The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #221  
Стар 27-12-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sven4o Вижте мненията
На коя честота е HBO пакета, че съм го изтрил?
353.990 - HBO
465.987 - HBO Comedy
761,977 - Cinemax + Cinemax2
Отговори с цитат
  #222  
Стар 27-12-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПоповП Вижте мненията
На мястото на Extreme Sports - Arena Sport 1.
Коледна промоция: HBO, Cinemax, Cinemax 2 свободни.

Голямк келепир, само пълнеж слагат.....

Днес реших да си пусна HBO и CINEMAX за Януари и за по-нататък, и за мое учудване леличката в офиса "любезно" ми обясни, че трябва да си предподпиша договора за да мога да си плащам , иначе вместо 2 лв , щяла да ми иска 8.50лв. за тях. Естетствено си обърнах гърба и не си го платих.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 27-12-2011
Дани Хийтли Дани Хийтли не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 120
Благодари: 89
Получил благодарност:
47 пъти в 20 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Голямк келепир, само пълнеж слагат.....

Днес реших да си пусна HBO и CINEMAX за Януари и за по-нататък, и за мое учудване леличката в офиса "любезно" ми обясни, че трябва да си предподпиша договора за да мога да си плащам , иначе вместо 2 лв , щяла да ми иска 8.50лв. за тях. Естетствено си обърнах гърба и не си го платих.
Кое е пълнеж!?!? Арена Спорт 1 и 2... За теб може и да са, но за спортните фенове са си безценни...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дани Хийтли за този полезен пост :
Nicky (08-01-2012)
  #224  
Стар 27-12-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Голямк келепир, само пълнеж слагат.....

Днес реших да си пусна HBO и CINEMAX за Януари и за по-нататък, и за мое учудване леличката в офиса "любезно" ми обясни, че трябва да си предподпиша договора за да мога да си плащам , иначе вместо 2 лв , щяла да ми иска 8.50лв. за тях. Естетствено си обърнах гърба и не си го платих.
И какво чудно пък има? Не знаеше колко струва ли Да беше проверил в страницата на МСат
2 лв за месец за HBO пакет си е идеално и ти ги активират на всички устройства / карти. Офертата е много добра и мисля, че я няма при никой оператор. При blizoo e 9.90 лв / месец!!! При Bulsatcom е 9 лв / месец, При Vivacom също е 9 лв/месец
Отговори с цитат
  #225  
Стар 28-12-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
И какво чудно пък има? Не знаеше колко струва ли Да беше проверил в страницата на МСат
2 лв за месец за HBO пакет си е идеално и ти ги активират на всички устройства / карти. Офертата е много добра и мисля, че я няма при никой оператор. При blizoo e 9.90 лв / месец!!! При Bulsatcom е 9 лв / месец, При Vivacom също е 9 лв/месец

Вие какво не разбрахте? 2лв. си е таксата за HBO , не 9 лв, на МСАТ, но странното е че за да ми вземат парите искат да се вържа за още еидн период на договора, просто ми е интересно защо не искат да вземат едни пари, не виждам логика в това. Има два варианта, пускат ми - плащам си, не ми пускат - не си плащам, но няма да се вържа за 2 години само заради някакво HBO...
Отговори с цитат
  #226  
Стар 28-12-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Вие какво не разбрахте? 2лв. си е таксата за HBO , не 9 лв, на МСАТ, но странното е че за да ми вземат парите искат да се вържа за още еидн период на договора, просто ми е интересно защо не искат да вземат едни пари, не виждам логика в това. Има два варианта, пускат ми - плащам си, не ми пускат - не си плащам, но няма да се вържа за 2 години само заради някакво HBO...
Аз много добре съм си разбрал защото си гледам HBO за 2 лв / месец на всичките 3 тв-та в къщи. Ти се чудеше защо "любезната" служителка на МСАТ ти искала 2 лв / месец + договор за една година и 8,50 / месец без нов договор... И аз ти дадох инфо колко е таксата при другите оператори и да не мрънкаш напразно
Отговори с цитат
  #227  
Стар 28-12-2011
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Аз много добре съм си разбрал защото си гледам HBO за 2 лв / месец на всичките 3 тв-та в къщи. Ти се чудеше защо "любезната" служителка на МСАТ ти искала 2 лв / месец + договор за една година и 8,50 / месец без нов договор... И аз ти дадох инфо колко е таксата при другите оператори и да не мрънкаш напразно
При Булсат HBO HD е 2 лева на месец със другите нд канали
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Vboxk за този полезен пост :
d.ivanov (28-12-2011)
  #228  
Стар 30-12-2011
М.Р. М.Р. не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 7
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, наскоро се сдобих с ново ТВ Philips 42PFL4606H, абонат съм на МСАТ и имам външен цифров приемник. Телевизора има DVB-T и DVB-C MPEG4 и като включих кабела директно в ТВ-то всички двеста и колко канала си излязоха, включително и HD-тата, но голяма част от тях са кодирани. С външния цифров приемник няма проблем да се гледа, но картината е леко ужасна. Обясниха ми от МСАТ за CI модула и картата и всичко е ясно.
Въпросът е, дали с CI модула ще се виждат по-добре SD каналите отколкото с външен цифров приемник. Предполагам, че доста хора са го правили това, нека споделят мнение.

Последно редактирано от М.Р. : 30-12-2011 на 14:53
Отговори с цитат
  #229  
Стар 30-12-2011
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.Р. Вижте мненията
Здравейте, наскоро се сдобих с ново ТВ Philips 42PFL4606H, абонат съм на МСАТ и имам външен цифров приемник. Телевизора има DVB-T и DVB-C MPEG4 и като включих кабела директно в ТВ-то всички двеста и колко канала си излязоха, включително и HD-тата, но голяма част от тях са кодирани. С външния цифров приемник няма проблем да се гледа, но картината е леко ужасна. Обясниха ми от МСАТ за CI модула и картата и всичко е ясно.
Въпросът е, дали с CI модула ще се виждат по-добре SD каналите отколкото с външен цифров приемник. Предполагам, че доста хора са го правили това, нека споделят мнение.
Не се замисляй изобщо - при наличието на тези вградени тунери ще е престъпление да гледаш с външен . Особенно като чета какви канали има на вашия оператор . Подобрение ще има и на обикновенните канали - гарантирано !
Отговори с цитат
  #230  
Стар 30-12-2011
Пачо_20 Пачо_20 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 13
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.Р. Вижте мненията
Здравейте, наскоро се сдобих с ново ТВ Philips 42PFL4606H, абонат съм на МСАТ и имам външен цифров приемник. Телевизора има DVB-T и DVB-C MPEG4 и като включих кабела директно в ТВ-то всички двеста и колко канала си излязоха, включително и HD-тата, но голяма част от тях са кодирани. С външния цифров приемник няма проблем да се гледа, но картината е леко ужасна. Обясниха ми от МСАТ за CI модула и картата и всичко е ясно.
Въпросът е, дали с CI модула ще се виждат по-добре SD каналите отколкото с външен цифров приемник. Предполагам, че доста хора са го правили това, нека споделят мнение.
Естествено, че SD каналите се виждат по-добре с модул отколкото с приемник.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.