The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 27-05-2016
dokodoko dokodoko не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 265
Благодари: 81
Получил благодарност:
39 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

емаг опрделено здравата ментат,
при една от прмоциите им които имаха на скоро,
имаха един рутер с 2 антени за 18 лева ,
като мина промоцията цената му пак беше 18 лева.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27-05-2016
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Това е нормално! Важното е преди промоцията да не е бил по-евтин!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27-05-2016
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Cool

днес в весника пише ,че са ги глобили за не лоялна практика

аз съм си купул от тях само 1 хард диск който чаках 1 седмица за София да ми го доставят и повече не купувам от там

Последно редактирано от антена : 27-05-2016 на 14:54
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27-05-2016
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно на store.bg не им е харесало,че emag продават книгите с 25% по-евтино,затова са сезирали КЗК.

Ето една произволна книга в store :
Всичко се решава преди детската градина
Масару Ибука
Колибри
Цена: 14.00 лв.

Същата в emag :
14.00 лв.
Отстъпка: 25%
10.50 лв.

Лошото е, че КЗК правят услуга не на потребителя,а на определени фирми,които явно им плащат за услугата.

Сега от същата "богуугодна" КЗК разследват Кауфланд,Лидъл, Билла и Метро за стоките с по-ниска цена с бранда на съответната фирма.
И пак ще го отнесе потребителя,т.е.ние,защото вместо (примерно) кренвирши К-классик по 3лв.килото ще купуваме същите с марка "Тандем" по 10 лева килото.
Така,че действията на КЗК в повечето случаи са "мечешка услуга" за нас-клиентите.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27-05-2016
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Точно казано... кзк са в полза мечока. Който не снася в партийната каса, го отнася. Винаги е било така и винаги ще бъде. А относно емаг, мога да кажа ,че са супер коректни от към гаранциите. Бях се наслушал на какво ли не. След като ми се повреди телефона в гаранционен срок ( след два месеца ми изтичаше), хората си ми го подмениха с нов(дори по нов модел ,че като моя нямали вече) без каквито и да било цигании. За разлика от техномаркет които принудиха жената да пере на ръка два пъти за по 30 дни. 😂😭

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27-05-2016
заркопопов заркопопов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: Пловдив
Мнения: 258
Благодари: 20
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Миналата година на един от черните петъци си поръчах Камина с 50% отстъпка,която чаках една седмица и като пристигна беше без тавата за пепел.Обадих се в Emag и след дълъг разговор казаха,че ще я изпратят.Последва още една седмица чакане и след много разговори по телефона ми казаха да взема въпросната тава от магазин на Дипломат в Пловдив.В магазина редовната цена на същия модел камина беше с 20лв. на-долу.

Те са просто посредници а определени фирми им плащат и дават по ниска цена за да си рекламират стоката.
;
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28-05-2016
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То си пише кой продава стоката. В някои случаи са посредници , а в други не и си пише продава се от Емаг.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10-02-2017
редспас редспас е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 101
Благодари: 50
Получил благодарност:
21 пъти в 18 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Една аларма за ЕМАГ:
Купих си телефон на 25.12.2015 и в началото на Декември 2016 му излезе едно петънце на дисплея. Досега не се бях сбъсквал с гаранционното им обслужване, като съм купил 5-6 неща от тях, едно върнах и не съм имал проблеми. Първо видях зор докато заведат номер на рекламация в системата им, защото ''имало проблем с нея''. Както и да е заведоха такава на 12.12. Преди да дойде куриера прочетох отзиви за поддръжката на гаранциите от ЕМАГ, които бяха много негативни. Снимах телефона от всички страни и си направих един приемо-предавателен протокол, в който описах състоянието и IMEI на телефона, и куриера го подписа. След това започна едно ходене по мъките: обадиха ми се след десетина дни и казаха, че гаранцията ми е отказана, защото телефона е ''изпускан'', като казах, че не е сътрудника им каза, че тогава е ''притискан'' и ако искам да го поправят ремонта ще ми струва 322 лв Казах му, че ще си търся правата, получих ехидно ''добреее''. Прочетох ЗЗП и зачаках да минат 30 дни, след което написах жалба до КЗП и мейл до ЕМАГ, в който цитирах съответния член от закона според който при неспазване на 30-дневния срок на връщане трябва да ми върнат парите. Получих отговор, че телефона ми е поправен и ще го получа в срок до 24-48 часа. Обадих се на оператор да питам как първо ми отказват гаранцията и искат пари за поправка, пък сега ми е ремонтиран безплатно, казаха, че е станала грешка.Отговорих, че желая да ми възстановят заплатените суми. На другата сутрин 18.01 ми се обади една девойка от ЕМАГ и каза, че ще ми изпратят нов телефон. Съгласих се. Чаках търпеливо до 04.02 (като през цялото време въпросния телефон беше в наличност и се предлагаше от ЕМАГ на сайта им), когато им изпратих ново съобщение, че искам да ми възстановят платените суми. И разгеле вчера на 08.02 ми след много нерви ми беше възстановена сумата, която съм платил.

Повече от ЕМАГ май няма да пазарувам
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на редспас за този полезен пост :
Светльо78 (10-02-2017)
  #39  
Стар 10-02-2017
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз да разкажа моите патила с Емаг.

От както са на българския пазар съм изхарчил при тях около 6000 лв. Оплаквания никакви до миналия декември. Сблъсквал съм се само веднъж със сервиза за една флашка Кингстън - смениха ми я без никакви проблеми...

Нооо... на този черен петък си поръчах UHD монитор на Samsung. Докараха ми го дефектен с изгорели пиксели. Съответно обадих се, казаха, че трябва да го пратя за ремонт в Румъния... Естествено отказах, и поисках да ми върнат парите. Чаках 1 седмица да ми изпратят товарителницата, за да им го върна.

И след това започнаха мъките. Срока за връщането на парите бил 14 дена. Обаждах се 5 пъти без никакъв резултат. Накрая ми върнаха парите след 40 дена от изпращането на монитора към тях.

2-3 седмици след като върнаха паричките се обадиха да ми се извинят и да ме питат дали пак бил пазарил от тях... Едва ли скоро...
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10-02-2017
dokodoko dokodoko не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2015
Мнения: 265
Благодари: 81
Получил благодарност:
39 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

защо не провери монитора дали е здрав преди да платиш?
на мен винаги като купувам от тях ми казват,че като ми донесат дадена стока да я пробвам и проверя дали няма дефекти.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dokodoko за този полезен пост :
modiar (11-02-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
emag, Всички, дребно, мошенци, на, са


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Поздрав за всички ! Хиена Забавно 1988 Преди 1 седмица 11:16
eMAG-Черен петък viktor Дъра-Бъра 410 23-11-2016 21:16
БОБ пускат 300 мин. към всички + 500 МБ нет за 9.90 лв. Мастер Джедай GSM мобилни комуникации 46 04-09-2016 19:47
Замяна на техника в eMAG? анти Дъра-Бъра 11 03-06-2015 23:29
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ! БАМБУЧА Кошче 12 29-10-2011 23:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.