The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-03-2010
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Жена оглавява ПРО БГ МЕДИА от днес!

Яна Иванова е новият Генерален директор на ПРО БГ МЕДИА Днес, 24 март 2010 г., ПРО БГ МЕДИА съобщи, че Генералният директор Огнян Димов напуска компанията, за да насочи усилията си в нови бизнес проекти.
Считано от 1 април г-жа Яна Иванова, която към този момент заема длъжността Заместник-директор на медията, ще поеме функциите на г-н Димов и ще бъде назначена за Генерален директор на ПРО БГ МЕДИА.
„Три години след като започнах проекта ТВ2 от бял лист хартия, ПРО БГ МЕДИА се превърна в един от основните играчи на българския медиен пазар, с много голям потенциал за бъдещето си развитие. Удовлетворен съм от постигнатото и съм горд от факта, че за сравнително кратък срок успях да създам работещ екип от силни професионалисти. Мисля, че за мен настъпи моментът да приема ново предизвикателство и съм убеден, че стилът на медийната група, с подкрепата на СМЕ, ще продължи успешното развитие на ПРО БГ МЕДИА в България” – заяви Огнян Димов.
Яна Иванова работи с Огнян Димов за ПРО БГ МЕДИА от самото създаване на проекта. От 2007 г. до сега тя обединява функциите на заместник-директор и ръководител на Правен отдел. Яна Иванова работи в медийния бизнес от 1997 г. – последователно в Българската национална телевизия и ТВ7. Преди постъпването си в ТВ2/ПРО БГ МЕДИА е била и Изпълнителен директор на АБTО.
Петър Дворжак, член на Надзорния съвет на ПРО БГ МЕДИА и Изпълнителен вицепрезидент, ръководител „Разпространение” в CME заяви: „Ние работим с Яна от самото начало, когато СМЕ закупи ТВ2 през 2008 г., и сме убедени, че тя успешно ще продължи работа по изграждането на нашите брандове в България – PRO.BG, RING.BG и PRO FM. Пожелаваме на Огнян много късмет в новите инициативи и му благодарим за усилията през последните две години”.

Последно редактирано от ТИНТИН : 24-03-2010 на 19:42
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
Ники (25-03-2010)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, Днес, жена, медиа, оглавява, от, про


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Жена от засада разбира ли? dido sat 2010 СПОРТ 5 25-01-2011 21:46
Жена ми ми демонтира системата! лтрифонов Кошче 172 20-01-2011 20:16
Дни на отворените врати в дублажните студиа на Медиа Линк ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 17-01-2011 21:07
Жена би мъжа си с дървена цепеница alex78 Кошче 0 25-12-2010 18:55
Промяна размера на субтитрите на медиа плеър-а. аптекар DREAMBOX 0 30-11-2010 22:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.