The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > AB Com / DG Station

AB Com / DG Station Ipbox 200s / Mutant 200s, Ipbox 250s, Ipbox 400s, Ipbox 422s, IPbox 900 HD, IPBox 9000 HD / Cube Revo

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 19-02-2012
dublin dublin не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране Липсващи записи(missing recordings) във Webif

Някой от вас има ли проблем с липсващи записи на уебинтерфейса на ИП бокса? Имам го от 2009 година, но досега винаги имам този проблем. След известно време или известен брой рестарти ми изчезва списъка със записите на уебинтерфейса. Като отида в приемника през фтп, виждам разни папки с йероглифи във директорията media. Когато я изтрия и рестартирам, новите записи, които направя се виждат, но не за дълго. Скоро пак изчезват и папките пак са с йероглифи. Странно... Иначе през приемника се виждат на телевизора и се гледат без проблем. Но понякога искам да си издърпам някой файл в .mpg на PC-to за да го прехвърля или архивирам, но когато записите липсват единственото, което ми остава е през ftp - media - folder(с йероглиф) - file.trp. Дали някой от вас няма да предложи решение, което до момента ми е убягнало? Виждам, че няма подобна тема, значи вероятно проблема е само при мен, но кой знае... Благодаря предварително, колеги!
__________________
Cuberevo IPBOX 9000HD
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
recordings, webif, Във, записиmissing, липсващи


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
OScam webif и monitor..? Посветения MPCS/OScam 12 25-06-2011 21:18
виваком тв липсващи канали uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 05-04-2011 00:32
Въпрос за липсващи канали тъуиопс Монтаж и настройка на антени 8 09-11-2010 22:44
Записи на мачовете от световното в HDTV Ooo_Pepi HDTV дискусии 43 13-07-2010 00:37
Временна загуба на поляризация - липсващи пакети Стоян САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 26 12-03-2010 11:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.