The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 10-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като отида на Ол-Инклузив и все ме мислят за руснак , дори в Турция са ми казвали , че ги бия руснаците по консумация на водка.
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10-08-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Септември почти винаги Анталия или около ... тази година със самолет .
Защо извън България ? Предупреждавам че ме няма и никой не се набутва с роуминга и тогава си почивам наистина ...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Водка жуля целогодишно на температура под 23 градуса (на климатик) , отивам на почивка септември-октомври в Турция - наи вече Мармарис и тогава температурата не надвишава 25 градуса.Иначе през лятото не отивам никъде дори и хотела да ми плаща - тогава температурата стига 45 градуса.Ходя само в Турция - защото обслужването е класика. , A относно телефона си го изключвам още на границата на Малко Търново като оставям съобщение , че абоната е починал , че каква почивка е като те търсят по телефона ????
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....

Последно редактирано от PayNera : 10-08-2013 на 18:35
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники-скатавката Вижте мненията
Още по-лошо ти си ми съгражданин и жулиш водка през лятото. Човече това е равносилно на опит за самоубийство. Особено на плажа. Абе имайте малко култура на пиенето. Кви са тия самородни ракети посред лято.
Къфф плаж бе човек ??? Аз на пясъка стъпвам почти всеки ден - ама само за да си пусна лодката във водата
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10-08-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Това, "ол инклузив", много ограничава свободата и сваля качеството. Сравнително изгодно финансово е "халф борд", т.е. само закуска и вечеря. Качеството на храната е много по-добро, както и свободата. Пиша от чисто личен опит.
(Да се има пред вид, че съм слаб пияч и нямам наблюдения върху разхода и качеството на алкохолите.)
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ол-инкузива в Турция няма нищо общо с този в България.Затова ходя само в Турция.Там пък хотелите им не могат да се допрат до малкия пръст на Българските - ако е 4 звезди в Турция - е по гаден от 3 звезди в България , НО ТОВА МЕН НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА.Не съм отишъл на почивка да им седя в стаята си.Храната , алкохола и ОБСЛУЖВАНЕТО Е КЛАСИКА И НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНЯВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН С БЪЛГАРИЯ.Има от пиле-мляко в Търция , докато в България е колкото да се нахраниш и толкова.Които е ходил в България да каже колко основни ястия се сервират и колко салати и сладки има по масите?Аз ще кажа за Турция - основните ястия са около 10 вида , салатите са около 15 вида , и сладките + плодовете достигат 20 вида.За предястията и мезетата да не говорим - главата те заболява - КЛАСИКА В ЖАНРА.Другото наи-важно нещо е цената.Вкрая на септември и началото на октомври цените падат с 50% и температурите не са високи - около 25-30 градуса.За около 450 лв. на човек се ходи в Мармарис - 4-звезден хотел с транспорта от Варна-Мармарис-Варна , ол-инкузив за 7 дена (9 дена с автобус).Няма ТАКИВА ЦЕНИ НИКЪДЕ ПО СВЕТА.
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....

Последно редактирано от PayNera : 11-08-2013 на 12:21
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11-08-2013
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм бил 2 пъти в Турция.
Първия за 7 нощувки със самолет в Бодрум. Много добре стана докато не реших да се поглезя с биричка, на 10-та бира вече исках вкъщи, няма толкова нефелно нещо.

Втория път реших, че така няма да стане и направих врътката вместо със самолет с рейса, ама на Ултра ОИ в Анталия.... Найсе часа път исках да умра поне 10 пъти.
Бирата пак си беше неква шофьорска.

Но тогава установих, че разликата м/у Ултра и нормален ОИ е, че химика в мазето по-внимателно разрежда спирта и дозира есенцията. Такъв Джак пих там, че си взех за тук, иначе никой нямаше да ми повярва, какво съм пил.

В Турция никога повече!

Вече на моренце юни в началото, после у гората и зимъска едни ски на Банско да не ми се вярва.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Ламерчо за този полезен пост
BOBIKAT (12-08-2013), lazarus18 (12-08-2013)
  #28  
Стар 11-08-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

От 10тина години със семейството почиваме само и единствено извън България. Основно предпочитаме островите на южна Гърция - Парос, Миконос, Санторини, Закинтос, Лефкада. Мин. 2 пъти годишно ( края на юни и периода 25.07 - 15. 08 - каквото и да казвате тогава е най-хубаво. Не случайно и цените са най-високи ). От 2 години сменихме дестинацията на Южна Италия. Много е удобно с Ферибота Игуменица-Бриндизи. А плажовете на Южна Италия са ... просто няма такива плажове. Да не говорим , че най-малкият плаж е сигурно около 10 км. дълъг. От Реджо ди Карабрия до Селия Марина ( около Катандзаро ) е почти непрекъсната плажна ивица - 200 км.
Никакви Ол инлузив - това е за простолюдието ( извинявам се не искам никой да обидя, но ол инклузива е както конфекцията в дрехите - демек mass production , с ниско качество ). Ако искаш да усетиш духа на една страна - само частни апартаменти. Ходим с личният си автомобил. За да можем да обикаляме.
Живот и здраве, но съм се зарекъл никога да не стъпя на нашето море повече. Няма такава мизерия и отврат - пияндурници, оргии, крясъци, бетон и смрад. На плажа гъз до гъз и в гъза гъз, чадър и шезлонг 10-20-30 лева ( как никъде в Гърция и в Италия не ми искаха такси за тези неща???). Да не говорим, че по Черноморието има плажове с толкова много чадъри, че не сянката трябва да гониш ами слънцето. Ебаси пейзажа. Благодаря - НЕЕЕЕ.
Хайде със здраве и както казват съседите καλό καλοκαίρι!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11-08-2013
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
От 10тина години със семейството почиваме само и единствено извън България. Основно предпочитаме островите на южна Гърция - Парос, Миконос, Санторини, Закинтос, Лефкада. Мин. 2 пъти годишно ( края на юни и периода 25.07 - 15. 08 - каквото и да казвате тогава е най-хубаво. Не случайно и цените са най-високи ). От 2 години сменихме дестинацията на Южна Италия. Много е удобно с Ферибота Игуменица-Бриндизи. А плажовете на Южна Италия са ... просто няма такива плажове. Да не говорим , че най-малкият плаж е сигурно около 10 км. дълъг. От Реджо ди Карабрия до Селия Марина ( около Катандзаро ) е почти непрекъсната плажна ивица - 200 км.
Никакви Ол инлузив - това е за простолюдието ( извинявам се не искам никой да обидя, но ол инклузива е както конфекцията в дрехите - демек mass production , с ниско качество ). Ако искаш да усетиш духа на една страна - само частни апартаменти. Ходим с личният си автомобил. За да можем да обикаляме.
Живот и здраве, но съм се зарекъл никога да не стъпя на нашето море повече. Няма такава мизерия и отврат - пияндурници, оргии, крясъци, бетон и смрад. На плажа гъз до гъз и в гъза гъз, чадър и шезлонг 10-20-30 лева ( как никъде в Гърция и в Италия не ми искаха такси за тези неща???). Да не говорим, че по Черноморието има плажове с толкова много чадъри, че не сянката трябва да гониш ами слънцето. Ебаси пейзажа. Благодаря - НЕЕЕЕ.
Хайде със здраве и както казват съседите καλό καλοκαίρι!
И като си тръгваш, от там καλό χειμώνα
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PayNera Вижте мненията
Ол-инкузива в Турция няма нищо общо с този в България.Затова ходя само в Турция.Там пък хотелите им не могат да се допрат до малкия пръст на Българските - ако е 4 звезди в Турция - е по гаден от 3 звезди в България , НО ТОВА МЕН НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА.Не съм отишъл на почивка да им седя в стаята си.Храната , алкохола и ОБСЛУЖВАНЕТО Е КЛАСИКА И НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНЯВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН С БЪЛГАРИЯ.Има от пиле-мляко в Търция , докато в България е колкото да се нахраниш и толкова.Които е ходил в България да каже колко основни ястия се сервират и колко салати и сладки има по масите?Аз ще кажа за Турция - основните ястия са около 10 вида , салатите са около 15 вида , и сладките + плодовете достигат 20 вида.За предястията и мезетата да не говорим - главата те заболява - КЛАСИКА В ЖАНРА.Другото наи-важно нещо е цената.Вкрая на септември и началото на октомври цените падат с 50% и температурите не са високи - около 25-30 градуса.За около 450 лв. на човек се ходи в Мармарис - 4-звезден хотел с транспорта от Варна-Мармарис-Варна , ол-инкузив за 7 дена (9 дена с автобус).Няма ТАКИВА ЦЕНИ НИКЪДЕ ПО СВЕТА.
Наистина в турция е най-добре в Мармарис, но си е на 1000 км от истанбул и плажната ивица е тясна - всяка пролет насипват пясък, Айвалък е по-близо , а и плажната ивица е широка, малко е турски семеен курорт - няма занимавки, но е добро място за обиколки по места със старогръцка история. Кушадасъ е средно отдалечено , но си е скалисто и плажа е малък , става за място от където да обикаляш с кола - има много история, естествено гръцка.
Бодрум е приятно , малко селище с всичките плюсове и минуси, не бих почивал там.
Анталия е някакъв опит за еднотипни затворени комплекси по средата на нищото, все пак се намира далече от цивилизацията
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИЛИ, Къде, лято, почивате, почивахте, това, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БНТ 1 изцяло в HD от това лято мето HDTV дискусии 12 20-04-2013 11:24
Спортно лято по Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-06-2012 12:14
Сериалът “Синьо лято” се завръща на бял кон по БНТ ТИНТИН ФИЛМИ 0 01-03-2010 10:51
GTV предлага двойна доза филми за лято 2009 ТИНТИН ФИЛМИ 0 26-06-2009 13:58
50 рускини за едно лято Чък Норис Забавно 6 13-04-2009 23:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.