The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #681  
Стар 13-06-2012
владимир_Вн владимир_Вн не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли информация за Iconcert, ще я има ли отново в мрежата на Мсат ?
Отговори с цитат
  #682  
Стар 13-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от владимир_Вн Вижте мненията
Някой има ли информация за Iconcert, ще я има ли отново в мрежата на Мсат ?
Няма я, няма и да я има, някой ги е подгонил за правата на тази телевизия, както и за ESPN HD, MyZen HD, Viasat HD и и Travel Channel HD... нормално беше все някога да ги подгонят....
Отговори с цитат
  #683  
Стар 13-06-2012
Аватара на НАА
НАА НАА е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Няма я, няма и да я има, някой ги е подгонил за правата на тази телевизия, както и за ESPN HD, MyZen HD, Viasat HD и и Travel Channel HD... нормално беше все някога да ги подгонят....
Това са твои предположения или имаш вътрешно инфо? Много често каналите се спират с цел преговори за по-ниска цена.
MyZen и HD версията на ESPN America вървят само в мрежата на Megalan, те са ясни. Хайде кажи кой се грижи за правата на IConcerts?
Отговори с цитат
  #684  
Стар 15-06-2012
semprom semprom не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 18
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак малко извън темата. Коя е най-новата версия на TllEditor, защото изтеглих една 5.0 ама не излизат каналите в нея
Отговори с цитат
  #685  
Стар 17-06-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
От днес HD версията на Sport1 DE с Dolby Digital аудио /на мястото на Anixe HD/
За мен това е най-качествения чуждестранен спортен канал в програмната схема. Въпреки че немския ми е почти никакъв е удоволствие да го гледам дори в стандартно качество. И все пак има още работа за вършене - Showcase, ESPN, TV1000...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Cavalry за този полезен пост :
НАА (17-06-2012)
  #686  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Това са твои предположения или имаш вътрешно инфо? Много често каналите се спират с цел преговори за по-ниска цена.
MyZen и HD версията на ESPN America вървят само в мрежата на Megalan, те са ясни. Хайде кажи кой се грижи за правата на IConcerts?
Имам инфо, само, че не от МСАТ, а от друго място... иначе не е нужно да има българи в даден канал за да могат да предявяват претенции за права... за IConcert вероятно се грижи компанията собственик на канала, мен също ми е кофти, че ги няма, но бъди малко реалист поне.


пс. Спорт1 наистина е хубав канал, това ако не ме лъже паметта беше бившия DSF :P

Последно редактирано от d.ivanov : 17-06-2012 на 16:33
Отговори с цитат
  #687  
Стар 17-06-2012
Аватара на НАА
НАА НАА е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
за IConcert вероятно се грижи компанията собственик на канала, мен също ми е кофти, че ги няма, но бъди малко реалист поне.
Dido, въпросът ми беше риторичен Според сайта им I-Concerts се разпространява в България от Satellite.bg но не и от Blizoo например Най-вероятно Satellite се договаря на по-ниските нива за разпространение. След като гледаме други тяхни канали, най-вероятно кабеларката ни е решила пак да спестява, както стана с TV1000, MCM, Viasat Nature и т.н.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НАА за този полезен пост :
d.ivanov (17-06-2012)
  #688  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
най-вероятно кабеларката ни е решила пак да спестява, както стана с TV1000, MCM, Viasat Nature и т.н.
Аха, ето тук вече се радвам, че дойде на моя акъл... Не случайно роптаех за тези канали, защото ми е ясно, че става дума за спестяване, ама то полека лека си заминават доста хубави канали, като биват замествани с пълнеж... Аз от 1 седмица гледам сателайт и трябва да ти кажа, че в 50% от времето вкъщи телевизора работи на Viasat HD, един прекрасен канал... никой не ще 50 HD канала, нека са 10, но да бъдат най-добрите 10
Отговори с цитат
  #689  
Стар 17-06-2012
Аватара на НАА
НАА НАА е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Не случайно роптаех за тези канали, защото ми е ясно, че става дума за спестяване, ама то полека лека си заминават доста хубави канали, като биват замествани с пълнеж...
Така е, ама обясни го на мутрата. Той не прави разлика между MCM и MTV Rocks. Заменя ти TV1000 с Алфа ТВ. Сменя ти Travel Channel HD със SuperTennis HD, нали имаш Travel HD - стига ти. Вечеря с някой украински ъндърграунд босс и хоп на другия ден I-Concerts заменен от Tonis HD. И ако питаш, ще ти каже, че ти се договаряш за физическата доставка на тв сигнал до приемника ти, но не и за съдържанието й.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НАА за този полезен пост :
d.ivanov (17-06-2012)
  #690  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Така е, ама обясни го на мутрата. Той не прави разлика между MCM и MTV Rocks. Заменя ти TV1000 с Алфа ТВ. Сменя ти Travel Channel HD със SuperTennis HD, нали имаш Travel HD - стига ти. Вечеря с някой украински ъндърграунд босс и хоп на другия ден I-Concerts заменен от Tonis HD. И ако питаш, ще ти каже, че ти се договаряш за физическата доставка на тв сигнал до приемника ти, но не и за съдържанието й.
Мдаа, много точно.... то работата е там, че така казват от всички оператори, навремето дигах гири на Булсат, понеже в стандартен имаше 50 канала, а премиум 9, цените бяха 12.80 и 16.80, сътветно в продължение на 2 месеца около 10 от най-интересните канали минаха в премиум и принудиха абонати като мен да плащат повече, като се обадих да дигам гири ми казаха точно това "ти се договаряш за физическата доставка на тв сигнал, но не и за съдържанието"


Както и да е, дано в края на годината, когато Сателайт пожелаят да се договорят за боксовете, не им се "досвиди" пак, че ще стане хипер тъпо, като дойде нова година си спомни за моя пост

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 12 (0 членове и 12 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.