The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #221  
Стар 21-09-2015
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sisyphus Вижте мненията
Не става въпрос за омраза към определена фирма. Просто не обичам да купувам котка в чувал! Всеки носи и глава на раменете и може да прецени какво го устройва лично него. Мен лично тази ОС не ме устройва.
Разбира се всеки има избор и си носи тежестта от решенията. С какво 10 не те устройства спрямо 7?
Отговори с цитат
  #222  
Стар 21-09-2015
Аватара на bnbnbnbn
bnbnbnbn bnbnbnbn не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 61
Благодари: 6
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За тези, които не искат да ги следят си има решение:
Destroy-Windows-10-Spying

http://www.majorgeeks.com/files/deta...10_spying.html

Destroy Windows 10 Spying is a portable app that can block anonymous data being sent, remove apps that can’t be removed the standard way and more. I liked that it can remove some of the Windows default programs that can be removed under Apps & Features, an annoyance I immediately discovered since I prefer to “slim” down windows. Some of the domains we know send anonymous information back to Microsoft include: vortex.data.microsoft.com vortex-win.data.microsoft.com telecommand.telemetry.microsoft.com telecommand.telemetry.microsoft.com.nsatc.net oca.telemetry.microsoft.com oca.telemetry.microsoft.com.nsatc.net sqm.telemetry.microsoft.com sqm.telemetry.microsoft.com.nsatc.net watson.telemetry.microsoft.com watson.telemetry.microsoft.com.nsatc.net redir.metaservices.microsoft.com choice.microsoft.com choice.microsoft.com.nsatc.net df.telemetry.microsoft.com reports.wes.df.telemetry.microsoft.com wes.df.telemetry.microsoft.com services.wes.df.telemetry.microsoft.com sqm.df.telemetry.microsoft.com telemetry.microsoft.com watson.ppe.telemetry.microsoft.com telemetry.appex.bing.net telemetry.urs.microsoft.com telemetry.appex.bing.net:443 settings-sandbox.data.microsoft.com vortex-sandbox.data.microsoft.com survey.watson.microsoft.com watson.live.com watson.microsoft.com statsfe2.ws.microsoft.com corpext.msitadfs.glbdns2.microsoft.com compatexchange.cloudapp.net cs1.wpc.v0cdn.net a-0001.a-msedge.net statsfe2.update.microsoft.com.akadns.net sls.update.microsoft.com.akadns.net fe2.update.microsoft.com.akadns.net diagnostics.support.microsoft.com corp.sts.microsoft.com statsfe1.ws.microsoft.com pre.footprintpredict.com i1.services.social.microsoft.com i1.services.social.microsoft.com.nsatc.net feedback.windows.com feedback.microsoft-hohm.com feedback.search.microsoft.com rad.msn.com preview.msn.com ad.doubleclick.net ads.msn.com ads1.msads.net ads1.msn.com a.ads1.msn.com a.ads2.msn.com adnexus.net adnxs.com az361816.vo.msecnd.net az512334.vo.msecnd.net You can block these yourself manually in your hosts file with 127.0.0.1 if you want. The program allows you to clear or view the hosts file in Notepad. The program does the same thing but just in case you wanted to see where your information heads to or you wanted to update your hosts file manually. A log file will be left in the folder you run it from. I took a huge chance and ran this on my clean Windows 10 installation. It did modify the hosts file exactly as promised and did remove the Apps it promised. IObit Uninstaller also spotted Destroy Windows 10 Spying running and removed leftover entries from the uninstall. Read more at: http://tr.im/hWbVh

BR!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 21-09-2015
Аватара на Sisyphus
Sisyphus Sisyphus не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Залцбург
Мнения: 535
Благодари: 147
Получил благодарност:
207 пъти в 101 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Разбира се всеки има избор и си носи тежестта от решенията. С какво 10 не те устройства спрямо 7?
Тук въпросът е:
Какво повече ми предлага от ОС с която съм в момента?
Отговори с цитат
  #224  
Стар 21-09-2015
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Визуално адски много, функционално не бих казал кой знае колко и разбира се всеизвестното следене( със 7цата пак те следят тка или иначе)
Отговори с цитат
  #225  
Стар 21-09-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Следят ме таратанци, следят собственника на оригиналното копие , което е корпоративно и е за 200 компютъра, а десетката е толкоз зелена , че чак червена , и какво като ти се ъпгрейтва на всичките устройства и на Лумнията ти ли я качи, виж ,тука един колега каза ,че имаме глави и рамене ,които ги носят .тия глави.
Моята ми нашепва ,че за момента 7-цата е в пъти по угледна от тая нова боза, пък твоята виждам е на друго мнение, както обичаме да казваме , за всеки влак си има пътници, то ония от Майкрософт на това разчитат
Имам един Ай Мак мини модел 2014 и съм му пуснал една 7-ца 64 битова ,има прозорче и позволява 2 ОС в един Хард и с Мак и с 7-ца свири та дрънка , като ъпдейтнах 10 за проба с "многофункционалната " и визулна изцепка на Бат Бил , малееее, направо се зачуди що съм сторил с него , даже изгуби способност да ми показва , оперативните системи при рестарт , та трябваше да вадя оригиналната мак клавиатура и да върна 7-цата , иначе сега нямаше да ти обяснявам в кратце , че 10 е в момента мнооо зле, ама мноо

Последно редактирано от Neo64 : 21-09-2015 на 23:06
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
Iliyan N (22-09-2015)
  #226  
Стар 21-09-2015
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бахти колко глупости се изписаха от крайно неразбиращи ламери.
Ще ме прощавате за израза ма това е самата истина.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
  #227  
Стар 22-09-2015
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Следят ме таратанци, следят собственника на оригиналното копие , което е корпоративно и е за 200 компютъра, а десетката е толкоз зелена , че чак червена , и какво като ти се ъпгрейтва на всичките устройства и на Лумнията ти ли я качи, виж ,тука един колега каза ,че имаме глави и рамене ,които ги носят .тия глави.
Моята ми нашепва ,че за момента 7-цата е в пъти по угледна от тая нова боза, пък твоята виждам е на друго мнение, както обичаме да казваме , за всеки влак си има пътници, то ония от Майкрософт на това разчитат
Имам един Ай Мак мини модел 2014 и съм му пуснал една 7-ца 64 битова ,има прозорче и позволява 2 ОС в един Хард и с Мак и с 7-ца свири та дрънка , като ъпдейтнах 10 за проба с "многофункционалната " и визулна изцепка на Бат Бил , малееее, направо се зачуди що съм сторил с него , даже изгуби способност да ми показва , оперативните системи при рестарт , та трябваше да вадя оригиналната мак клавиатура и да върна 7-цата , иначе сега нямаше да ти обяснявам в кратце , че 10 е в момента мнооо зле, ама мноо
Какво ти нашепва главата си е твой проблем. Аз ти казвам, че в моето положение, с този различен хардуер проблеми нямам. А ти ако искаш и на микровълновата печка си уиндоус 10 и му търси кусури.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 22-09-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ква микровълнова бе , ние тука палим огън още с кремък , по цял ден чаткаме , направо са ми разранени палците
Нещо се изпускаш по течението , слушай щуреца у главъта кво не ти нашепва и остави тука на капацитетите да демонстрират какво носят раменете, че като ти гледам регистрацията и ти като 10-ката още си в период на доизкусуряване
Ти като мен си едно усуарио повече , от тия които все ново го кефи , може да е Дачия , ама е нова,разликата е ,че аз нямам претенции за "windows developer" ,както ти
И МИ нашепва главата ми , нещо 10-ката не ти прави словореда, а на микровълновата съм сложил Линукс и една мултифиид , глеа Беин Спорт и говори на френски,чака Мовистар да плати Шампионската ,за да я вкарам пак в свои води

х Костадине,
нямам претенции да разбирам , ако израза ти е отправен към мен , аз съм ползувател с мнение, и като такъв определям един продукт ,как е в моментното си състояние, къв ще е утре или в други ден , с извинение ме боли фара, иначе с риск да се повторя , то по форумите скрити зад някой ник сите сме разбирачи и еспециалисти, в това число и аз , и ти предполагам

Последно редактирано от Neo64 : 22-09-2015 на 09:10
Отговори с цитат
  #229  
Стар 22-09-2015
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мога да повярвам докъде може да се "закара" човек за едното си мнение. Как не те сърби главата от толкова цветни примери не знам, честно. Това, че съм се регистрирал за да изкажа мнението си по две теми, не ме прави по-ниско капацитетен от останалите "капацитети", но щом за теб това е определящ фактор, няма да споря. Ползвай си със здраве техниката и смазвай редовно клавиатурата.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 22-09-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Стига с това "мнение", моето е досущ ,като твоето разликата е в това , че като усуарио ползващо клавиатурата , не ми допада , че правят нов бардак със стари к***и, и в крайна фаза потърпевшите са смъртните , пък смазването на клавиатурата е само в случай ,че не си си измил добре ръцете след яденето на яхнията
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
наскох (22-09-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
10, windows, Безплатна, до, надстройка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за безплатна бг телевизия петър05 Полезни сайтове 25 04-05-2014 23:58
Безплатна настройка на антените pantsiani Кошче 30 23-02-2014 15:16
сайтове за безплатна бг телевизия петър05 Полезни сайтове 0 05-12-2010 16:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.