The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-03-2011
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Сър Алекс се присмива на Бербо (видео)

Сър Алекс се присмива на Бербо (видео)

Мениджърът на Манчестър Юнайтед - сър Алекс Фъргюсън, отново остави българският нападател Димитър Бербатов на пейката.

Този път Бербо пропусна да се развихри в двубоя на "червените дяволи" срещу Олимпик (Марсилия), който бе част от 1/8-финалната фаза на Шампионската лига.

По време на срещата, докато Бербо наблюдаваше унило срещата и без особени емоции, сър Алекс реши, че бъгаринът изглежда доста смешно и дори сръчка асистента си Майк Фелан, за да се посмеят заедно зад гърба на голмайстора на Англия.

Вижте видео от уникалната сценка:

__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16-03-2011
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,007 пъти в 775 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И на мен ми направи впечатление този епизод,които не е убегнал и на други хора.Всъщност е многозначителен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На човека(Бербатов) не му е приятно да е на резервната ложа, да е временния топреализатор на висшата лига и въпреки това съра да не го пуска в игра. Отделно това не е първата случка -наскоро Гигс го гледаше интересно как Бербатов прави странни мимики като снощи.
Telepathic Communication
Giggs: Hey Dimi, you look very well!
Berbatov: Do not look ...
Giggs: Oh dude, you're pretty!
Berbatov: Get the fuck off Ryan!
Giggs: Ohh Sorry man.




http://www.youtube.com/watch?v=usGkYYLEUK0
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16-03-2011
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Освен това Бербатов е единствения на когото все още не е удължен договора. На острова пишат, че в края на сезона щели да удължат и неговия договор, но само с 1 година.
Аз да бях на мястото на Бербатов щях да сменя отбора при тези обстоятелства. Мисля, че Сър Алекс развали Бербатов като нападател. Първо го остави доста време на нетипична позиция - зад нападателите, после пък когато е във форма го оставя на скамейката - естествено че така ще си загуби формата и желанието за игра. Ще загуби и шанса си да стане голмайстор.
Тоя може да е велик треньор, но за мен вече е изкукал.
Бербо трябваше да остане в Тотнъм и щеше да ни радва с много повече голове и изяви. А сега са му потънали гемиите, че и му се подиграват зад гърба треньорите, без да ги е срам, че ги снимат камерите.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16-03-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако иска да запази дойстойнството си Бербатов трябва да си тръгне през лятото от Юнайтед. Само с това, което направи този сезон той влезе в историята на английския футбол. Първи хетрик след 60 и косур години за играч на Юнайтед срещу Ливърпул, 3 хетрика до момента, 5 гола в един мач, като и 2-те постижения са изравнени постижение във ВЛ, постигани само от големи играчи като Шиърър, Ван Нистелрой, Коул. Не знам какво още трябва да направи, за да не е резерва на този мексикански скакалец. Колкото и да ми е неприятно да го призная, но май на Съра годинките започват да му оказват влияние. Удължава договорите на уникални дърводелци като Гибсън и Флетчър, а се присмива на Бербатов.... Лоша работа...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Там е работата, че когато Бербатов беше в Тотнъм -Хари Реднап все още водеше Портсмут. Отделно отбора взе че се сети да не се разделя със звездите си(дълга практика)- Карик,Сол Кямбъл,Фреди Кануте и др.
До последния час и трансфера на нашия беше под въпрос- знак че нещата са започнали да се променят.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16-03-2011
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Грахчето Чичерито,БАВНО но СЛАВНО,ще измести наш Митя от титулярния състав на Прехвалените. Между другото той не се ли отказа от Национала заради Манчо, така щял да се отдаде повече на тима, май така беше казал а ????
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Ако иска да запази дойстойнството си Бербатов трябва да си тръгне през лятото от Юнайтед. Само с това, което направи този сезон той влезе в историята на английския футбол. Първи хетрик след 60 и косур години за играч на Юнайтед срещу Ливърпул, 3 хетрика до момента, 5 гола в един мач, като и 2-те постижения са изравнени постижение във ВЛ, постигани само от големи играчи като Шиърър, Ван Нистелрой, Коул. Не знам какво още трябва да направи, за да не е резерва на този мексикански скакалец. Колкото и да ми е неприятно да го призная, но май на Съра годинките започват да му оказват влияние. Удължава договорите на уникални дърводелци като Гибсън и Флетчър, а се присмива на Бербатов.... Лоша работа...
Цецо, не си прав Флетчър е много полезен играч за разлика от Карик, Гибсън и др. халфове. Карик сигурно вече 2 год. не е онзи играч откакто го купиха от шпорите, а на Гибсън му трябва все още време да се напасне-още е доста млад.
Единствените му хора с опит и поглед върху играта са му "старците" Гигс и Скоулс(защо ли и двамата сбощи бяха между титулярите). Факт е че пасовете им намират в много чисти положения своите нападатели, но какво ще стане след 1 год. максимум? Нани е на моменти, снощи нигерийчето taewo му скри топката и не го остави да диша. Цялата работа е че се мисли за Роналдо в онзи прословут сезон дето всеки снаряд почти винаги влизаше. Андерсон и той покрай контузията е трудно да се определи в какво състояние е, само Валенсия преди да има лошото нещастие да се контузи беше тип топ(играе на същата позиция като Нани).
По скоро изкарахте невероятен късмет че не се паднахте с многоктатния шампион последните 10г. на Франция Лион че тогава много "френска майонеза" можехте да хапнете.
Лион е съвсем друга "губерния" от Марсилия, миналата година и милионерите от Мадрид го изпитаха, а нищо чудно и тази вечер с малко шанс пак така да стане.
Бербатков, няма какво да го мислим -има нема още 2- максимум 3 год да е на високо ниво после нищо чудно да хване пътя за Лос анжелос Галакси или Чукаго Файър. Устроил се е в Манчестър и хич не му се мърда кадето и да е.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16-03-2011
Аватара на kom6ito
kom6ito kom6ito не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 224
Благодари: 36
Получил благодарност:
33 пъти в 24 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Освен това Бербатов е единствения на когото все още не е удължен договора. На острова пишат, че в края на сезона щели да удължат и неговия договор, но само с 1 година.
Аз да бях на мястото на Бербатов щях да сменя отбора при тези обстоятелства. Мисля, че Сър Алекс развали Бербатов като нападател. Първо го остави доста време на нетипична позиция - зад нападателите, после пък когато е във форма го оставя на скамейката - естествено че така ще си загуби формата и желанието за игра. Ще загуби и шанса си да стане голмайстор.
Тоя може да е велик треньор, но за мен вече е изкукал.
Бербо трябваше да остане в Тотнъм и щеше да ни радва с много повече голове и изяви. А сега са му потънали гемиите, че и му се подиграват зад гърба треньорите, без да ги е срам, че ги снимат камерите.
Напълно съм съгласен с теб.Вкарва 5 гола,следващия мач резерва срещу Арсенал-трябвало да играе с един нападател,еми да пусне Бербатов,а той ми пуска Руни,който по това време едвам ходеше,ама нали ще се разсърди.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16-03-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,695
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това мексиканче като го гледами се сещам за великия филм "Любимец 13"-имам чувството ,че скаутите са гледали брат му ,а съра не ги е разбрал и е купил него .То ако един мач му избяга късмета и ще се контузи за цял живот ,а и май и противниковите треньори го виждат ,колко е зле и не му обръщат никакво внимание ,в повечето случаи около него няма защитнци и снощи при 1 гол бяха на 3 метра.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
алекс, бербо, Видео, на, присмива, се, сър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гара Дембеле пред Бербо в еврокласация Джак СПОРТ 1 13-10-2010 14:39
БЕРБО ПОДГОТВЯ ПРЕВРАТ В БФС dsc СПОРТ 9 09-09-2010 11:13
Бербо титуляр Джак СПОРТ 1 23-02-2010 22:40
Сър Алекс към Бербо: Не вярвай на вестниците, няма да те продаваме! Джак СПОРТ 4 19-02-2010 19:36
Сър Алекс вдига стадион за 100 милиона в България ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 28-10-2009 09:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.