The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 30-12-2014
Ради10 Ради10 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Мнения: 14
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране Не мога да си пусна функцията картина в картината

Здравейте. Имам телевизор-монитор LG 24MT45D-PZ , но не мога да се справя с тази функция. Като е пуснат на телевизор и натисна от дистанционното pip бутона се появява надпис, че функцията е включена и толкова. Ако превключа на монитор и пробвам пак от дистанционното ми изписва, че функцията не е налична в момента. Ползвам кабелна телевизия, а с компютъра свързвам с d-sub кабел.
Аз ли нещо бъркам или някакъв друг проблем има? Помислих че иска да ползвам hdmi кабел за компютъра, но не би трябвало. Имате ли някакви идеи как да се оправи проблема?
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, картина, картината, Мога, НЕ, ПУСНА, си, функцията


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Картина тв adak Новини 3 06-05-2015 16:42
функцията PVR на BLAUPUNKT не иска да се активира генадивасилев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 27-12-2014 21:26
Как мога да пусна интернет на приемник без лан карта chenev Въпроси и отговори 20 06-12-2014 12:03
Ограничаване на картина БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 21-09-2014 20:15
Проблем с функцията PIP елидес ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 02-09-2013 07:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.