The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 23-01-2014
gotha gotha не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране adb-2840c възможности

Здравейте,

надявам се това да е правилното място да задам няколко лаишки въпроса.

От скоро съм абонат на blizoo и реших да поразцъкам устройството, което са ми дали, сложих му usb stick, поразцъках опциите и видях как мога да запивам предавания върху него.

Доколкото видях, записва само това, което се гледа в момента. Мога ли да му "кажа" по някакъв начин - записвай канала X докато аз гледам канала Y ? Мога ли да му задам да записва някой канал автоматично в определено време ?

Мога ли да чета от компютъра записаното на USB stick-a ? Някой може ли да ме упъти къде да прочета за използваната файлова система и формат на видеото ?

Също така, мога ли да запиша филм на USB и да го пусна на телевизора през устройството ?

Видях, че има и ethernet port, но не мога да разбера за какво се ползва ? Предположих, че е DLNA, но от това, което попрочетох наляво-надясно разбрах, че тази функция е изключена.
Може ли да се прави нещо през LAN с текущия firmware ?

Разбрах, че има варианти да се смени firmware-a. Според вас безопасно ли е и има ли смисъл въобще ?
Blizoo дали ще ми се "зарадват" ако сменя firmware-a при положение, че съм на безсрочен договор и май устройството се води тяхна собственост ?

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
adb-2840c, adb2840c, blizoo, възможности


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
HH мотор възможности? Астон Въпроси и отговори 21 21-11-2013 20:55
Методика за сравняване на мултимедийни възможности denyo Други приемници 0 15-09-2013 17:09
ADB 2840c сатурн ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 0 27-02-2013 20:24
Нови възможности на "М-Тел Меню" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 02-03-2011 19:20
HDMI 1.4 – нов стандарт, нови възможности. berks Новини 0 01-06-2009 16:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.