The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25-09-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

И след 48 чАса си продължава да работи без да е пипан.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25-09-2013
Цифрофикатор Цифрофикатор не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 156
Благодари: 4
Получил благодарност:
14 пъти в 12 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето ви предварително издание на софтуер 1,07, ако даните на приставката ви са:
HW Module M3801
HW Version MC6379- VER1.0
SW Module LV6TBOXHDA2

Няма гаранция, че устройството няма да се скапе и че няма да ви откажат гаранционно обслужване. Въпросния софтуер го няма на страницата на производителя, т.к. се предвиждат още промени. Ако някой се прецака, след обновяването, не винете нито мен, нито производителя! Промените са описани тук, основните подобрения са две- телетекст на кирилица и копче за промяна на съразмерността, само си преценявате, дали си струва.

Пишете, ако ви иде на ум какво трябва да се оправи на приставката, докато не е излязло крайното обновление!
__________________
А ние зяпаме тъпо пред екраните защитата на някаква нова концепция, дърпаме си ганджа от цигарите, когато е слаба- пробваме с инжекция.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цифрофикатор за този полезен пост :
Rabin (12-10-2013)
  #23  
Стар 01-10-2013
Толкин Толкин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 22
Благодари: 2
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А кой е сайта на производителя? Аз където гледам не намирам обновления за този декодер. Къде има версии 1.0.6 и 1.0.5 ? Аз съм с 1.0.4

Това с обновяването на информацията чрез USB и EXIT не ми се получаваше, докато не се сетих, че може би трябва да поставя флашка
Отговори с цитат
  #24  
Стар 01-10-2013
Цифрофикатор Цифрофикатор не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 156
Благодари: 4
Получил благодарност:
14 пъти в 12 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Толкин Вижте мненията
А кой е сайта на производителя? Аз където гледам не намирам обновления за този декодер. Къде има версии 1.0.6 и 1.0.5 ? Аз съм с 1.0.4

Това с обновяването на информацията чрез USB и EXIT не ми се получаваше, докато не се сетих, че може би трябва да поставя флашка
Обновленията би трябвало да се свалят от тук, но изобщо не е ясно, дали не са и по-стари от 1,04.
Някой, освен мен пробва ли да сложи 1,07?
__________________
А ние зяпаме тъпо пред екраните защитата на някаква нова концепция, дърпаме си ганджа от цигарите, когато е слаба- пробваме с инжекция.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 01-10-2013
Толкин Толкин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 22
Благодари: 2
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз сложох 1.0.7, не че имаше смисъл. Иначе задължително това с информацията трябва да се оправи. Другото е при смяната на каналите с цифровите бутони искам да става по-бързо, сега е бавно защото има голямо изчакване за задаване на двуцифрен (многоцифрен) канал.

Последно редактирано от Толкин : 01-10-2013 на 13:33
Отговори с цитат
  #26  
Стар 02-10-2013
Цифрофикатор Цифрофикатор не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 156
Благодари: 4
Получил благодарност:
14 пъти в 12 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Щеше да има смисъл, заради червеното копче, ако промяната на съотношението работеше. Оказва се, че бачка само за БНТ.
Колкото за забавянето на смяната на програмите- едно време имаше и друг начин- натискаш копче - (чертичка), за да знае телевизорът, че ще вкараш повече от една цифра.
Може би, наистина изчакването е твърде голямко, но бабите може да смятат друго. Те бабите надали могат да видят и цифрите на копчетата. Сигурно си струва да си направя устата да намалят изчакването.
__________________
А ние зяпаме тъпо пред екраните защитата на някаква нова концепция, дърпаме си ганджа от цигарите, когато е слаба- пробваме с инжекция.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 06-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А не си прави устата
Няма да ни стане нищо като вместо 3 изчакаме 4 секунди или вместо 2- 4.
Няма да заспите , нито да ви заболи нещо, добре си е .
иначе току що хакнах 1.06 въпреки че не мога да разбера от къде ги сваляте или на всеки по отделно пращат софтуер но .... от 1.01 до 1.06 сигнал лентата ми за качество от 90 стана на 97%.Друго не съм пробвал още
Отговори с цитат
  #28  
Стар 06-10-2013
Цифрофикатор Цифрофикатор не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 156
Благодари: 4
Получил благодарност:
14 пъти в 12 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
въпреки че не мога да разбера от къде ги сваляте или на всеки по отделно пращат софтуер
Точно така. Като приключели с промените, щели да ги качат на страницата си.

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
но .... от 1.01 до 1.06 сигнал лентата ми за качество от 90 стана на 97%.Друго не съм пробвал още
Като смених 1,04 с 1,07 и на мен почна да ми показва, по-голяма сила на сигнала, но разлика в приемането няма. Не знам, откъде си изнамерил 1,01, моята я купих с 1,04.

Никой не споменава, да има нещо ненаред с приставката, аз доста голям списък им направих.
__________________
А ние зяпаме тъпо пред екраните защитата на някаква нова концепция, дърпаме си ганджа от цигарите, когато е слаба- пробваме с инжекция.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 07-10-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Причината е че е на бабка ми и не се интересувам толкова много от него .Викам я да видя тия от сайта какви са , но няма ни един софт за там , не бачкат да ъпдейтнеш и даже единия им архив е счупен. Но така или иначе няма нищо за HDA2 вътре . Купих го и си беше с 1.0.1 . Твоя е бил с по голяма версия щото явно е бил някъде в магазин в който са си играли с него и са го ъпдейтнали иначе от къде ше е с 1.0.4 . Някой е бил маниак и е пробвал. Но както и да е , не споря че е така. Може да е излязъл по късно като внос направо с тая версия от завода .. Дано оправят нещата но мисля че програмата си се сменя , не съм сигурен, но някой път ще проследя.
ККитайците май не могат да правят захранвания. Нещо като го изключиш тоест остане ненатоварено и нещо пищи като се доближиш до него. Разправят за заливане на някакъв дросел , ама не е наша работа да го заливаме , нали. Това е само едно притеснително. Иначе другото си плейваше ХД 1080п 6 мегабита видео без да се задъха ни най малко. Явно още може .. добре е

Последно редактирано от Йовчо Димов : 07-10-2013 на 01:30
Отговори с цитат
  #30  
Стар 07-10-2013
Толкин Толкин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 22
Благодари: 2
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
...Няма да ни стане нищо като вместо 3 изчакаме 4 секунди или вместо 2- 4.
Няма да заспите , нито да ви заболи нещо, добре си е .
...Причината е че е на бабка ми и не се интересувам толкова много от него ....
....Дано оправят нещата но мисля че програмата си се сменя , не съм сигурен, но някой път ще проследя.
Не ползваш лично декодера, а изказваш мнение, че чакането не ти било проблем
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lv6tboxhda2, notonly, vali, на, преминават, стендбай


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
FOX Life и FOX Crime преминават към формат 16:9 mitkobs Български програми на останалите спътници 32 18-09-2016 14:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.