The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11-02-2014
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Mtel (тоест SpectrumNet) бяха първите които пуснаха PON (FTTH) във Варна и до сега нета им в жк. Чайка е най-добрия избор. Но предвид че това е България сигурно във всеки район е различно...
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11-02-2014
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

От години съм на техния нет във Варна и нямам проблеми. Ама никакви. Оптиката е чудесна. И лан-мрежата, ако още я има някъде, беше много добра, познавам им техниците от времето на Спектър - свестни момчета и си разбират от работата. Макар че някои напуснаха, като ги купиха мтелците.
Но! В последните седмици често ми се случват проблеми с външни сайтове (извън БГ) - по 2-3 пъти на вечер някоя и друга страничка не се отваря от първия път. Само че това и с вивакома в офиса се случва, пак напоследък. Така че по-скоро, според мен, някой от големите доставчици на международна свързаност се дъни и всички надолу страдат.
По конкретния проблем - на мегаланските, на мтелските телефони ли звъниш? Във форума им играл ли си си да пишеш? Там отговарят бързичко (говоря за минути, час, два, не за дни). Поне преди няколко месеца, когато последно ги търсих, така си реших проблема.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12-02-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Проблеми с днс-ите имат повечето доставчици в послените 10-тина дни, затова най-добре да си набиете и по един гугълски днс и няма да имате грижи.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
moonstone (12-02-2014), sa6o91 (12-02-2014), Пламен Тачев (12-02-2014)
  #14  
Стар 12-02-2014
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
В последните седмици често ми се случват проблеми с външни сайтове (извън БГ) - по 2-3 пъти на вечер някоя и друга страничка не се отваря от първия път. Само че това и с вивакома в офиса се случва, пак напоследък. Така че по-скоро, според мен, някой от големите доставчици на международна свързаност се дъни и всички надолу страдат.
И аз съм на GPON от Спектрум / Мтел повече от 2 години. Доволен съм. Имах проблем с настройките на ОНТ и support-а от форума ми помогна адекватно и бързо. А това за външните сайтове ми се случва и на мен последните дни, но и при Виваком и при Варна Нет е така.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12-02-2014
Асенов Асенов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 50
Благодари: 24
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз бях доволен и все още съм доволен като цяло от качеството на услугата. Дори съм хвалил качеството на телевизията им в този форум. Въпроса е, че когато имат проблем, който не могат да отстранят, предпочитат да не вдигат телефона, което за мен си е пълна гавра с абонатите. Разбирам, че не всичко зависи от тях и че връзката особено извън България разчита на чужди трасета и чужди доставчици. Лошото е, че нямат доблестта да вдигнат телефона и да кажат "Да господине осран ни е гъза. И на нас ни мирише, но няма топла вода. Моля да ни извините." Поне едно автоматично съобщение да имаше записано. Щях да ги разбера, но останалото е чиста подигравка.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Асенов за този полезен пост
komar1 (12-02-2014), mitkoiphone (12-02-2014)
  #16  
Стар 12-02-2014
mitkoiphone mitkoiphone не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да се включа и аз. Понеже ми изтече и на мен договора преди месец и се чудя какво да правя. Но където и да чета и пита, всички казват да си стоя. За двете години, съм нямал много проблеми и като цяло съм доволен. Наистина от седмица, има някакъв проблем, и аз не знам какъв. Мисля че ще се оправи занапред.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12-02-2014
Гащьо Гащьо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 10
Благодари: 38
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 232
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Да се включа и аз. Понеже ми изтече и на мен договора преди месец и се чудя какво да правя. Но където и да чета и пита, всички казват да си стоя. За двете години, съм нямал много проблеми и като цяло съм доволен. Наистина от седмица, има някакъв проблем, и аз не знам какъв. Мисля че ще се оправи занапред.
За Мтел ли става дума?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12-02-2014
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз бях доволен докато беше Спектърнет, после като минаха на ментел, същата пародия фикс. телефон 3 мес. беше неизползваем но ми взимаха такса, когато отказах повече да го плащам, взеха да ми обясняват, че не знам какво исикам да платя, те по-добре знаели! На молбата за прекратяване на договора ми, след месец отговориха на "запитването" ми, че съм имал право да си прекратя договора. Пак разправии, че не съм ги питал дали мога или не мога да си прекратя договора, а че съм подал моба да го прекратят, едвам се отървах от тях и повече никога няма да се върна!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12-02-2014
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 622
Благодари: 147
Получил благодарност:
469 пъти в 198 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

От Мтел/Мегалан имам спомени като бяха Клуб 35 в Студентски град. Тогава си бях пуснал нет от тях, без да ми знаят точния адрес, а само блока. Нямаше договори, нямаше простотии. Бях супер доволен
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12-02-2014
Вокстер Вокстер е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: София
Мнения: 185
Благодари: 35
Получил благодарност:
61 пъти в 39 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За Варна не знам как е положението, но тук в София, интернета на Мегалан е бетон. От както го ползвам 4 години е прекъснал само веднъж и тогава си спомням, че в първия момент с жената се скарахме, кой е забравил да го плати . После последваха едни имейли едни смс с извинения и те така. Много съм доволен.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Вокстер за този полезен пост
Emo75 (12-02-2014), polomski (13-02-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, Интернет, любителите, МЕНТЕЛ, на, Силни, усещанияотзад


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
За любителите на джаза :) Veskop МУЗИКА 0 30-04-2012 09:27
Ново "Бръснене" от МЕНТЕЛ - ВНИМАВАЙТЕ Андрей Колев Кошче 13 02-11-2011 09:56
Силни преживявания c bTV Action от 22 януари ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 10-01-2011 15:17
5 силни мача излъчват във вторник и сряда по RING.BG и PRO.BG ТИНТИН СПОРТ 2 23-11-2009 18:49
Два силни труса разлюляха Северна България berks Дъра-Бъра 13 26-04-2009 11:32


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.