The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 22-08-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Колега @TUISTERa и аз така съм решил да процедирам. Ама има един момент дето не ми е ясен. Гледам, че на последък свободната памет на диск С в РС ми е намаляла доста, даже притеснително. Ползвам всякакви програмки за почистване и дефрагментиране на диска ама свободната памет се увеличава незначително. Предполагам, че тия от М$ вече са ми натъпкали някакви файловете на диск С в РС?! Само ще поясня, че диск С ми е SSD и на него имам само операционната система и работни програми или поне аз така си мисля че е. Т.е. поне аз така съм искал да бъде, а как е всъщност с тези ъпдейти не знам?!
Момента който ме притеснява е следния, ако тези от М$ вече сами набутали в РС някакви файлове и са ми заели място от диск С и аз реша да не ъпдейтвам до W10, как мога да разкарам тези файлове от диск С за да си възстановя отново свободната памет на диска? В крайна сметка не разбирам защо трябва все да им ползваме и тестваме всички нови щуротии /ОС/?
Ако се е даулноуднал инсталационният пакет на W10 би следвало на C: да имате една папка $Windows.~BT с обем 5-6 гигабайта. Вътре е инсталацията на Windows 10 ако решите да отсвирите тази благинка може да я изтриете. Тя обаче е скрита, така че преди това трябва да си настроите WE да показва и скрити папки. Разбира се ще Ви трябват и административни права.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 22-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

При такава агресивна реклама на 10-та, направо ме отвращават и ми затвърждават мнението да не я допусна на никой от лаптопите си
Все едно е WS- Телешоп , каквото и прилажение да пусна, все ще излезе реклама ва W10
Както съм споменал на работния съм с 3 WIN - ХР, 7/64, тестова 8.1( ама ще я трия ) .
7/64 ползвам в къщи , ХР когато съм на работа, другата е ясна , не искам дори да си помислям какво може да сътвори 10-та , ако я пусна свободно да обикаля - дух от бутилка
Напълно съм наясно, че АНС желае да следи всеки, с цел предотвратяване на тероризъм, ама самата мисъл да ме следят ми образува нерви
Притеснява ме че нези приложения и при 8-цата се активират с поредния ъпдейт, не бих се учудил дари и 7-та да я заразяват , поради което ХР , когато съм на работа, така или иначе си сменям името, местоположението и ИП адреса постоянно
Отговори с цитат
  #143  
Стар 22-08-2015
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
Ако се е даулноуднал инсталационният пакет на W10 би следвало на C: да имате една папка $Windows.~BT с обем 5-6 гигабайта. Вътре е инсталацията на Windows 10 ако решите да отсвирите тази благинка може да я изтриете. Тя обаче е скрита, така че преди това трябва да си настроите WE да показва и скрити папки. Разбира се ще Ви трябват и административни права.
Тия от М$ наистина са много нагли, брутални и настъпателни. Наистина вече имам такава папка на диск С: Windows.~BT с размер на диска 4,07 GB, 1887 файла, 231 папки!!! УЖАС!!! Аз се чудя къде ми отива свободното място от диск С! Е ще има бутон DEL, непременно!
Освен тази папка /Windows.~BT/ какво още трябва да се DEL-не? Имам усещането, че още нещо трябва да "отпътува", за да не ме занимават повече с щуротии!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #144  
Стар 22-08-2015
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Щом ти се е изтеглил, значи имаш и бялата иконка до часовника..
Control Panel, Windows update, Installed updates долу вляво, чакаш малко да се зареди секцията Windows, намираш KB3035583, деинсталираш, рестартираш, пускаш Windows update, чакаш и като ти излезе пак този 3035583, му даваш Hide... щото пак ще ти изтегли 4-5-6 ГБ някоя нощ.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 22-08-2015
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да и бялата иконка /белия прозорец/ я имам и този ъпдейт КВ3035583 съм го намерил. Ще им видя аз на тях сметката! Само как брутално се набутват гадинките за да шпионират. Е ще им приседне, поне от мен! Ще си стоя с W 7 Ultimate докато свет светува!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #146  
Стар 22-08-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Да и бялата иконка /белия прозорец/ я имам и този ъпдейт КВ3035583 съм го намерил. Ще им видя аз на тях сметката! Само как брутално се набутват гадинките за да шпионират. Е ще им приседне, поне от мен! Ще си стоя с W 7 Ultimate докато свет светува!
Ако сте с автоматични ъпдейти, подменете режима на такъв с даунлоуд на ъпдейтите, обаче инсталация с потвърждение. И после гледайте какво инсталирате. Щото MS са тарикати, но не са си сложили ъпа насила все пак Опитайте опцията Hide, както Ви посъветва колегата, макар, че при мене се държи малко по подобие на ъпа за SilverLight и възкръсва
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на om63 за този полезен пост :
Dalavera (23-08-2015)
  #147  
Стар 22-08-2015
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вече има светлина в тунела , ако и върши работа може и да сложа на виртуална машина 10та
http://pxc-coding.com/portfolio/donotspy10/

някой пробвал ли е програмката?
__________________
Отговори с цитат
  #148  
Стар 22-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

DoNotSpy10 is the world’s first antispy tool for Windows 10.

Същата работа (анти спай ) върши и http://www.360totalsecurity.com/
Въпросът е от Windows 10 кой ще те пази, та къде е светлината според теб
а 10-та може би на стик е добре да се инсталира за да се усети как е.
На VM е относително и своеобразно като цяло

Последно редактирано от yavor1 : 22-08-2015 на 23:11
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
boboturboto (22-08-2015)
  #149  
Стар 22-08-2015
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Въпросът е от Windows 10 кой ще те пази, та къде е светлината според теб

Ти прегледа ли функциите й:


Disable TelemetryDisable BiometricsDisable Handwriting Data SharingDisable Handwriting Error ReportingDisable Application TelemetryDisable Inventory CollectorDisable Steps RecorderDisable enabling Lock Screen CameraDisable and Reset CortanaDisable LocationDisable SensorsDisable Web SearchDisable Windows Media DRM Internet AccessDefer Windows UpgradesDisable App NotificationsDisable Password Reveal ButtonDisable and Reset Advertising IDDisable SmartScreen Filter for URLsDisable Sending Writing InfoDisable Access to Language ListDisable App Access to Location InfoDisable App Access to CameraDisable App Access to MicrophoneDisable Getting to know meDisable App Access to Account InfoDisable App Access to CalendarDisable App Access to MessagesDisable App Access to RadiosDisable Sync With DevicesDisable Windows Feedback RequestesDisable Windows Update SharingDisable Windows Update for other ProductsDisable WiFi SenseDisable Windows DefenderDisable Automatic Windows UpdatesDisable OneDriveDisable Automatic Driver UpdateDisable Automatic Windows Store Updates**new*Enable Do not Track in Edge**new*Disable Malicious Software Removal Tool via Windows Update**new*Disable KMS Client Online Validation**new*Disable Retrieving Device Metadata**new*Disable Windows Customer Experience Improvement Program**new*
__________________

Последно редактирано от boboturboto : 22-08-2015 на 23:25
Отговори с цитат
  #150  
Стар 22-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

На реклама не вярвам, инсталирах я, защото източника за сваляне е проверен ,
http://www.majorgeeks.com/mg/getmirr...otspy10,3.html
последната версия, естествено че се помъчи да ми предложи тюне-ъп
иска и регистрите да ми бръкне и модне
Може и да е това което пише, но по-скоро пренасочва инфото към друг сървър
Ти пробва ли я или само четеш вестници
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
10, windows, Безплатна, до, надстройка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за безплатна бг телевизия петър05 Полезни сайтове 25 04-05-2014 23:58
Безплатна настройка на антените pantsiani Кошче 30 23-02-2014 15:16
сайтове за безплатна бг телевизия петър05 Полезни сайтове 0 05-12-2010 16:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.