The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-12-2016
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Джеймс Пюрфой за сериала "Хап и Ленърд" - от 2 януари по AMC

В очакване на премиерата на сериала "Хап и Ленърд" по AMC на 2-ри януари в 23.00 ч.



Интервю с Джеймс Пюрфой

Джеймс Пюрфой в ролята на Хап Колинс



Героят на Джеймс Пюрфой в "Хап и Ленърд" - Хап Колинс- е бивш активист от 60-те години, който е прекарал известно време в затвора след отказа си да бъде мобилизиран да се бие във Виетнам. Четиридесетгодишният неудачник Хап лесно се подлъгва да помогне на бившата си съпруга Труди, към която продължава да изпитва специални чувства, когато тя се появява отново със своите мечти и обещания за намиране на изгубено съкровище близо до родния му град.

Успешен и многолик актьор от театъра и големия екран в продължение на почти тридесет години,Джеймс Пюрфой е известен най-вече с ролите си на Джо Керъл от филма „Последователите/$The Following“ по Fox и на Марк Антоний от отличения с награди сериал “Рим“/“Rome” по HBO.

Пюрфой се появи неотдавна на малкия екран в компанията на Шон Бийн и Абигейл Бреслин във филма „Лоша кръв“/“Wicked Blood“ под режисурата на Марк Янг; екшън трилъра „Импулс“/“Momentum“ на Стивън Кампанели, в който си партнира с Олга Куриленко; и „Небостъргачът“/“High-Rise“ на Бен Уийтли – филмова адаптация на класическия роман на Дж. Г. Балард, дело на сценариста Ейми Джъмп, където играе заедно с Том Хидълстън, Сиена Милър и Джеръми Айрънс.

Започнал кариерата си като театрален актьор, Пюрфой се присъединява към Кралското Шекспирово дружество (Royal Shakespeare Company)през1988, когато е студент последна година в Централната школа по говор и драма, след което в продължение на шест години играе главни роли в театъра. Сред пиесите с негово участие са „Постоянната двойка“, „Макбет“, „Бурята“, „Човекът, който дойде за вечеря“ и „Крал Лир“. Освен това той изпълнява ролята на Лаерт в „Хамлет“ в Bristol Old Vic (1991), Роланд Моли в „Present Laughter“ на Ноел Кауърд в Globe Theatre (1993), Биф в „Смъртта на търговския пътник“ в West Yorkshire Playhouse (1994), заедно с Кен Слот и Джъд Лоу, и Тони в „Прислужникът“ в Birmingham Rep (1995).

Сред най-забележителните му изяви в киното са главната роля в „Заразно зло“/“Resident Evil“ (2002), ролята на Родън Кроли в „Панаир на суетата“/“ Vanity Fair“ на Майра Неър (2004), където си партнира с Рийз Уидърспуун, и ролята на Черния принц в „Като рицарите“/“A Knight’s Tale“ (2001), с участието на Хийт Леджър.

Най-новите му изяви в киното са във филмите „Соломон Кейн“/“Solomon Kane““ (2010), „Железен рицар“/“Ironclad“ (2011) и „Джон Картър“/“John Carter“ (2012).Телевизионните му участия в САЩ включват “Отмъщение“/“Revenge”, “Филантропът“/“The Philanthropist” с Майкъл Кенет Уилямс, и “Камелот“/“Camelot”, а в Англия - “Injustice” и “Ричард II“/“Richard II” под режисурата на Рупърт Гулд.

Пюрфой е роден в Тонтън, Англия.



Интервю

Откъде сте и как се чувствахте в ролята на тексасец?

Всъщност аз съм англичанин, така че съм чиста проба измамник в ролята си на тексасец; аз не би трябвало да играя ролята на тексасец. Произхождам от типично земеделска част на Англия, така че образът на Хап Колинс ми е донякъде познат. Хап Колинс е човекът, който седи до мен в кръчмата. Той ми е твърде познат и аз мисля, че това е една от причините да бъда привлечен от сценария. Често пъти хората от земеделски райони биват представяни като тъпи и глупави, като хора, на които нещо им липсва, но според мен, това никак не отговаря на истината.

Как Хап Колинс би описал себе си?

Аз дори не съм сигурен дали той би го направил. Просто той не е този тип. Всъщност, той не се замисля толкова за себе си. Неговата енергия е ориентирана навън, тя е насочена към другите хора.

Хап изглежда като човек, който привлича бедите. На какво се дължи това според вас?

Мисля, че Хап привлича бедите поради старата поговорка, която казва: “Злото властва там, където добрите хора бездействат”. Той е добър човек, който не би допуснал злото да тържествува, затова когато се натъкне на нещо лошо, той не може да остане безучастен. В свят, в който се случват толкова лоши неща, е добре да има хора като Хап, които да им противодействат.

Кое е това, което Хап никак не харесва у Ленърд?

Мисля, че няма нещо, което той да не харесва у Ленърд. Мисля, че той искрено обича Ленърд. Той харесва гнева на Ленърд и неговата тотална, пълна неспособност да прави компромис с каквото и да е. Той харесва лошото му настроение, то го забавлява и той му се смее.

Какво чувство изпитвахте да работите в толкова динамичен филм, пълен с толкова много екшън?

Имах чувството, че снимаме шестчасов филм. Трябва да бъдеш много активен, трябва да бъдеш много концентриран, и да си много подвижен и гъвкав. Трябва да можеш да потиснеш собствените си представи и да бъдеш част от екипа, в това е същността. Сериалът може да се казва “Хап и Ленърд”, но той е групово изпълнение, заради многото други страхотни образи в него.

Какви са пречките за Хап в сериала?

Лоши момчета, лоши момичета, лоши момичета със страхотна визия. Темата за предателството е основна.

Ако трябва да поставите някого в света на “Хап и Ленърд”, кой е основният съвет, който бихте му дали, за да оцелее?

Бъди с нас, защото Хап и Ленърд са много добри в бойните изкуства. Те наистина знаят какво правят и е по-добре да не се е….ш с тях. Не ги закачай; това е все едно да скочиш в пчелен кошер.

Кой е любимият Ви израз на Хап?

“Силният няма съвест.”

Можете ли да охарактеризирате сериала с три думи?

Дързък, секси, пълен с настроение.

Има ли някой, който да е в безопасност в този филм?

Почакайте и ще видите.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
amc, Джеймс, За, Интервю, от, ПО, Пюрфой, сериала, Хап и Ленърд, януари


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ексклузивна премиера по AMC - сериалът "Хап и Ленърд" от 2 януари 2017 г. Chello Central Europe ФИЛМИ 0 13-12-2016 17:00
Интервю с актрисата Макензи Дейвис - повече за сериала "Спри и се запали" по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 11-10-2016 14:49
Интервю с продуцентите на "Спри и се запали" - повече за 3 сезон на сериала на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-10-2016 15:29
ИНТЕРВЮ С ИЗП. ПРОДУЦЕНТ И СЪЗДАТЕЛ НА СЕРИАЛА "ПРЕЗ ПРОКЪЛНАТИ ЗЕМИ" АЛФРЕД ГОХ Chello Central Europe ФИЛМИ 0 05-11-2015 15:49
Интервю с Елизабет Родригез за "Пази се от живите мъртви" - повече за сериала на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 18-08-2015 18:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.