The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 24-08-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,946
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Избираш гласово въвеждане и започваш да говориш

1. Задържаш бутона


2. Избираш език(ако не си го избрал предварително).



3. Това е
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
При мен се появи след рестарт

ПП: HTC One X


Съвсем нормално е при хтц да се забавят бонбоните, защото ще трябва да интегрират вътре сенс интерфейса, което е много по-трудно откото да нагодиш и без това бъгавия тачвиз уй, за по-нетърпеливите има CM10
Какво да интегрират, те сегашния софт не могат да оправят, ти за желирания бонбон говориш. За СМ10 няма как да има чигава версия поради простата причина, че ХТЦ за тях си нямат готови драйвери ти за разработчиците от XDA искаш да има.
При мен тъч виз-а на С 3 стриже и посгоянно нови версии с нови модеми излизат. По-бъгав телефон от оне Х не е излизал до сега. Знаем, че от моето по-хубаво няма, но истините трябва да се приемат
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24-08-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,946
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Бъгав като за продукт на хтц - да, но в никакъв случай не можеш да го сравняваш със самсунгите.
Не знам дали си виждал на живо HOX, но те съветвам определено да вземеш един и да го сравниш за 24 часа със SGSIII, после да си говорим.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

ХТЦ Едно Х го разцъквах преди да си взема SGS III, не е лошо телефончето, НО няма читава поддръжка. Тия дни тройката я тествах с желирания бонбон, не знам вече колко по-бърз могат да го направят. На квадранта врътна 5493 точки.

http://db.tt/s6wD9HNH
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25-08-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,746
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,658 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
ХТЦ Едно Х го разцъквах преди да си взема SGS III, не е лошо телефончето, НО няма читава поддръжка. Тия дни тройката я тествах с желирания бонбон, не знам вече колко по-бърз могат да го направят. На квадранта врътна 5493 точки.

http://db.tt/s6wD9HNH
Пич, не знам с какво си се надрусал, но ще те посъветвам нещо. Смени доставчика Твърдиш, че малоумния Самсунг има по-добра поддръжка от HTC? Определено си отлетял в небесата.... Но защо ли се изненадвам. Като си спомням преди няколко месеца какви ги дрънкаше за Нокия... Ама като минахме на Андроид и плочата се обърна ми се струва...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Когато дрънках за нокия (преди година и нещо) си бяха добре, сега се борят да оцеляват. Те и Ментел бяха едно време на печалба.
Та по темата. За напушането не знам ама по инерция не се кара моето момче ами се чете. Кажи ми сега защо ХТС нямат още версия 4.0.4 при положение, че аз за СГС 3 другата седмица ще съм вече официално с желирания бонбон. И защо като имат такава пожждръка не им купуват телефинчетата и в момента и при тях тече реорганизация, след последните финансови резултати.
Тука няма плоча има реалности, палачинката се обръща и трябва да се гледа накъде духа вятъра иначе ще си караме още с нокия с фенерчето и ще разправяме как само за говорене била и колко време държи батерията
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25-08-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,746
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,658 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Преди година, година и нещо Нокия били добре? Ти в кой свят живее бе, чиче? (Чиче, защото аз ако съм ти момче, то ти направо си за пенсия ) Нокия са в батака повече от 3 години, ама ти май за пореден път потвърждаваш добрия български манталитет, че моето е най-добре и няма как да се набутам с боклук, като N8, нали?
А защо HTC нямат официален 4.0.4 много добре се знае, няма какво да ми се правиш на оригинален. Макар, че на кой ли особено му пука за официалния релийз, при положение, че хората, които ползват телефоните си пълноценно отдавна са забравили за мизерния официален съпорт на производителите за които е по-важна продадената бройка апарати, а не подръжката. И като стана въпрос за подръжка не ми хвали някакви мизерници, които отказаха да пуснат официален ъпдейт към ICS на модела,който ги измъкна от калта и буквално ги направи производител №1 на пазара за смартфони (заедно с наследника му), оправдавайки се със слаб хардуер. А след няколко месеца пускат "нов" модел със същия хардуер, но в нова опаковка директно със сладоледения сандвич. Големи са любимците ти, нали?

P.S. А Мтел не смятам, че изобщо имат място в спора, освен ако не биеш някакви комплекси и се опитваш да ме дразниш, като не знаеш какво друго да кажеш. В момента тази компания продължава да си печели достатъчно добре, не се притеснявай за финансовото и състояние
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25-08-2012
миленн миленн не е на линия
BMW Диагностик-профи
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 385
Благодари: 36
Получил благодарност:
38 пъти в 31 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Когато дрънках за нокия (преди година и нещо) си бяха добре, сега се борят да оцеляват. Те и Ментел бяха едно време на печалба.
Та по темата. За напушането не знам ама по инерция не се кара моето момче ами се чете. Кажи ми сега защо ХТС нямат още версия 4.0.4 при положение, че аз за СГС 3 другата седмица ще съм вече официално с желирания бонбон. И защо като имат такава пожждръка не им купуват телефинчетата и в момента и при тях тече реорганизация, след последните финансови резултати.
Тука няма плоча има реалности, палачинката се обръща и трябва да се гледа накъде духа вятъра иначе ще си караме още с нокия с фенерчето и ще разправяме как само за говорене била и колко време държи батерията
Защо да нямат 4.0.4? Аз съм го ъпдейтнал миналата седмица до 4.0.4
__________________
Dreambox 500s, 120 Ofset, GOLDEN MEDIA 990 HD SPARK RELOADED
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миленн Вижте мненията
Защо да нямат 4.0.4? Аз съм го ъпдейтнал миналата седмица до 4.0.4
Точно, за SGS III от вчера има официален Jelly Bean, а за SGS II има версия 4.0.4 от юни месец.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Преди година, година и нещо Нокия били добре? Ти в кой свят живее бе, чиче? (Чиче, защото аз ако съм ти момче, то ти направо си за пенсия ) Нокия са в батака повече от 3 години, ама ти май за пореден път потвърждаваш добрия български манталитет, че моето е най-добре и няма как да се набутам с боклук, като N8, нали?
А защо HTC нямат официален 4.0.4 много добре се знае, няма какво да ми се правиш на оригинален. Макар, че на кой ли особено му пука за официалния релийз, при положение, че хората, които ползват телефоните си пълноценно отдавна са забравили за мизерния официален съпорт на производителите за които е по-важна продадената бройка апарати, а не подръжката. И като стана въпрос за подръжка не ми хвали някакви мизерници, които отказаха да пуснат официален ъпдейт към ICS на модела,който ги измъкна от калта и буквално ги направи производител №1 на пазара за смартфони (заедно с наследника му), оправдавайки се със слаб хардуер. А след няколко месеца пускат "нов" модел със същия хардуер, но в нова опаковка директно със сладоледения сандвич. Големи са любимците ти, нали?

P.S. А Мтел не смятам, че изобщо имат място в спора, освен ако не биеш някакви комплекси и се опитваш да ме дразниш, като не знаеш какво друго да кажеш. В момента тази компания продължава да си печели достатъчно добре, не се притеснявай за финансовото и състояние
Нокия Н8 е модел от 2010 год. и за времето си беше прекрасен телефон и всичко което писах във форума си е вярно, даже можеш пак да го прочетеш за 2010 година какво телефонче са направили, защото някои в 2012 читав телефон не могат да изкарат, а де не говорим и за камерите какви снимки правят.
Аз от когато имаше мобифони до преди година и нещо карах само с Нокия, като имаше модели с перфектна изработка, НО нещата се промениха и няма какво да си кривя душата, че в момента ги няма в хилядата и скоро едва ли ще излязат, това съм го казвал и преди. С Нокия светът не се е свършил и продължаваме да гледаме напред, така че тука за българския манталитет не е уместно да споменаваш и приказката тръгна за ХТЦ и SGS III, а не за Нокия Н8

За мизерниците, които отказаха официален ъпдейт до ICS, да не би да имаш предвид ХТЦ за модела Desire HD . Аз примерно SGS II го взех с Джинджербърд, сага съм с 4.0.4 и към края на септември щр имам официален желиран бонбон.

Ей тия работи имах предвид за по-добра поддръжка и като добавим и ХТЦ как си поддържат софтуерно Едно Х нищо чудно, че в момента гълтат водица.

За Ментел - дадох ги за пример къде бяха едно време, къде са сега, какви са новите тарифи 60/60 и т.н.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
google, search, voice, български, вече, разпознава


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Google, Intel и Sony ще правят ”Google TV” Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 21-05-2010 14:45
Cartoon Network вече на български - деца, елате да празнуваме! ТИНТИН ДРУГИ 0 14-09-2009 15:40
Planet Voice по The Voice TV снима в Бургас и Варна - заповядай! ТИНТИН МУЗИКА 0 09-07-2009 16:31
уеб сайта на Da Vinci Learning вече и с версия на български ТИНТИН Новини 0 04-06-2009 20:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.