The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 04-05-2011
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 347
Благодари: 823
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това за SD каналите и 14-те лева не мога да ви го гарантирам аз, щото не съм нито представител на въпросния оператор нито работя за тях.
Това инфо ми беше подадено на техния телефон на който всеки може да се обади и да попита.
На мен ми обясниха, че ще мога да продължа да плащам по 14лв и да гледам SD канали.
Не ме задължават да минавам на 38лв нито ми казаха, че скоро ще угасне тоя пакет от 14лв.
За подробни справки звънете на оператора.
  #162  
Стар 04-05-2011
ДимитърЦЦ ДимитърЦЦ е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 228
Благодари: 28
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На мен по мейла ми отговориха с инфото от предният ми пост!
  #163  
Стар 04-05-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Хах, и те май не знаят какво точно предлагат
  #164  
Стар 04-05-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
Който в момента си плаща по 14лв за SD каналите ще има възможността да продължи да плаща по 14лв и да гледа този пакет.
А до колко си заслужават тези по-малко от 30 канала?
Колко пъти да се повтаря едно и също, не е проблема точно в 14-те или 38-те лева, проблема е какво точно получаваш срещу тях!
  #165  
Стар 04-05-2011
ДимитърЦЦ ДимитърЦЦ е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 228
Благодари: 28
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
А до колко си заслужават тези по-малко от 30 канала?
Колко пъти да се повтаря едно и също, не е проблема точно в 14-те или 38-те лева, проблема е какво точно получаваш срещу тях!
за съжаление за голяма част от българите тези 14 или 38 лв. имат значение. Колкото и канали да предложат ако не можеш да отделиш тези пари всеки месец не би си направил абонамент. Да много хора имат плазми и ЛЦД-та ама това е еднократна инвестиция. Друго е всеки месец да цакаш по 38лв. при положение че много по-добри оператори като Платформа предлагат пакет с цена почти на половината от тази на Сателайт. Просто ситуацията в България е такава че цената от 38лв не е съобразена с българският пазар. Хората нямат какво да ядат та камо ли дад дават 38 лв. за телевизия. Аз съм на мненеие че ако искат да просъществуват трябва да има и по евтини пакети. Нека си го има този пакет от 38 но да има и други на по-ниска цена за обикновения българин. Естествено и съдържанието на пакетите е важно за да има правилно съотношение на качество-количество-цена.
  #166  
Стар 04-05-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

КОлеги, щото тая "кака" от инфо центъра няма да ми даде такова инфо, просто не знае, с цел по-нататъшното ми плащане към сателайта, конакса има ли начин да се пусне в домашна мрежа или не, соло играч е?
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
  #167  
Стар 04-05-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДимитърЦЦ Вижте мненията
за съжаление за голяма част от българите тези 14 или 38 лв. имат значение. Колкото и канали да предложат ако не можеш да отделиш тези пари всеки месец не би си направил абонамент. Да много хора имат плазми и ЛЦД-та ама това е еднократна инвестиция. Друго е всеки месец да цакаш по 38лв. при положение че много по-добри оператори като Платформа предлагат пакет с цена почти на половината от тази на Сателайт. Просто ситуацията в България е такава че цената от 38лв не е съобразена с българският пазар. Хората нямат какво да ядат та камо ли дад дават 38 лв. за телевизия. Аз съм на мненеие че ако искат да просъществуват трябва да има и по евтини пакети. Нека си го има този пакет от 38 но да има и други на по-ниска цена за обикновения българин. Естествено и съдържанието на пакетите е важно за да има правилно съотношение на качество-количество-цена.
Те ако направят балансиран пакет като на платформа и на 50лв ще си намерят абонати, за без пари хубавите неща не стават това трябва да е ясно, но първо трябва да се направи пакета и чак после да се искат пари, а не както е в момента. Неуместно е сравняването на цените на платформа или които и да е друг оператор спрямо операторите в БГ, Русия е голям пазар имат няколко силни оператора, конкуренцията е на съвсем различно ниво.
  #168  
Стар 04-05-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Те ако направят балансиран пакет като на платформа и на 50лв ще си намерят абонати, за без пари хубавите неща не стават това трябва да е ясно, но първо трябва да се направи пакета и чак после да се искат пари, а не както е в момента. Неуместно е сравняването на цените на платформа или които и да е друг оператор спрямо операторите в БГ, Русия е голям пазар имат няколко силни оператора, конкуренцията е на съвсем различно ниво.
Така де,. то картата им ако не е соло играч, и ако пуснат бг субтитрите на каналите, имат ме за клиент.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
  #169  
Стар 04-05-2011
ДимитърЦЦ ДимитърЦЦ е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 228
Благодари: 28
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Те ако направят балансиран пакет като на платформа и на 50лв ще си намерят абонати, за без пари хубавите неща не стават това трябва да е ясно, но първо трябва да се направи пакета и чак после да се искат пари, а не както е в момента. Неуместно е сравняването на цените на платформа или които и да е друг оператор спрямо операторите в БГ, Русия е голям пазар имат няколко силни оператора, конкуренцията е на съвсем различно ниво.
Е така е! Ми да направят пакет тогава според пазара в България! Сегашният пакет на такава висока цена не есъвместим с българският пазар. Да не говорим че конкуренция и в България има, но Сателайт с тази си цена не са конкуретноспособни. Всеки ще предпочете булсат прет тях поради простата причина че целият им пакет е 25 лв.. Да ХД-тата им не са с такова добро качество но цената си казва своето. При това че хората в последните години обедняха е нормално да предпочетат по евтиниа вариант. Затова трябваше Сателайт да излязат с конкуретноспособна оферта, която да привлече масовият българин и с цена съобразена с възможностите на болшинството българи. В момента офертата им не е нито едното.

Последно редактирано от ДимитърЦЦ : 04-05-2011 на 11:39
  #170  
Стар 04-05-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ама за какво са ти 1000 оператора които предлагат едно и също?
Хората правилно са се насочили в тази ниша, има достатъчно хора въпреки кризата, които определено се чудят как да си харчат парите.
И да се нас*рат няма как да се конкурират с булсат, тоя влак е изпуснат преди 2-3 години, когато хората се усетиха, че спорта продава, а на мизерниците от итв им се виждаше скъпо да пуснат спорт7.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
11012V (04-05-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bg, satellite, на, новите, сателайт бг, цени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Специални преференциални цени от СКАЙ ДИГИТАЛ Ники Новини и мнения 134 16-11-2009 23:38
BTC ADSL с още по ниски цени - 12Mbps за 20лв ! ivo Дъра-Бъра 7 31-08-2009 22:10
Цени на PREMIERE/SKY новия пакет ТИНТИН Новини 1 09-06-2009 20:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.