The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-07-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation 18.07.2011

Според обявата на страноцата на Сатешайт и телефонната кампания, която водят, на 18.07.2011 ще се събудим с изцяло MPEG4 сигнал.

Какво означава това?
Означава, че след 17.07.2011 година всички абонати на Сателайт, които не са с MPEG4 съвместимо оборудване ще останат без телевизия! Освен това и таксата ще остане само една - 38лв. Така наречения тест, струващ 14 лв. на месец ще бъде прекратен също на 17.07.2011.

За по-незапознатите ще отбележа, че оборудването раздавано и/или продавано от ИТВ и ТоталТВ е MPEG2 и е несъвместимо с MPEG4/DVB-S2.
Включително и приемниците HEAD, раздавани от Сателайт, са несъвместими.

За да се гледа Сателайт от 18.07.2011 ще е необходим приемник от Сателайт - Opticum x110p или друг, който е HD (mpeg4/dvb-s2) с conax интегриран слот.

Пускам тази тема с идеята ако някой "непросветен" има въпроси относно това, което всъщност ще се случи да пита тук!
Най-вероятно ще има хора дето въпреки кампанията на Сателайт, която пак е тайна, ще се събудят на 18 без телевизия, телефона на Сателайт ще дава заето, а те ще търсят информация.
__________________
BFMV

Последно редактирано от Lord Sith : 01-07-2011 на 00:57
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Lord Sith за този полезен пост
hector (03-07-2011), Георги Банков (01-07-2011), Посветения (05-07-2011), Хиена (01-07-2011)
  #2  
Стар 01-07-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

да колега както има два израза " хубава работа ама Българска " и " филма хубав ли е или е руски "

та така е и при нас от цялото взимане даване до сега което съм имал със БГ сателитни оператори съм се научил че никога повече да не ползвам операторско обурудване по добре да инвенстирам пари в мое лично неоператорско което да отговаря на почти всички станданрти за сателитна телевизия ако трябва само фта канали ще гледам има го достатъчно дори и БГ въпреки че БГ сат канали които са фта са малко калпави ама по добре така от колкто да давам пари на тия наши сателитни некадърници и да ме цакат с топла бира !!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 01-07-2011
Аватара на uniqad
uniqad uniqad не е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,075
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

ИЗВЪНРЕДНА НОВИНА

От 18.07.2011г. SatelliteBG спира абонамента TEST и на негово място пуска нов паралелен абонамент с името "Преброяване на дивите зайци". За същия нямат право да се абонират тези клиенти, които са с Орбитал, тъй като SatelliteBG ги смята за питомни зайци.
Възползвайте се от уникалния маркетингов експеримент!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на uniqad за този полезен пост
BOBIKAT (01-07-2011), ско (01-07-2011)
  #4  
Стар 01-07-2011
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lord Sith Вижте мненията
18.07.2011
Това звучи като 21.12.2012
Отговори с цитат
  #5  
Стар 01-07-2011
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow не е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Първо да се застраховам като кажа, че имам такава видимост и това трявба да гледам.
И сега по темата.По-горе ,а и не само в тази тема има много неточности и неверни неща от пишещите.
За да не изпадам в подробности само да кажа, че има на сайта телефон и който иска ще разбере каквото му трябва.Всичко друго са празни приказки,трупане на постове и търкане на клавиатури.
50 теми еднакви и едно и също няма нужда да се пускат.
Хубавото поне е,че каквото са казали или се е писало по форумите го правят,пък никой не го карат на сила да ги гледа.
Не казвам ,че са кой знае какво и дали ще стане нещо от тях за в бъдеще ама това могат -това правят.Боли ги фара ,че ние си лаеме по форумите,избори много.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 01-07-2011
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли опит с Конакс КАМ модул и карта на СатБГ в него? Нека сподели опит. Такива модули предлагат ли се от дистрибуторите?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 01-07-2011
евросат евросат не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 242
Благодари: 50
Получил благодарност:
70 пъти в 39 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм пробвал.С обикновен модул никакви проблеми.Обаче Aston Pro изобщо не приема картата.Все едно няма никой.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 03-07-2011
Аватара на Lord Sith
Lord Sith Lord Sith не е на линия
ORBITAL FAN
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 40
Благодари: 1
Получил благодарност:
28 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Стронг ще пускат Сателайт БГ съвместим (одобрен) приемник в по-големите вериги магазини! Приемника ще поддържа всичко, което се очаква от неоператорски приемник. Незнам дали ще има ЛАН, но като се има предвид, че говорим за Стронг това няма голямо значение
__________________
BFMV
Отговори с цитат
  #9  
Стар 05-07-2011
твманияк твманияк не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 11
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз първо да благодаря на Лорда - влязох с идеята да питам точно това,което той вече е разяснил.
С моя късмет - чакаха ме да се върна от Бг,та да ми кажат,че ми трябва ново оборудване.Преди 2 седмици девойката ми обясни по телефона,че няма да имам проблем да си гледам със старото,само дето няма да мога да гледам ХД каналите.Вчера като им се обадих ми заявиха,че няма начин да гледам със филипс и еспекта.Тъй като всеки път ми дават противоречива информация се доверявам на написаното от Лорда и приемам,че имам 10-тина дни да се сдобия с ново оборудване.
Най-лесно ще стане да си купя оборудването от тук (Холандия) и да ми изпратят само картите.Някой може ли да ми препоръча марка,модел...Само да уточня - в семейството сме само потребители,т.е. нищо не вдяваме,искаме да е лесно и удобно за ползване.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 05-07-2011
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от твманияк Вижте мненията
Аз първо да благодаря на Лорда - влязох с идеята да питам точно това,което той вече е разяснил.
С моя късмет - чакаха ме да се върна от Бг,та да ми кажат,че ми трябва ново оборудване.Преди 2 седмици девойката ми обясни по телефона,че няма да имам проблем да си гледам със старото,само дето няма да мога да гледам ХД каналите.Вчера като им се обадих ми заявиха,че няма начин да гледам със филипс и еспекта.Тъй като всеки път ми дават противоречива информация се доверявам на написаното от Лорда и приемам,че имам 10-тина дни да се сдобия с ново оборудване.
Най-лесно ще стане да си купя оборудването от тук (Холандия) и да ми изпратят само картите.Някой може ли да ми препоръча марка,модел...Само да уточня - в семейството сме само потребители,т.е. нищо не вдяваме,искаме да е лесно и удобно за ползване.
Technisat Technistar S1-Стабилен,автоъпдейт от Астра 19,2,,,почти всичко сам прави.Цената е към 130?. http://technisat.de/index049c.html?n...S_,de,64-15203
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Зелен за този полезен пост :
твманияк (06-07-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Матура 2011 дексър Въпроси и отговори 1 18-05-2011 13:56
Очаквайте по MGM през май 2011 г. Chello Central Europe ФИЛМИ 0 02-05-2011 18:20
F1 2011 Автомобилите dido sat 2010 СПОРТ 6 21-02-2011 17:01
От 01.01.2011 стартира T.TV.I. HD. dsc HDTV нови канали и новини 10 05-01-2011 14:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.