The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-11-2010
Христо82 Христо82 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Едно "форумно сукалче" иска да съвет от разбирачите !

Много съм впечатлен от форума, огромен и пълен с информация с адски много потребители, но когато една аквариумна рибка побадне в океана тя лесно изпада в дезориентация и се надявам големите риби да ми помогнат да се ориентирам !

Въпросите са ми лесни и прости !
Аз съм от хората който винаги искат най доброто и не обичам да правя компромиси с качеството. Благодарение на интернет (да е жив и здрав тоя дето го е измислил) разбрах, че Булсатком са доста шит защото приемащите устройсва са им шит, а от тях доколкото знам зависи много какво ще е качеството на картината. Общо взето разбрах, че ако искам качествена телевизия трябва сам да си закупя цялото оборудване и да не се занимавам с наще DTH оператори.

Да кажем, че си купувам цялото оборудване - сателит, добър HDTV приемник примерно - Dreambox DM500HD или Dreambox DM800PVR HD и всичко останало което е нужно.
Въпроса ми е как да гледам българските канали и други, които са кодирани, мога ли да ползвам абонамент (карта) на Булсатком със горепосочените приемници, защото някъде бях чел, че тяхните карти не могат да работят със всички приемници.
Искам да гледам бг каналите, HD канали и повече спортни канали, най вече заради мачове, тенис и т.н
Въпроса е от къде да си купя картите, какви са цените, на година ли се плаща, кой са най добрите вариянти ?
Благодаря предварително на всеки който реши да отдели от ценното си време и да ми отговори !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 01-11-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Христо82 Вижте мненията
но когато една аквариумна рибка побадне в океана тя лесно изпада в дезориентация и се надявам големите риби да ми помогнат да се ориентирам !
Големите риби винаги изяждат по-малките! Но понеже съм сит, ще те оставя за друг път, а сега ще си позволя да отговоря на въпроса ти с въпрос.
Защо искаш непременно да пъхнеш карта в приемника? Не че не е похвално, но има приемници с които можеш да гледаш Булс** и без карта.
Посочените от теб приемници са такива - трябва им само връзка с интернет и някой благороден шейх.
Има и приемници, на които не им трябва нито интернет нито шейх, за Булс**.
Почети малко във форума, потърси с ключови думи "шейх", "шеринг", "кака", "Ariva", "Fausto" и ще започне да ти се прояснява картинката.
Разбира се, търсенето трябва да бъде единствено с учебни цели.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на DON Джолан за този полезен пост :
Хиена (02-11-2010)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, едно, иска, от, разбирачите, съвет, форумно сукалче


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
КЗК разреши на МобилТел" да купи "Спектър нет" и "Мегалан" dsc GSM мобилни комуникации 0 03-12-2010 20:13
Dream презентира новите ХДТВ Дреамове - "DM800HD se" и "DM7020HD" dvt1 DREAMBOX инфо 5 26-11-2010 22:56
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44
Сливането между "Евроком" и "Кейбълтел" продължава по план ТИНТИН Кабелни [DVB-C] оператори в България 1 29-08-2010 13:54
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 16:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.