The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 18-10-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

@spgi, предпочитам да ползвам "пръчка" на гуглето, но за сметка на това да съм свободен в избора и мисленето си, а не да пиша сектантски постове като теб. Моите уважения, но като прочетох поста ти - та ти си по-зле и от сектант, честно.
Пожелавам ти да станеш "богоизбран", след това виж най-накрая си начесал маниакалното си его.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18-10-2011
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Този тест е верен... лично проверено преди 2 дни.



Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18-10-2011
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
@spgi, предпочитам да ползвам "пръчка" на гуглето, но за сметка на това да съм свободен в избора и мисленето си, а не да пиша сектантски постове като теб. Моите уважения, но като прочетох поста ти - та ти си по-зле и от сектант, честно.
Пожелавам ти да станеш "богоизбран", след това виж най-накрая си начесал маниакалното си его.
Явно в свободното си мислене пропускаш, че съм фен на бозите на чичко Бил. Та наблюдавал съм с години ейпъл обществото. В десидентските си години и аз мислих като теб, дори съм ги оплювал като теб, но в крайна сметка рабрах, че те са едно сплотено общество, което си има собствени правила неподлежащи на коментар и това е: "Ейпъп, ейпъл и пак ейпъл и Стив Джобс е нашия кумир".
Та с по-горния пост се опитах да обясня на всички, които плюят по ейпъл, че е безмислено, защото който харесва ейпъл си остава фен на Стив Джобс за цял живот. Все пак нека не забравяме, че Самсунг и гугъла изкопираха Ейпъл, а не обратното.... И ако бяха изкопирали и стъклените панели на Айфона щеше да е върхът на наглостта. Ама сигурно Джобс ги е патентовал и не смеят и да си помислят да ги клонират......
И между другото съм с един дърт Асус П35, който в седмицата поне 2 пъти го изтървам от 1 метър и му няма нищо.... Ама е с Винбоза 6.1 и е по-добър в изработката от всички ейчтисита и галаксита дето ги имате взети заедно, защото изглежда все едно е преживял 2 световни войни.... а работи... За разлика от много други негови събратя от най-капавата компания за покет пс....дето ми седят в една кутия... да се сещам никога повече да не си купувам покет пс от тях!
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze

Последно редактирано от spgi : 18-10-2011 на 20:26
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
... Все пак нека не забравяме, че Самсунг и гугъла изкопираха Ейпъл...
От гугъл какво са изкопирали?
Говори с факти, а не с клишета и заучени фрази!
Въпреки многото патентни дела м/у самсунг и епъл компаниите продължават да работят заедно, за ипад3 самсунг ще произвеждат новият А6 процесор, амолед дисплея и бог знае още какво.
Епъл отдавна не е това което е била навремето, нито те са измислили правоъгълната форма на телефоните, нито са първите които използват тъчскрийн на телефон. В момента епъл са една огромна PR компания, която представя продукти появили са се преди години като огромни иновации("облак" пространството, нотификейшън бар, гласови команди...), като към този PR спокойно мога да включа и патентните дела със самсунг.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
register (19-10-2011)
  #45  
Стар 18-10-2011
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Вашето не е фенщина ами фанатизъм. Както си обладан и от Микромеките, които проповядват, че те са създали интернета, скоро ше започнете да разправяте, че сте създали и мобилния телефон.

Аз от времето на мобифоните ползвам само Нокия, винаги са ми допадали, но сега симбиана е лека-полека си заминава, докато извадят читав телефон ще мине доста време. И като се огледах си взех Samsung Galaxy S II, което е най-добро в момента и си го признавам, иначе ще е дървена филисофия, без да е затворено общество
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #46  
Стар 18-10-2011
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
От гугъл какво са изкопирали?
Говори с факти, а не с клишета и заучени фрази!

Открийте 10-те разлики......

А гугъла изкопираха маркета на ейпъл, а пък за оракъл и джава машини няма да пишем нали.... След Паисий всички преписваме... ама най-много гугъл!

Цитирай:
Аз от времето на мобифоните ползвам само Нокия, винаги са ми допадали, но сега симбиана е лека-полека си заминава, докато извадят читав телефон ще мине доста време. И като се огледах си взех Samsung Galaxy S II, което е най-добро в момента и си го признавам, иначе ще е дървена филисофия, без да е затворено общество
Ми ползвай си го със здраве, ами не ми направай пръчките на гугъл.... Нека първо да измислят нещо сами и тогава ми ги хвали.....
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на spgi за този полезен пост
bu12tras (18-10-2011), heracle (19-10-2011)
  #47  
Стар 18-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Открийте 10-те разлики......
Няма смисъл, то значи и симбиян са копирали от епъл
Нали правиш разлика, че едното е начален екран, а другото е секцията с приложения?
Или от епъл са измислили иконите по телефоните?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 18-10-2011
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Няма смисъл, то значи и симбиян са копирали от епъл
Нали правиш разлика, че едното е начален екран, а другото е секцията с приложения?
Или от епъл са измислили иконите по телефоните?
Е да де, аз до сега от постовите разбрах, че андроида на гугъла е най-хубавия, най-първичния и до сега не е имало друго освен преписаната джава машина на гугъл и ако не бяха досега ейпъл и микрософт, гугъл щеше да открил и топлата вода в бойлера...
Как може да съм толкова недосетлив......верно не бях се сетил, че след симбиана имаше само джава машината на гугъл.....
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spgi за този полезен пост :
bu12tras (18-10-2011)
  #49  
Стар 18-10-2011
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията

Ми ползвай си го със здраве, ами не ми направай пръчките на гугъл.... Нека първо да измислят нещо сами и тогава ми ги хвали.....
Добреее, дай да видим сега защо им викаш пръчки и кажи според теб какво са взели от АйФоня? Давай конкретно, а не да опъваме ластика.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #50  
Стар 18-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Чакай сега, кой е казал, че гугъл са измислили нещо?
Просто в момента това е най-добрата ОС за мобилни платформи и толкова.
Никой от гугъл не се е изср*л, че са измислили нещо иновативно, просто дават свобода на потребителите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
spgi (18-10-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, iphone, не, показа, така


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple разпраща покани за представянето на новия iPhone ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 29-09-2011 00:01
Южна Корея глоби Apple за проследяващата функция на iPhone бебезавър Дъра-Бъра 0 04-08-2011 17:16
Apple съди Samsung за копиране на iPhone и iPad dsc GSM мобилни комуникации 0 20-04-2011 08:30
RTL HD ще покаже Формула 1 и световното по футбол в HD формат ТИНТИН Новини 7 24-07-2010 00:18
Какво ще ни покаже топ звездният репортер - Елена Йончева ТИНТИН ДРУГИ 0 15-09-2009 14:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.