The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-10-2018
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Емили Берингтън, която играе ролята на Ниска в сериала на AMC “ХОРА”


Особено много обичам да вървя по улицата като синт...

Интервю с Емили Берингтън, която играе ролята на Ниска в сериала на AMC ХОРА

Гледайте сезон 3 на "Хора" от 8-ми октомври, всеки понеделник в 23.00 ч.



Обяснете малко повече за Нискакак бихте обяснили характера й?
В действителност бих я описала като много уязвима. Мисля, че тя е вероятно един от най-уязвимите образи в сериала. Смятам, че поради всичко, което е преживяла, е стигнала до положение, при което е естествено недоверчива към всички и всичко, и в течение на сезоните постепенно се е научила да проявява доверие към един синт и към едно лице наведнъж. Така че тя е много уязвима, но проявява твърдост на характера, за да се защити.

Справедливо ли е да се каже, че тя е най-голямата гаднярка на синтите?
Действително бих искала да я опиша като такава. Тя определено е най-дейна и извършва действия на супергерой, които наистина са удоволствие за изпълнение от всеки актьор. Определено е голяма гаднярка.

Като се върнем към първи сезон, как ви се стори преживяването да посещавате синтско училище и да играете синт?
Не мога да се сетя за преживяване, което да ми е доставило по-голямо удоволствие в свързан със снимане на филм процес. Този етап на първоначално планиране, през който преминахме, изискваше удивително много време за репетиции, и време за разработване на движенията на синтите – рядко се получава това по време на снимане на филма. Така че имахме чувството, че играем в пиеса, която щеше да се филмира. И изпитвахме действително усещане за овладяване на движенията, тъй като участвахме в разработките им. Това доведе и до действително усещане за участие в актьорски състав, което често не се получава, когато се налага да снимате отделни епизоди от собствените си изживявания и подминавате хората в гримьорната. Така че всичко това ми хареса и определено се усещаше като част от зараждането на нещо. И затова, когато сериалът действително постигна успех, и се гледаше от необичайно голям брой зрители, изпитвахме дори още по-голяма гордост и радост от участието си в проекта, тъй като се чувствахме като част от процеса на създаването му.

Сега, когато сме в трети сезон, можете ли лесно да се включите обратно в синтския режим или трябва да се връщате в синтското училище за опресняващи уроци?
Все още предстоят много неща за извършване, изненадах се колко много работа трябва да свърша, за да навляза отново в ролята тази година. Смятах, че това няма да ме затрудни, защото го помнех. И след като веднъж започнах, наистина си спомнях много неща, но ми трябваха няколко седмици, за да започна да върша нещата у дома по синтски преди този сезон.

Така че изваждахте съдовете от миялната машина като синт?
Да, точно така. Ние дори нямаме миялна машина, така че миех чиниите като синт. И неща, които са доста трудни за извършване като синт, като да си облечеш палтото – неща, които при хората изискват хиляди дребни движения, като трябва да се опитваш да го правиш толкова икономично, колкото е възможно. Както и особено много обичам да вървя по улицата като синт. Аз съм човек, който винаги избягва да се изпречва на пътя на другите хора, така че просто си наложете да вървите по улицата по права линия – очевидно се отдръпвате, ако има бебешка количка на пътя ви или нещо от този род – но такова упражнение е наистина интересно и променя начина, по който се асоциирате със заобикалящата ви среда и други хора около вас?


Странно ли ви гледат хората?
Да, защото това наистина изглежда различно. Но тогава забелязвате, че има хора, които го правят през цялото време. Вървите из града и винаги се появява човек, облечен в наистина скъп костюм, който се движи в средата на улицата с дипломатическото си куфарче, като явно не забелязва нищо наоколо. Но да се върнем към подготовката за този сезон, Дан О’Нийл бе на наше разположение около нaсвсеки ден. Той ръководеше синтското училище и бе с нaсвсеки ден, така че знаем, че ако има нещо, което ни се стори трудно, той е при нaс, за да ни напомни как да се справим. Всички имаме по нещо, в което наистина не се изявяваме добре – при мен това е, че лявата ми ръка много виси и е отпусната и той винаги ми казва „Лявата ти ръка винаги виси, нещо, което не би се случило с ръката на синт!”

В различни моменти в продукцията вие играете човек, който се преструва, че е синт и синт, който се преструва, че е човек. Това не е ли малко объркващо?
Тази година този елемент беше доста по-голям от изминалите години, в смисъл, че е под прикритие за натовареността на този сезон. Човек би си помислил „О, ами просто се дръж като самата себе си, като човек”, но това не е така. Най-лесният начин да се направи това е да се държиш изцяло като синт, и след това да избереш да добавиш няколко щрихи, които са характерни за хората – да си сложиш ръцете в джобовете, или малко да наклониш теглото си към единия крак, което означава, че не си напълно центриран при спазване на равновесие. Но също така смятам, че тази година имахме представа, че Ниска не само се преструва, че е човек понякога, но също така бидейки сред хората толкова дълго и живеейки с човек в продължение на една година, тя може органично малко да се е променила по начин, по който вие или аз бихме се променили, ако живеехме с някой друг – човек придобива някои от характерните за партньора си неща. Тя е станала по-малко синт по някои едва доловими признаци. Но това е било своего рода главоблъсканица в началото – колко признаци в тази връзка може да се съдържат тук? Би било добре, ако тя е трябвало да се преструва, че е човек, който някакси се преструва, че е синт. Това би било допълнително предизвикателство.

Мислили ли сте някога за идеята да покажете развитието на Ниска, като че ли има наистина отпусната лява ръка?
Това би било наистина добре. Трябваше да кажа “Може би изборът, който тя прави, е на човек, който върви по улицата с наистина отпусната лява ръка и е решила да инкорпорира този факт.”


Програмата борави с дебат свързан с Изкуствения интелект мислите ли за това?
Да. От самото начало започнах да търся литература и да чета в тази област. Снимах много сцени с Уилям Хърт в първия сезон и това е нещо, към което той проявява действителен интерес, той е страхотен човек, от когото може да се получат статии в тази връзка и така нататък.

Той е изключително интелигентен, нали?
Просто е на друго ниво на интелигентност! Така че винаги съм мислила “Ако искаме да сме в състояние да водим ползотворни разговори за Изкуствения интелект, трябва да започна да чета статии по този въпрос, за да мога и аз да допринеса нещо в разговора.” Особено се заинтересувах от факта, че главният проблем при развитието на Изкуствения интелект, по отношение на търсене на истинско изкуствено съзнание, е, че в действителност не знаем какво точно представлява съзнанието. Така че как можем да създадем нещо, което никой всъщност не знае какво представлява, каква е тази искра, която променя нещо, което изглежда като съзнателно в нещо, което е действително съзнателно. Очевидно наистина убедителен робот би могъл да ви каже, че те са съзнателни, но това не означава, че всъщност са такива. Това е целият проблем в сериала „Хора”, че синтите трябва да докажат по някакъв начин, че са в някои отношения същите като хората, а не само наистина невероятно тяхно копие. Така че това, което действително ме затрудни е мисълта „Може би никой не е наистина съзнателен. Може би аз съм единственото съзнателно същество на Земята.”

Ако тази технология се предлагаше, бихте ли си взели синт?
Казвам не, нямаше, но непрекъснато си спомням, че когато всички започнаха да си купуват мобилни телефони, аз казах, че никога няма да си купя такъв, но както виждате, ето мобилният ми телефон. И казах, че никога няма да си купя iPad, а ето, че имами iPad. Така, че бих искала да кажа, че няма да си взема такъв, но имам ужасното чувство, че някакси с течение на времето бих могла да го направя.


Вие сте заедно като екип вече три сезона – какво е усещането да работите заедно?
Мисля, ,че всички сме единодушни, че няма нищо по-хубаво от това да се върнеш към нещо, което вече познаваш, където наистина харесваш всички, с които работиш. Понякога е трудно да си актьор, всеки път започваш нова работа и това прилича като че ли отново се повтаря първият ден в училище, където всички ученици са нови и ти си нов, освен това, и работата е съвсем нова. Така че да се завърнеш към нещо, където хората не са нови, и героят ти не е нов, е направо чудесно. Ние всички се разбираме много добре и се виждаме извън филмовите снимки, така че да срещаш приятелите си на работа, нищо не може да е по-хубаво от това.



Ако можехте да вземете един член от актьорския състав у дома си като ваш персонален синт, кого щяхте да изберете и защо?
Може би е безсмислено, но по всяко вероятност бих взела Оди, въпреки че е счупен. Просто го харесах, той беше толкова сладък и можеше по всяко време да ми предложи кайсиево сладко на филийка препечен хляб.

Сериалът сега се излъчва също и в Америкаимате ли представа как се приема там?
Бях в Америка, когато започна да се излъчва сезон две, така че разполагах с прекрасна възможност да видя как сериалът се възприема там. Щом слязох от самолета и видях огромен билборд за сериала. И по време на всички срещи, които проведох там и като разговарях с други актьори, установих, че сериалът се възприема чудесно там – точно, както и тук. Хората боравят със същите въпроси, със същата технология икакво означава това за нaс, и мисля, че чувството човек да живее на дадено място не разделя хората.Ако някой може да разбере това точно сега, това са Обединеното Кралство и Америка. Темата за това как се справяме с разделение на мненията в дадена страна и колко опасно може да е това, не би могла да бъде по-навременна.

Вие сте политическа фигура и сте работили в Парламент. Какви са шансовете да изиграете Синтия Никсън след няколко години?
Преди всичко Синтия Никсън е игра на думи – и то много сполучлива – Синт-ия?! Синтия Ниска. Може би бих могла да се кандидатирам като синт? Не знам, мисля, че наистина добрите политици трябва да са далеч по-дебелокожи от актьорите, и не знам дали все още притежавам това. Определено се чувствам по-пристрастна към конкретни каузи и това е нещо, в което изцяло ще продължа да участвам.

Снимки: Colin Hutton/Kudos/Wild Mercury/Channel4/AMC

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
amc, Берингтън, Емили, играе, Интервю, която, на, ниска, ролята, сериала, “ХОРА”


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИНТЕРВЮ С Джема Чан за сезон 3 на сериала на AMC “ХОРА” Chello Central Europe ФИЛМИ 0 12-10-2018 17:11
Интервю с Кари-Ан Мос за сезон 2 на сериала „ХОРА“ – от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 16-02-2017 13:41
Интервю с Емили Берингтън за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 16-02-2017 13:26
Интервю с Том Гудман – Хил за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-02-2017 15:56
Интервю с Джема Чан за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-02-2017 15:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.