The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-02-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком

преди 3 месеца станах абонат на виваком тв до тук добре ... с самата тв като цяло съм доволен и проблем нямам дори при сняг имам добър сигнал.... ама следва едно -> Но !!! и то е много внимавайте ако сте абонат на виваком тв и примерно направите като мен от пакет старт преминете към пакет стандартен и да речем след време пожеалете да се върнете на пакет старт ето ти изненадата .... звъня казвам искам да се върна пак на пакет старт и какичката на телефона ми казва не може е искам да попитам уважаеми вивакомковци какви са тия работи да не може да гледам който си пакет поискам никъде в договора ми не пише че не мога да сменям пакета когато пожелая ако така ще я караме до края само чакам да ми изтече договора и се махам от вас .

предупреждавам и другите виваком абонати да не бързате да се абонирате нито за пакет стандарт или пакет премиум защото това си е здрава набутвация примерно ако се абонирате за някоя промоция където е да гледате 1 месец безплатно пакет премиум после ще трябва да стоите само на този пакет !!!

Отговори с цитат
  #2  
Стар 25-02-2011
ТЕХНИКА ТЕХНИКА не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 32
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=uscxeu;84875]преди 3 месеца станах абонат на виваком тв до тук добре ... с самата тв като цяло съм доволен и проблем нямам дори при сняг имам добър сигнал.... ама следва едно -> Но !!! и то е много внимавайте ако сте абонат на виваком тв и примерно направите като мен от пакет старт преминете към пакет стандартен и да речем след време пожеалете да се върнете на пакет старт ето ти изненадата .... звъня казвам искам да се върна пак на пакет старт и какичката на телефона ми казва не може е искам да попитам уважаеми вивакомковци какви са тия работи да не може да гледам който си пакет поискам никъде в договора ми не пише че не мога да сменям пакета когато пожелая ако така ще я караме до края само чакам да ми изтече договора и се махам от вас .

предупреждавам и другите виваком абонати да не бързате да се абонирате нито за пакет стандарт или пакет премиум защото това си е здрава набутвация примерно ако се абонирате за някоя промоция където е да гледате 1 месец безплатно пакет премиум после ще трябва да стоите само на този пакет !!!


Изрично е упоменато-Избрания пакет може да се смени само един път в месеца.И не се преминава от по-скъп към по-нисък.Заявява се по-нисък/откъм такси/ за следващото плащане.Така е при всички оператори и така ще си остане.Не е възможно да си играят всеки ден с прищявките на когото и да е.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25-02-2011
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Имам навик да преглеждам всичко за нещо което ме интересува и на сайта на виваком(или в документ за предлаганите услуги и промоции) за сателитната им телевизия пише че е възможно преминаване само от по-нисък план към по-висок, не и обратното! Мисля че това се отнасяше за промоционалните им оферти но нищо чудно да е не само за тях. Това го имат и в условията за мобилни услуги, явно си мислят че е приложимо и за сателита.
Така че е добре преди да се жалвате да си четете всичко преди да се нашиете.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Това не се касае само за телевизията. Това се касае за всичките им услуги. По-нагоре да, по-надолу не... На печелившите честито
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-02-2011
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petar258 Вижте мненията
Имам навик да преглеждам всичко за нещо което ме интересува и на сайта на виваком(или в документ за предлаганите услуги и промоции) за сателитната им телевизия пише че е възможно преминаване само от по-нисък план към по-висок, не и обратното! Мисля че това се отнасяше за промоционалните им оферти но нищо чудно да е не само за тях. Това го имат и в условията за мобилни услуги, явно си мислят че е приложимо и за сателита.
Така че е добре преди да се жалвате да си четете всичко преди да се нашиете.
Така е прав си аз като бивш тяхен служител ще потврдя тезетати.
За всички услуги на виваком важи следното: абоната няма право да минава от от по-висок план към по нисък и същото така ако някои иска да мине от един план на по-висок ще трябва да знае че договора му ще бъде удължен със една година автоматично.
Като всичко това се отнася за всички услуги без значение дали са във промоция или не .
Така че нека всеки които е решил да им става абонат да има едно наум преди това .
__________________
AC MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA

AC Milan champions Italy with 18 league title it the best we have!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-02-2011
satuser satuser не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Мнения: 178
Благодари: 68
Получил благодарност:
41 пъти в 24 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма такова нещо, могат да се сменяват пакетите всеки месец .
Колкото до другите им услуги, да може да се променя абонамента само към по-висок, но ако си на срочен договор. Всъщност не е ли така и при другите мобилни оператори ? При MTEL ако имам срочен договор и абонамента е 40 лева, мога ли да го променя с друг на 10, например, без да плащам неустойки ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на satuser за този полезен пост :
sarge (25-02-2011)
  #7  
Стар 25-02-2011
Аватара на yavoor
yavoor yavoor не е на линия
пълен полуидиот
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 865
Благодари: 73
Получил благодарност:
309 пъти в 182 поста
Сваляния: 210
Ъплоуди: 0
По подразбиране 4D

Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от satuser Вижте мненията
При MTEL ако имам срочен договор и абонамента е 40 лева, мога ли да го променя с друг на 10, например, без да плащам неустойки ?
Да, може, като само ако не си в последните 3 месеца от текущия си договор няма да ползваш промоционалните, а стандартните условия на плана към който преминаваш.


Цитирай:
Първоначално написано от yavoor Вижте мненията
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...
Хахахах, сериозно?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-02-2011
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavoor Вижте мненията
Преди времи се опитах да изключа домашния телефон на починал човек. От Виваком ми искаха пълномощно...
Някои от магазините пак не е знаел какво трябва , за починал човек трябва само смъртен акт копие и нищо друго и договора се прекратява и партидата се закрива.
__________________
AC MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA

AC Milan champions Italy with 18 league title it the best we have!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-02-2011
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от satuser Вижте мненията
Няма такова нещо, могат да се сменяват пакетите всеки месец .
Колкото до другите им услуги, да може да се променя абонамента само към по-висок, но ако си на срочен договор. Всъщност не е ли така и при другите мобилни оператори ? При MTEL ако имам срочен договор и абонамента е 40 лева, мога ли да го променя с друг на 10, например, без да плащам неустойки ?
Не си прав нямаш право да си сменяш пакета всеки месец , освен ако не минаваш от по-нисък план към по-висок .
Всяка допълнитерна поправка във договора при виваком го удължава със една година .
__________________
AC MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA

AC Milan champions Italy with 18 league title it the best we have!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автогол, виваком, внимание, За, набутвация, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
як монтаж на виваком д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 11-04-2011 19:12
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 15:20
Виваком ТВ и ДМ800 илко80 DREAMBOX 11 14-01-2011 20:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 23:27
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 22:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.