят нещо. Американски спортове обаче няма, освен родео по един руски спортен канал, ако това може да се нарече спорт. Не е вярно, че само близу предават ESPN AMERICA, сателитните мобилни оператори също си го имат открай време. Този канал се явява като най-силния канал, алтернатива на Булсатските спортни канали. Важно е да има ESPN AMERICA за да запазят много от абонатите си. NOVA PREMIER LEAGUE също се явява удар за Булсат, не вярвам да им го дадат точно на тях, както те не дават своите канали на други, закупуват правата за спортни събития и принужават хората да им станат абонати.
Отговори с цитат
  #518  
Стар 20-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burlbury Вижте мненията
Писах с надеждата, че все някой служител може да мерне нещо, знам, че се вслушват в имейли.

Като цяло се опитват да намират и успяват да намират варианти. Аз съм голям фен на MotoGP. Немският Спорт1 и Ал Джазира 3 на английски го предават в хубаво качество. Отскоро ги има и тенис Мастърсите в хубаво качество на Ал Джазира 8. Сигурен съм, че и за Уимбълдън ще измислят нещо. Американски спортове обаче няма, освен родео по един руски спортен канал, ако това може да се нарече спорт. Не е вярно, че само близу предават ESPN AMERICA, сателитните мобилни оператори също си го имат открай време. Този канал се явява като най-силния канал, алтернатива на Булсатските спортни канали. Важно е да има ESPN AMERICA за да запазят много от абонатите си. NOVA PREMIER LEAGUE също се явява удар за Булсат, не вярвам да им го дадат точно на тях, както те не дават своите канали на други, закупуват правата за спортни събития и принужават хората да им станат абонати.
Не знаеш какво говориш... Казваш го така сякаш сме 90-те, където всеки слага някоя антенка и раздава на комшиите от входа кабелна... ти за права чувал ли си? За права които всеки трябва да плаща, и хайде да ми кажеш кои от Българските сателитни оператори излъчват ESPN HD ? Както и да е... спора е излишен, почва да ме хваща срам от това, че живея в такъв град, където всичко се ползва "легално", че даже и хората си мислят, че е нещо нормално това ...
Отговори с цитат
  #519  
Стар 22-05-2012
dobromirslavov dobromirslavov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 45
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Привет на всички. От известно време забелязвам около 2 секундна разлика на синхронизацията на звука и картината на програма Черно Море - става въпрос за програма от пакета на МСАТ Варна. Общо взето следя само новините и спортната емисия на тази програма, но много ме дразни това разминаване на звук и картина. Интересува ме дали само при мен е така или е всеобщ проблем. Да поясня, че съм с HD приемник NETA, купен от МСАТ. Благодаря на отзовалите се.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 22-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 507
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dobromirslavov Вижте мненията
Привет на всички. От известно време забелязвам около 2 секундна разлика на синхронизацията на звука и картината на програма Черно Море - става въпрос за програма от пакета на МСАТ Варна. Общо взето следя само новините и спортната емисия на тази програма, но много ме дразни това разминаване на звук и картина. Интересува ме дали само при мен е така или е всеобщ проблем. Да поясня, че съм с HD приемник NETA, купен от МСАТ. Благодаря на отзовалите се.
Не е само при теб и не е от приемника. Аз съм cam модул. Не че има някакво значение, въпросният канал е free... Просто нашата кабеларка не може да си оправи дори собствения си канал. Пълно безхаберие. Явно не плащат добре и не могат да разчитат на способни кадри.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на НАА за този полезен пост
d.ivanov (22-05-2012), dobromirslavov (22-05-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 47 (0 членове и 47 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.