The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Смарт карти

Смарт карти Sky Digital, Sky Italia, Sky Italia Deutschland, Viasat Card, Digital +, MTV Network...

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 04-07-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Как да видя версията на карта на Булсат, 1 или 2 е?

Колеги прегледах раздела ама отговор на въпроса ми не можах да си намеря. Извинявам се, ако ще дублирам писаното преди това по питането ми.
Изпаднаха ми две карти /черги/ на Булсат и до колкото знам с oscam се виждало версията на картата. Но не знам какво трябва да се напише и къде да се сложи в oscam-a? На мен ми трябва карта версия 1, за да знам по коя да плащам, да не се набутам излишно с версия 2.
Как мога да ги проверя, коя каква версия е?
Благодаря!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #2  
Стар 04-07-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

използвай гугъл в този форум не се толерират подобни врътки макар че щом си я плащаш какъв е проблема.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #3  
Стар 04-07-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
използвай гугъл в този форум не се толерират подобни врътки макар че щом си я плащаш какъв е проблема.
OK! Ще пусна по дълбоко търсене! Извинявам се. По картите нямам плащания, просто ми ги дадоха ако някоя от тях ми върши работа да почна да си я плащам. Но не знам по коя да платя! ОК! Спирам и отивам да се ровя в Google!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #4  
Стар 04-07-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Преди няколко дни имаше тема, и там мисля имаше част от лог, на който пишеше в.1, ти четна ли ги 2те карти? Какво ти пише в лога?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 04-07-2013
Аватара на Longines
Longines Longines не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 936
Благодари: 42
Получил благодарност:
289 пъти в 187 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако искаш да ти дам версия 1,основна карта да я плащаш,ще ти я дам без пари!При положение,че я платиш за 1година напред!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 04-07-2013
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков не е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,220
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
OK! Ще пусна по дълбоко търсене! Извинявам се. По картите нямам плащания, просто ми ги дадоха ако някоя от тях ми върши работа да почна да си я плащам. Но не знам по коя да платя! ОК! Спирам и отивам да се ровя в Google!
Виж приемника, ако е DL-STB-100, 200 или 203 (със ком порт) - то картата е в1, също може да се ориентираш по софтуера, трябва да НЕ е 4.хх (4-та версия е на делта-202)
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Момчил Минков за този полезен пост :
Шайката (04-07-2013)
  #7  
Стар 04-07-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Longines Вижте мненията
Ако искаш да ти дам версия 1,основна карта да я плащаш,ще ти я дам без пари!При положение,че я платиш за 1година напред!
Аман от далаверджий.А по повод на версията-ако на приемника има RS232
е В1.Прочети ТУК
Отговори с цитат
  #8  
Стар 04-07-2013
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Там да се чете не е много смислено вече,защото е ясна целта за 800 лева.А чаках да излезе фикс за в2.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 04-07-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Аман от далаверджий.
Къде я видя далаверата?Щото аз не виждам никаква далавера,освен за тоя,който я вземе!Ще си спести поне 100тина лв.
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 04-07-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
използвай гугъл в този форум не се толерират подобни врътки ...
Aман от по-католици от Папата! К'во, рекламно пано ли да правим форума? С цензура какво се постигна - свестните хора отидоха по чуждестранни форуми, и пак си пишат каквото искат!
Хвалби на Операторите, и да се пише само каквото им е сгодно на тях? Баба Пена не се интересува от конвертори и камове. Вече дори и Булсатския форум спряха да трият наред каквото не им харесва. Явно са осъзнали, че като отрежеш единия полюс на магнита - той не става еднополярен, а остават само двуполярни безполезни парчета.

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко
... Контрабандния внос на акцизни и други стоки не е ли огромно нарушение? Айде да не се изкарваме светци понеже всички не сме такива.
Какво сложно има в цялата работа?Вземаш си един 500S за 150лв,плащаш си по 34лв на месец,настройваш си кам-а и се регистрираш в няколкото западни форуми.След това пускаш пост от сорта на:
- Ai have full loKal kard na xxxxxx.Ai sArch Sky UK full.
И ако въобще получиш отговор ще е:
- Fuck off !!!

Tогава пишеш че "search Sky IT" и отговора е:
-Fuck off !!!

След това вече пишеш че "searЧ kvoto i da e" и предполагам се сещаш какъв е отговора... Оff,Fuck off !!!

Сульо и пульо го правят това и само еб@ват мамата на всички защото недай си боже някой сериозен да се закачи и на тоя псевдо играч я ще му се гаси приемника всяка вечер,я няма да може да работи както трябва каквото трябва,я това я онова... Я ще лъже че има карта а няма нищо и т.н. И такива хубавци и селяндури които си мисля че за два дена ще станат най-великите осират пътеките на българите и като чуят Bulgaria и бягат като бесни.И айде,къде ще си намериш нещо качествено да размениш каквото и да е?А ако намериш ще успееш ли да го задържиш или ще те базикат и теб.
За какво пиратство говорим?Че гаджето гледа по Sky IT по Fox "Отчаяни съпруги" или по Sky Drama UK някакъв депресантски филм?Или че си пускам някоя кодирана музикална програма по която дават същите работи като по всички останали.Мен спорт не ме интересува,както и ХД-та понеже все не остава лев за хубав телевизор.И кое е пиратство,че аз съм дал на англичанина да гледа Поп Кор,БНТ1,Нова ,БТВ и ТВ+ а той ми е дал целия Скай?И кво?Булсат ли обедняха или Скай?Нито аз ще стана абонат на Скай нито англичанина на Булсат!!!Нито аз ще гледам постоянно Скай нито той ще гледа Булсат.Хубавото е че аз ще си гледам филмите с оригинално английско аудио а феновете на спорта ще гледат мачовете в ХД било то от англичани или италианци или германци защото нашите капути се туткат още.И в крайна сметка пак всички си плащаме на Булсат и просто прехвърляме по един поглед в на комшиите градинката.
Сега ясно ли ти каква е идеята на споделянето,всеки да има всичко.Не ми е ясно само защо когато стане дума за споделяне и всички си мислите че става дума за Булсат или Тотал и че едва ли не хората си купуват дриймове за да гледат Булсат.Да,ей сега някой ще нарине 800-900лв за един ХД приемник и два сд за да гледа Булсат Айде дръжте се сериозно.Това че има измекяри които си купуват един 500S и искат да плщат по една кутия цигари на месец за да гледат Булсат е просто жалко.Още по-трагичното е че има хора които го предлагат.Е може ли такъв смях?За 60лв на година само тока на приемника и рутера не може да се избие.Кокошкари на дребно.Ми при 5лв само банковия превод е два лева,и 5-10лв за нафта да отиде някой до банката и става колкото Премиум с ХБО и кво още там.Баси келепира че си налял 150лв за приемник и 50-140лв за рутер и нервите които ще си образуваш
Не разбрахте ли че за стабилните пичове Булсат и Тотал са нищо,едва ли не това е нещо на което не се обръща внимание.Същите тези пичове нямат един приемник вкъщи а машини които работят нон-стоп,и не една и две а някои са с по три,четири,пет...На четири машини по 300-400W само тока им е по 1,2kW което e 29kW на ден и е 1000kW на месец.А интернет?Нали не си мислиш че някой е на 10лв на БТК?Четири машини на четири доставчика на стабилен нет+1000kW ток колко е че нещо не мига да сметна?А опознаването на ЛинуксОС за да можеш да държиш контрола над машините и да оптимизираш всичко,да следиш дали всичко е ОК и дали някоя машина не се базика,а постоянните комуникации с хората отсреща на хиляди километри за да можеш да имаш всичко.А дали тези хора имат свободно време и да си позволят лукса да си бият камшика за две седмици някъде и да не обръщат внимание какво става с труда им?Като вампири само дебнат как да се докопат до нет за да си нагледат машините.
Човек който може да отдели около 900лв за ХД сателитна система или около 450 за СД дали го прави за да гледа Булсат?Ахахах,да бе да
Толкова ли не ви се наби в главите че на тези които плюете не им плащате да гледате телевизия а им давате някой лев да се почерпят за това че са изградили системи с които безпроблемно ви дават възможността да гледате канали на които абонамента само на едини провайдър е по 1800лв на година.Говорим за големи европейски провайдъри за които всички абонати в България като брой домакинства са 1/3 от един техен град.Вие си плащате и не за друго а за това че нямате възможност да стоите и да си търсите хора по западните форуми с които да споделите нещо защото просто нямате какво какво да им предложите понеже за Булсат и Тотал сигурно почти никой не е чувал,еле па за Булсат който е на спътник на майната си и никой не ходи там.За западнярите спътниците се изчерпват в диапазона 1W-28Е.Германеца,англичанина,италианеца и французина много добре знаят какви карти имат и какво означават когато стане дума за споделяне и че могат да диктуват правилата.Кво,ще им се перчите с някакъв насран оператор ли Айде пускайте се на "пазара" и започвайте смяната щом е толкова лесно.Разберете веднъж за винаги,шейховете предлагат неща които или е невъзможно или много трудно на обикновен човек дори с подобаващи знания да гледа,да не говорим за някой който хич си няма понятие от тази материя.Преди да се перчите обаче се осведомете какво е хоп0,хоп1,хоп2 и всичко друго.Не всичко се изчерпвва с това как е синтаксиса на F линията като дори и това е описано в cfg-то стига да се прочете.Масово не се знае какво прави # в Линукс и същите тези хора започват да държат сметка защо никой не обяснявал.Ти му казваш "Влез през ssh или telnet в бокса" и то ти вика "Ъъъъ ко?"

Бопа сега стана ли ти ясно защо никой не иска да обяснява?И не че не иска а защото просто не може да бъде обяснено.
...
http://dtv-bg.com/showthread.php?p=47851

Последно редактирано от Rabin : 04-07-2013 на 15:27
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, версията, видя, Да, ИЛИ, как, карта, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ET9000 Булсат карта? lacosa HDTV приемници 9 12-12-2011 17:45
OSCam и AU на Булсат карта marto MPCS/OScam 30 09-04-2011 14:31
продавам булсат карта halil67 Кошче 15 28-01-2011 14:13
Отваряне на булсат карта Петио77 Въпроси и отговори 11 06-01-2011 20:48
Проблем с Булсат-карта и ТВ Лудия ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 24-09-2010 06:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.