The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 19-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Аман от палячовци които си мислят,че като живеят в чужбина са нещо повече от тези в България
Тая песен съм я слушал вече много пъти.
Още в 8-ми клас на село при баба ми през лятната ваканция, ми се случи да ми обясняват че съм бил надуто софиянче.
Там в махалата се събирахме вечер и аз носех японския ми касетофон да им пускам записи, щото друг нямаше такава играчка. Ама като скивах в селското кино, че една от сладураните се целува с един дето ни се пада батко и на нея и на мен и реших че няма какво да търся повече, да ходя вечер на сбирките. И дойдоха да ме викат вкъщи да съм бил ходил при тях. Като им отказах, най-голямата и нахакана каза, че не съм искал да ходя при тях щото съм ги бил мислил за прости селянчета. А аз нямаше как да си призная що не искам да ходя повече при тях. Нямаше как да й кажа, че една от тях е била могла много лесно да стане и тя софиянка, ако си е била избрала с мен да ходи на кино.

Ти в конкретния случай тука, целиш да си успокоиш собствените ти незадоволености ( фрустрации), като сам се самоуспокоиш, че който има добро самочувствие е задължително палячо, ако не ти се кланя на теб до земя и не те взима за по-знаещ или можещ от него.

Към днешна дата, българската ти лична карта ти дава права да се настаниш и живееш където си искаш в ЕС. Може като наемен труженик, а може и като работещ за себе си. Няма какво толкова да се изживяваш като един вид лишен от някакви възможности човек, когото го човърка от вътре завист по другите хора. В България си има богаташи, гледай ги тях на криво. Ако ти живееш в бг, това си е лично твой избор, никой не те е вързал насила да стоиш там. Някои англичани пък си купуват къщи из българските села и се настаняват там да си живеят и харчат пенсията. Ти вероятно ги броиш за смахнати и идиоти. Вземи та се сприятели с едно английско семейство, живеещо в бг, може да па да научиш от тях, как се признася буквата S на края на съществителните имена в множествено число. Па и може да ти пуснат линия да гледаш каквото те гледат, не се знае.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19-12-2014
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сума ти несвързани простотий се издрънкаха в тая безсмислена тема.
Аваста не е най добрата антивирусна програма със сигурност, разбрахме и за детинските мераци на @Люкс към някаква селска мома.
Сега вече ще сме спокойни всички ако някой вземе и изтрие тая безсмислена тема или я сложи в родилни напъни щото е баж за там.

Благодаря.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на kostading за този полезен пост
an (19-12-2014), bu12tras (19-12-2014), gentu (19-12-2014), Дезео (19-12-2014)
  #33  
Стар 19-12-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Към днешна дата, българската ти лична карта ти дава права да се настаниш и живееш където си искаш в ЕС. Може като наемен труженик, а може и като работещ за себе си. Няма какво толкова да се изживяваш като един вид лишен от някакви възможности човек, когото го човърка от вътре завист по другите хора. В България си има богаташи, гледай ги тях на криво. Ако ти живееш в бг, това си е лично твой избор, никой не те е вързал насила да стоиш там. Някои англичани пък си купуват къщи из българските села и се настаняват там да си живеят и харчат пенсията. Ти вероятно ги броиш за смахнати и идиоти. Вземи та се сприятели с едно английско семейство, живеещо в бг, може да па да научиш от тях, как се признася буквата S на края на съществителните имена в множествено число. Па и може да ти пуснат линия да гледаш каквото те гледат, не се знае.
Палячо ,не ми трябва да се сприятелявам с никого ,5 години съм живял в Англия и доста добре знам що за стока са англичаните, разбирам,че се опитващ да се изтъкнеш колко си учен но не става, тук баламите като теб са малко. Така,че г-н панайотов не ми давай наклон аз къде да ходя и с кого да се сприятелявам,достатъчно съм обикалял света за да знам кой народ що за стока е
Намам завист към никого още повече към тъпаци като теб. Разбрахме за комплексите ти и каката която не ти е пуснала ,можеш да споделиш в бгмама там някоя сродна душа може да ти поплаче на рамо
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
sarivano (19-12-2014)
  #34  
Стар 19-12-2014
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Тая песен съм я слушал вече много пъти.
Още в 8-ми клас на село при баба ми през лятната ваканция, ми се случи да ми обясняват че съм бил надуто софиянче.
Там в махалата се събирахме вечер и аз носех японския ми касетофон да им пускам записи, щото друг нямаше такава играчка. Ама като скивах в селското кино, че една от сладураните се целува с един дето ни се пада батко и на нея и на мен и реших че няма какво да търся повече, да ходя вечер на сбирките. И дойдоха да ме викат вкъщи да съм бил ходил при тях. Като им отказах, най-голямата и нахакана каза, че не съм искал да ходя при тях щото съм ги бил мислил за прости селянчета. А аз нямаше как да си призная що не искам да ходя повече при тях. Нямаше как да й кажа, че една от тях е била могла много лесно да стане и тя софиянка, ако си е била избрала с мен да ходи на кино.

Ти в конкретния случай тука, целиш да си успокоиш собствените ти незадоволености ( фрустрации), като сам се самоуспокоиш, че който има добро самочувствие е задължително палячо, ако не ти се кланя на теб до земя и не те взима за по-знаещ или можещ от него.

Към днешна дата, българската ти лична карта ти дава права да се настаниш и живееш където си искаш в ЕС. Може като наемен труженик, а може и като работещ за себе си. Няма какво толкова да се изживяваш като един вид лишен от някакви възможности човек, когото го човърка от вътре завист по другите хора. В България си има богаташи, гледай ги тях на криво. Ако ти живееш в бг, това си е лично твой избор, никой не те е вързал насила да стоиш там. Някои англичани пък си купуват къщи из българските села и се настаняват там да си живеят и харчат пенсията. Ти вероятно ги броиш за смахнати и идиоти. Вземи та се сприятели с едно английско семейство, живеещо в бг, може да па да научиш от тях, как се признася буквата S на края на съществителните имена в множествено число. Па и може да ти пуснат линия да гледаш каквото те гледат, не се знае.
Това което Сте сподели ли не съм и прочел, само видях(Още в 8-ми клас на село при баба ми през лятната ваканция, ми се случи да ми обясняват че съм бил надуто софиянче.( При баба на село)От къде ти е произхода софиянче?
Там в махалата се събирахме вечер и аз носех японския ми касетофон да им пускам записи, щото друг нямаше такава играчка.Така си си мислил. ьѝ сега каква ти е играчкатаОк , но не се ли замисляш ,че и в БГ е имало и има такива мамини синчетаДопълнение има и любители на сатТВ които въпреки финансите притежават и се справят а не джавкат глупости. Приятни празници
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19-12-2014
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
Това което Сте сподели ли не съм и прочел, само видях(Още в 8-ми клас на село при баба ми през лятната ваканция, ми се случи да ми обясняват че съм бил надуто софиянче.( При баба на село)От къде ти е произхода софиянче?
Там в махалата се събирахме вечер и аз носех японския ми касетофон да им пускам записи, щото друг нямаше такава играчка.Така си си мислил. ьѝ сега каква ти е играчкатаОк , но не се ли замисляш ,че и в БГ е имало и има такива мамини синчетаДопълнение има и любители на сатТВ които въпреки финансите притежават и се справят а не джавкат глупости. Приятни празници
Гладка мисъл ..последователна, всичко ти се разБира.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19-12-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
От къде ти е произхода софиянче?
От РусИ
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
От РусИ

или по-лошо, от Сливо поле или Две могили)))))) и в едното и в другото Рязани карабини, Лупари
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Палячо ,не ми трябва да се сприятелявам с никого ,5 години съм живял в Англия и доста добре знам що за стока са англичаните, разбирам,че се опитващ да се изтъкнеш колко си учен но не става, тук баламите като теб са малко. Така,че г-н панайотов не ми давай наклон аз къде да ходя и с кого да се сприятелявам,достатъчно съм обикалял света за да знам кой народ що за стока е
Намам завист към никого още повече към тъпаци като теб. Разбрахме за комплексите ти и каката която не ти е пуснала ,можеш да споделиш в бгмама там някоя сродна душа може да ти поплаче на рамо

Щом като са те изгонили от Англията, ясен си ми. Явно си мил чинии в някой сръбски ресторант, та заради това не си имал възможност да ги чуеш как произнасят там те Windows.

Кой е тоя панайотов от русе ? Нещо ви се е загнездил в съзнанието като вирус на двама трима, та все си го търсите. Пусни си една антивирусна да ти го изчисти от паметта.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
Това което Сте сподели ли не съм и прочел, само видях(Още в 8-ми клас на село при баба ми през лятната ваканция, ми се случи да ми обясняват че съм бил надуто софиянче.( При баба на село)От къде ти е произхода софиянче?
Там в махалата се събирахме вечер и аз носех японския ми касетофон да им пускам записи, щото друг нямаше такава играчка.Така си си мислил. ьѝ сега каква ти е играчкатаОк , но не се ли замисляш ,че и в БГ е имало и има такива мамини синчетаДопълнение има и любители на сатТВ които въпреки финансите притежават и се справят а не джавкат глупости. Приятни празници
Произхода ми е от село, там съм се родил. Там съм ходил да се къпя в р. Огоста през лятото.
Абе аз май бях татино синче, а не мамино. Баща ми, като си нямаше друга работа купи два касетофона , един за брат ми и един за мен. Тия двете пластмасови кутии заедно излязоха колкото за един цветен телевизор Рубин. Ама баща ми много обичаше да им се фука на село, та заради това ми го беше занесъл и там да го ползвам, за да се разчуе че неговия син има такава играчка. Не съм го карал аз да ми го купува. Вервай ми !
Аз си се справям чудесно със сателитните телевизии, сега като е студено да се навиват ф конектори и си чешам клавиатурата.

п.п.
Атеист съм и празнувам само нова година, не са ме кръстили бе и съм си останал неверник.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Атеист съм и празнувам само нова година, не са ме кръстили бе и съм си останал неверник.
Некръстеният е Езичник ( Paganus ), а Неверникът е кръстен, но позагубил вярата си.

Богословие за Детски градини

P.S. А въобще да "Бе"-каш, не е много по Люнебургски. Нарича се Лошо Възпитание)))

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Произхода ми е от село, там съм се родил. Там съм ходил да се къпя в р. Огоста през лятото.
Що така, на двора под боядисаният в черно варел не ставаше ли? Дето после си викате "Честита баня". Или в дворчето само "повънка" ходеше? Последно нали беше " софиянче"....Я се определи РусИ от кога е София или селата около него)))Че ни прегравят Геолокаторите
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 19-12-2014 на 18:11
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
Онджичек (19-12-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
аваст, Антивирусна, найдобрата, програма


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
коя антивирусна програма да си сложа ? bokarium Дъра-Бъра 118 19-04-2015 19:15
Антивирусна програма за андроид Jovanoty GSM мобилни комуникации 30 03-10-2012 16:55
програма DOG САША БЕЛИЯ Въпроси и отговори 0 09-01-2011 14:25
програма emskia Дъра-Бъра 2 23-12-2010 23:49
Коя е най-добрата програма Динко Дъра-Бъра 4 03-07-2010 11:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.