The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 28-11-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Тогава без претенции. На харизан кон... нали знаеш...
Ама то и да плащаш си е пак същото.
Имам и два приемника за гледане на французите от Астра 19°E, работят с карти, но не се плаща абонамент. Еми по новият от двата реже сам от картината по краищата, та почти не го ползвах. Както и да го човъркаш, той си знае неговата и си реже. Това по скарта го правеше.

Жалко че няма от къде да си купя при мен нов телевизор с кинескоп, по-поносимо се гледат СД каналите на такъв.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28-11-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Имам си принципи бе братче, за какво да плащам за телевизия, като има толкова много безплатни програми за гледане?
Кеф ти на английски, кеф ти на френски, па даже и на италиански гледам, без да съм им учил езика.
А бг телевизия ми се случва да не гледам със седмици наред, без да ми липсва особено.
При мен над 90% от домакинствата плащат за абонамент за кабелна или по АДСЛ. Та за мен е важно като дойде някой в къщата ми, да му покажа колко стотици програми приемам без да плащам нищо.
Демек да го шашна че аз съм голяма работа, да му се изфукам на човека. А пък това че не вися пред телевисора по няколко часа на ден, на него не му го казвам. И не му казвам че филми и спорт не гледам.
Дворното ми място е на две улици и от пред и отзад има улица. По задната си разходат съкварталците кученцата, понеже няма къщи ами е градинка (паркче) и като се загледат в антените ми, та ми стане едно готино на душата. Аз ги ловя тука астрите и хотбърда и с 40 см антена, ама съм сложил 98х90 и 76х90 мултифиид, за да е по-внушително, сещаш ли се, а ?
Та така, разбра ли ми сега мерака какъв ми е ?
И на всичкото отгоре минавам за супер майстор по антените сред разни познати и съседи. А това е добре за начесване на егото.
Друго нещо да питаш ?

ЖЕЛЕЗЕН СИ ОТ ВСЯКЪДЕ)))))

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
И на всичкото отгоре минавам за супер майстор по антените сред разни познати и съседи.
С това вече Изби Рибата )).......Сега като станеш и Майстор на Мултистрийма, ще си без конкуренция в Бенелюкса )))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 28-11-2014 на 18:43
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, каналите, Качеството, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Качеството на БНТ2 при Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 10-11-2012 16:47
Високото качеството на китайските стоки! ROCCO Дъра-Бъра 21 29-05-2012 23:40
Относно качеството на картината Nic73 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 26-11-2009 13:13
Качеството на ефирната цифрова ТВ cgergov ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 8 27-09-2009 00:13
Оптимизиране на качеството на HD канали от SkyLink berks HDTV нови канали и новини 0 17-06-2009 21:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.