The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 11-08-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Тази година и аз ще ходя в Гърция.Едно селце на Ситония,Торони се казва.
Живот и здраве на 23 Август заминавам.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11-08-2013
Аватара на PayNera
PayNera PayNera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 712
Благодари: 102
Получил благодарност:
193 пъти в 130 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Искам само да допълня , че в Турция разлика между ол-инкузивния ТВЪРД алкохол - НЯМА.Купувал съм си турска водка от магазина - няма разлика с ол-инкузивната.Не е така обаче с бирата.Аз бира не пия (такоз нещо дето пиеш-пикаеш не е за мен) - пия бяло вино - има малка разлика с ол-инкузивната , но бирата - ол-инкузивната е пълен отврат.Пил съм бира в бутилка в заведение - няма нищо общо с ол-инкузива.И после се чудя как може брат ми да пие по 20-25 бири за цял ден?
__________________
60% от българите живеят в стрес. Останалите 40% живеят в Англия, Германия, Щатите, Испания, Франция....
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11-08-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БОБИ Вижте мненията
И като си тръгваш, от там καλό χειμώνα
καλό δρόμος ако си с кола

@веско - в Торони не е толкова лошо, но ще добиеш грешна представа за Гърция и няма да ти хареса. Ситония като цяло е с по-малко туристически удобства. Повече селски тип е. Ако търсиш заведения и туристически атракции, то трябва да избереш Касандра. На Атон също е хубаво ( пускат обаче само до границата с църковната държава, осен ако нямаш специална виза за посещение, при това пускат само мъже и пълнолетни ). Граничният град Уранополис е много приятен град.

Аз понеже гледам да съм на места с малко или още по-добре без българско присъствие, Северна Гърция съм я отписал. Предпочитам места където по възможност няма българско присъствие или поне е минимално.

Ако обичаш да обикаляш посети древноперсийският град Олинтос - той е между двата ръкава, близо до сегашното село Олинтос, освен това можеш да идеш до пещерата Петралона. Заслужава си да се види. Подобно нещо нямаме в България. Тя се намира между Тесалоники и Халкидики и си има табели. Таксите до колкото си спомням са до 5-7 евро на човек.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12-08-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

На турция никога повече! А тая година топнах "меките звезди" на касандра. 4 звездна вила с басейн. И както си бяхме 4 семейства... Боби, само можеш да съжаляваш, че не дойде!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на BOBIKAT за този полезен пост :
БОБИ (12-08-2013)
Стар 12-08-2013
BOBIKAT
Това съобщение е изтрито от BOBIKAT. Причина: факания таблет дублира
  #35  
Стар 12-08-2013
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
На турция никога повече! А тая година топнах "меките звезди" на касандра. 4 звездна вила с басейн. И както си бяхме 4 семейства... Боби, само можеш да съжаляваш, че не дойде!
Бях на неа перамос, точно тогава!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БОБИ за този полезен пост :
BOBIKAT (12-08-2013)
  #36  
Стар 12-08-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
καλό δρόμος ако си с кола

@веско - в Торони не е толкова лошо, но ще добиеш грешна представа за Гърция и няма да ти хареса. Ситония като цяло е с по-малко туристически удобства. Повече селски тип е. Ако търсиш заведения и туристически атракции, то трябва да избереш Касандра. На Атон също е хубаво ( пускат обаче само до границата с църковната държава, осен ако нямаш специална виза за посещение, при това пускат само мъже и пълнолетни ). Граничният град Уранополис е много приятен град.

Аз понеже гледам да съм на места с малко или още по-добре без българско присъствие, Северна Гърция съм я отписал. Предпочитам места където по възможност няма българско присъствие или поне е минимално.

Ако обичаш да обикаляш посети древноперсийският град Олинтос - той е между двата ръкава, близо до сегашното село Олинтос, освен това можеш да идеш до пещерата Петралона. Заслужава си да се види. Подобно нещо нямаме в България. Тя се намира между Тесалоники и Халкидики и си има табели. Таксите до колкото си спомням са до 5-7 евро на човек.
Попадна ми много добра оферта,затова решихме там.Иначе определено аз предпочитам островите в Йонийско море.Да обичам да обикалям,на едно място трудно се задържам .
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12-08-2013
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Попадна ми много добра оферта,затова решихме там.Иначе определено аз предпочитам островите в Йонийско море.Да обичам да обикалям,на едно място трудно се задържам .
Съгласен. Островите са супер приятни за почивка. Реално всеки ден може да ходиш на различен плаж и всеки предлага напълно различно изживяваме. Кеф ти диви плажове, на които си сам /или на 50м. от друг човек/, кеф ти купонджийски места с харабийски барове и таверни.
Вече два пъти ходим на обиколко с малка яхта из малките островчета и това е още по-истинско. Има доста оферти и почти на цената на нощувките обикаляш с лодка из прекрасни места - китни малки островчета с 1-2 кръчми, кристални заливи и пещери... Супер изживяване.
Нашето черноморие ако не е жената да ме закара не бих стъпил повече.
Да ми извират лайната пред мен като гейзер, да плуват тампони и дамски превръзки из водата и да газя из водораслите. Да зяпам разни киселяци и дилърчета по цял ден. Не, мерси.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,034
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Коко на север ама ние не сме някоя южна страна и на север времето е супер променливо и сезона е доста по-къс от останалата част на черноморието ни. Планувана почивка съобразена с метеорологичните условия и северното ни черноморие в едно уравнение = на 0.
Два пъти се каня вече през предходни години да ходя я на Тузлата я на Балчик и двата пъти времето ме отказва ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12-08-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Миналата година ходих на Синеморец,там е станало абсолютна смрад.
Мизерия и цигания,а на Силистар беше бит пазар!!!
5лв паркинг,5 лв чадър,5 лв шезлонг, да си ги продават на някой друг!!!!
Не че не мога да си го позволя,ама то това тяхното граници няма.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12-08-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
От 10тина години със семейството почиваме само и единствено извън България. Основно предпочитаме островите на южна Гърция - Парос, Миконос, Санторини, Закинтос, Лефкада. Мин. 2 пъти годишно ( края на юни и периода 25.07 - 15. 08 - каквото и да казвате тогава е най-хубаво. Не случайно и цените са най-високи ). От 2 години сменихме дестинацията на Южна Италия. Много е удобно с Ферибота Игуменица-Бриндизи. А плажовете на Южна Италия са ... просто няма такива плажове. Да не говорим , че най-малкият плаж е сигурно около 10 км. дълъг. От Реджо ди Карабрия до Селия Марина ( около Катандзаро ) е почти непрекъсната плажна ивица - 200 км.
Никакви Ол инлузив - това е за простолюдието ( извинявам се не искам никой да обидя, но ол инклузива е както конфекцията в дрехите - демек mass production , с ниско качество ). Ако искаш да усетиш духа на една страна - само частни апартаменти. Ходим с личният си автомобил. За да можем да обикаляме.
Живот и здраве, но съм се зарекъл никога да не стъпя на нашето море повече. Няма такава мизерия и отврат - пияндурници, оргии, крясъци, бетон и смрад. На плажа гъз до гъз и в гъза гъз, чадър и шезлонг 10-20-30 лева ( как никъде в Гърция и в Италия не ми искаха такси за тези неща???). Да не говорим, че по Черноморието има плажове с толкова много чадъри, че не сянката трябва да гониш ами слънцето. Ебаси пейзажа. Благодаря - НЕЕЕЕ.
Хайде със здраве и както казват съседите καλό καλοκαίρι!
Джо, много големи тия плажове там? А спасители има ли, има ли спасители? Да не се издавите? А с албанския език, предполагам, бързо свикнахте?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИЛИ, Къде, лято, почивате, почивахте, това, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БНТ 1 изцяло в HD от това лято мето HDTV дискусии 12 20-04-2013 11:24
Спортно лято по Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-06-2012 12:14
Сериалът “Синьо лято” се завръща на бял кон по БНТ ТИНТИН ФИЛМИ 0 01-03-2010 10:51
GTV предлага двойна доза филми за лято 2009 ТИНТИН ФИЛМИ 0 26-06-2009 13:58
50 рускини за едно лято Чък Норис Забавно 6 13-04-2009 23:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.