The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > VU+

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #41  
Стар 06-05-2013
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TurboGD Вижте мненията


Моля те, спри се!
Дори не си потърсил да видиш колко "малко" софтуер има за ЕТ5000, какво да говорим за тестовете ти за плейване.
И една поправка, това е вярно:


Това не е:



Явно ти е трябвало повече от 24 часов тест.
Възможно е, просто го сравнявах с дрийма, където всичко тръгва веднага и без тестове и понеже не е 100 лв. и се бях разбрал с продавача за 24 часов тест побързах да го върна за да ми е мирна главата Интересно е обаче, че освен Веско никой друг не потвърди, че няма проблеми с плейването на MKV, за мене приемника неможе да плейва и продължавам да го твърдя защото съм го тествал около 8 часа с най-различни филми. Странно защо дрийма плейва веднага а тоя неще Вероятно проблема е в мене, но за 400 лв. трябва да тръгва всичко без да си играеш и да тестваш.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 06-05-2013
Аватара на TurboGD
TurboGD TurboGD не е на линия
Друга титла
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: D-Town
Мнения: 394
Благодари: 21
Получил благодарност:
95 пъти в 71 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
..., но за 400 лв. трябва да тръгва всичко без да си играеш и да тестваш.
Да, прав си, и то тръгва.
И аз се чудя какво ги правите тези приемници - на един не му плейва нещо си, на друг не му разпознава NTFS форматиран диск и т.н.
А ако не си разбрал все още, пиши ме и мен към Veskop - при мен няма проблем с плейването на MKV по мрежа.
Някак си, вече се чувствам виновен, че е така...
__________________
“Never hate your enemies. It affects your judgment.”
Отговори с цитат
  #43  
Стар 06-05-2013
ko2000 ko2000 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 275
Благодари: 69
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
До тук от изчетеното от този и от други форуми се налага констатацията, че XTREND-a е за по предпочитане, по добър e от VU+DUO. От по ниския клас на XTREND-a за предпочитане са моделите 5000 и 6500. Много е добър модела 9500 но той си е доста скъп.
При мен също седи момента със закупуването на нов приемник (да бъда точен - трябва да купя два) за това тази тема я следя с голям интерес. От начало имах, а и все още имам слабост към AzBox-a, но там си е едно постоянно "ръчкане", а аз нямам много време да се занимавам толкова детайлно с разните му там програмки. Ако имах повече свободни парички веднага щях да си взема един 9200 и един 9500, но за сега ще трябва да се задоволя само с един Xtrend 5000, което твърдо съм решил.
Можеш да си вземеш Extrend, който ти харесва и Azbox Me, ако намериш и след това ще те питаме за сравнения
__________________
IPbox 900 HD Vu+ Ultimo 4K Triax TD 110 Samsung LCD 40 F86
Отговори с цитат
  #44  
Стар 06-05-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,853
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TurboGD Вижте мненията
Да, прав си, и то тръгва.
И аз се чудя какво ги правите тези приемници - на един не му плейва нещо си, на друг не му разпознава NTFS форматиран диск и т.н.
А ако не си разбрал все още, пиши ме и мен към Veskop - при мен няма проблем с плейването на MKV по мрежа.
Някак си, вече се чувствам виновен, че е така...

Аз даже по wireless стриимвам...Вярно ,има куци файлове,но досега са не повече от 2-3 %...

Али Баба,кажи кое не ти тръгва,ще го сваля и пробвам...
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 07-05-2013
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Аз даже по wireless стриимвам...Вярно ,има куци файлове,но досега са не повече от 2-3 %...

Али Баба,кажи кое не ти тръгва,ще го сваля и пробвам...
Примерно това http://zamunda.se/details.php?id=355794&hit=1
то тръгва, но като му пуснеш субтитртите и почва да зацикля работата, разминава се картината със звука. Отделно и самите субтитри или закъсняват или изпреварват говора.... мъка поне 5 филма свалих за да видя да не е нещо от калпав релийз, пускам ги на дрийма и всичко е точно, на тренда неще и неще, това с Open Pli 3.0 Иначе харда се маунтва без проблем и всякакви MKV файлове тръгват и работят добре до домомента, в който им пуснеш субтитрите. Пробвай го при теб, но щом пишеш, че не си имал подобни на моите наблюдения явно нещо аз не съм направил както трябва.... Както и да е работата е приключила, просто съм дал инфо в темата евентуалните бъдещи купувачи на тренд какво е хубаво да тестват ако държат на подобна екстра.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10-05-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@ali_baba,
Прати ми едно проклето .mkv, за да пробвам как не върви на екстренд. Не допускам "вратът" да е различен от "шията". Като цена и качество на тунерите,обаче, екстрендът бие дрийма (500 HD), което намирам за много важно предимство. Иначе, поддръжката и на двата е почти еднаква (много добра!).
Аз залагам на дриймове, само когато размерът е от значение (габаритите) и мястото, където ще се поставя приемника, е с лоша вентилация. Във всички други случаи се насочвам към екстренд.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10-05-2013
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе,качете го някъде това проблемно .mkv,толкова ли е трудно!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10-05-2013
Аватара на ali_baba
ali_baba ali_baba не е на линия
Разбойник
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: София
Мнения: 339
Благодари: 24
Получил благодарност:
39 пъти в 30 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
@ali_baba,
Прати ми едно проклето .mkv, за да пробвам как не върви на екстренд. Не допускам "вратът" да е различен от "шията". Като цена и качество на тунерите,обаче, екстрендът бие дрийма (500 HD), което намирам за много важно предимство. Иначе, поддръжката и на двата е почти еднаква (много добра!).
Аз залагам на дриймове, само когато размерът е от значение (габаритите) и мястото, където ще се поставя приемника, е с лоша вентилация. Във всички други случаи се насочвам към екстренд.
Аз пък залагам на нещо което да ми върши работа според изискванията, които имам, и за мене дрийма е в пъти по-добър приемник от тренда, поне това установих от тестовете! но всеки си има собствено мнение и предпочитания И няма проклети MKV на тоя тренд 5000 който бях взел да тествам нито едно не тръгна като хората.... тоест всички бяха проблемни. Пак казвам може и в мене да е причината но с дрийма 500 HD няма проблеми с нито едно MKV, което съм му пуснал. Плейва всичко няма файл, който да не ми е тръгнал.

Последно редактирано от ali_baba : 10-05-2013 на 21:29
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10-05-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Talking

Малко преди да ударя един дрийм в земята, му разкарах нюнигмата и не се стигна до там. Стана коренно различен приемник, колкото и да е изненадващо. Затова помолих да ми пратиш едно проклето .mkv, да се убедя, че не става въпрос за същото
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #50  
Стар 02-06-2013
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Здравейте,да не отварям друга тема,ако е възможно да попитам в тази,притежавам xtrend 9500 зареден с последна версия на openpli,не мога да подкарам ецм инфото в отделен прозорец,единственно тръгна със скин hd glass 16,но след опит за някой настройки на скина вади зеленият екран и вече не се зарежда енигмата,въпросът ми е не може ли по някакъв начин да се изкара този прозорец без да сменям скина на опенпли?
Благодаря предварително!

Последно редактирано от фокус : 02-06-2013 на 13:52
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
duo, vu, xtrend, ИЛИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Xtrend 4000 астеф1 Xtrend 238 18-04-2015 22:36
Кой? Xtrend ET-4000 HD или OPENBOX S6 Pro+ HD ? papa Общ раздел за MIPS-приемници 6 14-03-2013 07:32
XTREND 4000 - 359лв Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 22-02-2013 20:19
Xtrend ET 4000 - 359 лв. SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 22-02-2013 18:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.