The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 16-11-2022
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Потвърждение, на казано от мен по-рано.
Трима подредено един под друг над мен, не плащат пакета, но имат най-много претенции.
Няма как да си сигурен и за това хайде сега ги намали с един . Имам си съвсем нормални изисквания . А ти не ги защитавай толкова , освен ако не си в някаква по особена връзка с тях .
  #142  
Стар 16-11-2022
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нищо не намалявам и никога не защитавам. А, ти на това плюене, ако плащаш абонамент, значи имаш някакъв много сериозен проблем.
  #143  
Стар 16-11-2022
Aries Aries не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 126
Благодари: 7
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На виваком днес диема 3 върви без рестрикция от кам модула. Не мога да кажа че е чак 4К. Просто всички сравнения падат в канала като си пусна Спорт 1 от Астра 19 или някоя друга програма.
Относно плащанията...как да плащам нещо като се опитват да ме цакат с топла бира. Плащам си за много неща като Дисни+,Нетфликс или НВО Макс , но като нещо не ми харесва спирам, докато при Диемите и другите чувството е че направо те изнудват или рекетират...
  #144  
Стар 16-11-2022
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Нищо не намалявам и никога не защитавам. А, ти на това плюене, ако плащаш абонамент, значи имаш някакъв много сериозен проблем.
Какво плюене ти се привижда ? Я сега прочети първия пост и виж датата когато е обявено как щели всичките им канали да имат HD и кога ще се случи . И това е официална информация , която мога лично да потвърдя . После провери кога са пуснали каналите , дали е на датата обявена месеци преди да се случи или седмици по-късно . И това е само в тази тема .
Аз лично съм написал , че дано този път ни изненадат и си оправят нещата в оставащите няколко дни до световното . С удоволствие ще съм от първите които ще ги похвалят .
В другата тема (както и в тази тема) ясно е написано мнението на много хора за това с какво качество излъчват . Ти не го ли виждаш ?
Виж им качеството в момента - все неща на запис и всичките са много далеч от HD . Особено на МанСити-Брентфорд който сега започва.
  #145  
Стар 16-11-2022
vencoi vencoi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
14 пъти в 8 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На bbox-а го подкараха от днес.
  #146  
Стар 16-11-2022
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Какво плюене ти се привижда ? Я сега прочети първия пост и виж датата когато е обявено как щели всичките им канали да имат HD и кога ще се случи . И това е официална информация , която мога лично да потвърдя . После провери кога са пуснали каналите , дали е на датата обявена месеци преди да се случи или седмици по-късно . И това е само в тази тема .
Аз лично съм написал , че дано този път ни изненадат и си оправят нещата в оставащите няколко дни до световното . С удоволствие ще съм от първите които ще ги похвалят .
В другата тема (както и в тази тема) ясно е написано мнението на много хора за това с какво качество излъчват . Ти не го ли виждаш ?
Виж им качеството в момента - все неща на запис и всичките са много далеч от HD . Особено на МанСити-Брентфорд който сега започва.
Продължаваш да импровизираш! Никой нищо не е обявил официално! Дори в момента в рекламите на Диема за Световното, нищо не се споменава за 4К, камо ли някой да е обявявал нещо преди месеци.
Служебните писма до разпространителите с информация за технически параметри, нямат нищо общо с официална информация!
Като стана въпрос за официална информация, тази която ти разпространи, такива ли е?
Цитирай:
Първоначално написано от mistor
...Ако искат на всеки 10 години да си строят нова сграда , все ми е тая . Нали вътре в новата опаковка ще са все същите , даже и със същата техника...
Не плащаш пакета, не защото не ти харесва, а защото не си свикнал да плащаш. Това обаче, не ти пречи да имаш изисквания и претенции.
Това е същото като да не гласуваш, но по цял ден да говориш за политика и как се те прекарали.
Следните потребители (2) благодарят на sky2 за този полезен пост
boris.ivanov (16-11-2022), Скромен (16-11-2022)
  #147  
Стар 16-11-2022
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Точно тоя провайдър с хилядите канали е абсолютен кенеф! Ама като за 20$ годишно толкова. Самият факт, че след толкова години, прояви активност и тук, точно в тази тема е показателен, че все пак проявяваш интерес, ама не ти се плаща. А, за да гледаш помията за 20$ годишно, нали се сещаш, че все пак някой трябва да плати пълния абонамент.
И понеже имаш хиляди канали, дойде да провериш, как е качеството при първоизточника, щото на хоп 20 не е много обективно.
Следните потребители (2) благодарят на sky2 за този полезен пост
boris.ivanov (17-11-2022), Скромен (16-11-2022)
  #148  
Стар 17-11-2022
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,250
Благодари: 122
Получил благодарност:
607 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Продължаваш да импровизираш! Никой нищо не е обявил официално! Дори в момента в рекламите на Диема за Световното, нищо не се споменава за 4К, камо ли някой да е обявявал нещо преди месеци.
Служебните писма до разпространителите с информация за технически параметри, нямат нищо общо с официална информация!
Като стана въпрос за официална информация, тази която ти разпространи, такива ли е?
Не плащаш пакета, не защото не ти харесва, а защото не си свикнал да плащаш. Това обаче, не ти пречи да имаш изисквания и претенции.
Това е същото като да не гласуваш, но по цял ден да говориш за политика и как се те прекарали.
Ти определено си имаш проблем и не четеш . Плащам си , колко пъти да ти го напиша .
Темата е "Всички канали на Нова в ХД от 1 октомври" ! И ти казах да прочетеш малко отпреди да се спомене това за очакваното 4К , за да се запознаеш с мнението на другите . Както и да погледнеш мача който даваха на запис и само логото беше в HD . То всъщност който и мач да гледаш на запис , рядко ще видиш нещо в HD . Ама ти си знаеш твоето .
Относно "служебните писма" - трябва ли да се обяснява защо са ? Дали не са защото правоносителите искат да започнат преговори с операторите за цената за тези "нови канали" ? Дали не са за да могат операторите да си подготвят технически нещата за излъчването ? Дали не са за да могат операторите да си направят съответното проучване за интереса към едни такива "нови канали" и съответно при сключване на договор да си направят рекламна кампания ? Не е ли редно когато не знаеш ще направиш ли нещо и кога , да пише от октомври , а не от 1-ви октомври .
Никой нищо не бил обявил официално - от едни анекси и предоговаряне , кое да е по-официално . Или само си менкат писъмца да си уплътнят работното време .
Не се напъвай да ми отговаряш , ясно е какво ще напишеш . Просто чети всички мнения

Последно редактирано от mistor : 17-11-2022 на 04:42
  #149  
Стар 17-11-2022
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,555
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,944 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я темата да се изроди в "Какъв Кенеф плащам или муфтя,щото съм хитрец-разбирач и никой не може да ме прецака"!
Следните потребители (3) благодарят на dzumba за този полезен пост
boris.ivanov (17-11-2022), mistor (17-11-2022), Калито (17-11-2022)
  #150  
Стар 17-11-2022
Работилница Работилница е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 201
Благодари: 85
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Точно тоя провайдър с хилядите канали е абсолютен кенеф! Ама като за 20$ годишно толкова. Самият факт, че след толкова години, прояви активност и тук, точно в тази тема е показателен, че все пак проявяваш интерес, ама не ти се плаща. А, за да гледаш помията за 20$ годишно, нали се сещаш, че все пак някой трябва да плати пълния абонамент.
И понеже имаш хиляди канали, дойде да провериш, как е качеството при първоизточника, щото на хоп 20 не е много обективно.

Пълни глупости. Има 20, има и 20. Диемките вървят много по-благо от същите в Мобител, които са само 20 на месец. Снасяйте им като кокошчици, а те ще ви предложат по-ниското качество.
Който търси - открива. На който не му изнася - да се изнася.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Работилница за този полезен пост :
DominoHD (17-11-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Всички, Канали, на, НОВА, Октомври, от, хд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
изчезване на всички канали с хоризонтална поляризация dinko КОНВЕРТОРИ 11 05-08-2019 22:27
Всички канали на bTV вече в HD БониБо Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 39 19-09-2016 14:35
всички канали на AngularPos при DBViewer pavel5044 КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 10 20-08-2013 18:13
BTV УБИ ВСИЧКИ ТЕЛЕВИЗИИ, НОВА СЕ ПРОДАВА Джак Дъра-Бъра 24 13-08-2011 18:56
Всички HD канали по спътниците ! plmko HDTV дискусии 0 10-06-2008 19:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.