The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 13-11-2020
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Последно беше 15000 ,сега вече нямам идея
Трябвало е още да ги цедиш

На мен пакетите, на който и да е оператор за Турция, не ми вършат никаква работа. Трябва ми нет и техните 200-500MB, никаква не я вършат, защото нетът ми трябва да е постоянно включен, отделно, че на моменти щерката иска за малко YouTube, който се сещаш как изсмуква някакви си MB. Та по тази причина, си реших нещата с турска карта. Зареждам си я и от тук, без никакъв проблем, за да не я закрият.
Проблемът там е с IMEI. Там всички IMEI се регистрират някъде си и ако си с външен апарат, тоест нерегистриран IMEI, можеш да ползваш този телефон/слот 3 месеца, след което гърми - тоест слагаш картата, показва, че има покритие и толкова - няма нет, няма войс. Добре, че имам някакви телефони стари, та ги ползвам докато гръмнат IMEI кода. На някакъв етап, просто ще трябва да си купя телефон от там, който ще си ползвам и тук.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13-11-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Аз затова казах , че използвам е-сим за Турция в последните 2 г, не се съобразявам с imei, паспорти , регистрации и пакети( преди ползвах daily pass на виваком) . https://www.airalo.com/turkey-esim зареждам според колкото дни ще стоя , обикновенно ми отиват до макс 1GB на ден.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13-11-2020
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Явно съм пропуснал този пост, в който пишеш за това. Ще го разгледам.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 14-11-2020
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Във момента съм на Теленор но скоро трябва да избирам между двата оператора. Във моя регион който живея А1 изградиха подновиха клетката и сега има 4г+ и скоростта е доста добре спрямо Теленор. А1 ми предлагат доста добра бизнес оферта та мисля да се разделям със Теленор. Да попитам как е из България сигнали и подобни между двата оператора . Не ми се налага да пътувам често за това ще си го ползвам повече във региона.
Както си го написал си е ясно, че вече си взел решението да се местиш та може би темата е малко излишна и съответно още по-излишно е мнението, което ще кажа: за последните десетина години извъртях Вива, Боб, Мтел, Теленор - планове и предплатени, в момента съм на Теленор и не мислим да се махам.

От местата, където съм най-често Виваком е с най-зле мрежата, имам една предплатена та сравненията и наблюденията ми не са от времето когато съм бил на договор.

А1: за отношението към клиентите и обслужването им могат да се пишат не наръчници, а книги за това как НЕ се прави. Баща ми има 3 номера към тия боклуци, та от негово име ще-неща се разправям за едно-друго и така постоянно ме подгряват сакън да не сглупя и да се върна към тоя човеконенавистен оператор.

Накратко: Теленор е най-малкото зло!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Глаголица за този полезен пост
vasilstf (15-11-2020), сонисат (14-11-2020)
  #55  
Стар 14-11-2020
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,207
Благодари: 602
Получил благодарност:
472 пъти в 335 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Както си го написал си е ясно, че вече си взел решението да се местиш та може би темата е малко излишна и съответно още по-излишно е мнението, което ще кажа: за последните десетина години извъртях Вива, Боб, Мтел, Теленор - планове и предплатени, в момента съм на Теленор и не мислим да се махам.

От местата, където съм най-често Виваком е с най-зле мрежата, имам една предплатена та сравненията и наблюденията ми не са от времето когато съм бил на договор.

А1: за отношението към клиентите и обслужването им могат да се пишат не наръчници, а книги за това как НЕ се прави. Баща ми има 3 номера към тия боклуци, та от негово име ще-неща се разправям за едно-друго и така постоянно ме подгряват сакън да не сглупя и да се върна към тоя човеконенавистен оператор.

Накратко: Теленор е най-малкото зло!
А1 ми предложиха бизнес оферта 2 карти да ги регна като фирма 2х24лева на месец със 20000 на карта и подарък самсуняг а21 който гледам е със голяма батерия.Към А1 си имам оделна мацка която ще се занимава със тези карти, надявам се да не се налага да ползвам *88. Сега изледвам интернета из моя регион със 2 телефона съм и клони към А1 по добре е към интернет.Подновиха клетките преди 4-5 месеца във моя регион и са със нова релейка барабан и нови сектори качвал съм се на кулата. Реално теленор ми предложиха дръжки.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png

Последно редактирано от jack82 : 14-11-2020 на 08:26
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14-11-2020
Аватара на veskodivia
veskodivia veskodivia е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 332
Благодари: 2
Получил благодарност:
59 пъти в 45 поста
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране a1 vs telenor

всичките са калпазани,аз скоро преподписах с теленор,досега бях 20гб нет,9гб в роуминг и неограничени минути в бг,300 минути към евросъюза и зона 1 и 2,за 30лв,договора изтече мегабитите станаха 10000 а таксата скочи на 49лв,сега съм с 15гб за 24лв,но няма минути към зона 1 и 2,казват че вече не можело,изискване на евросъюза,вообще от година на година плановете стават все по-куци и скъпи.
__________________
skysat120 vuduo2,vu+solo4k 9-13-19-23-28-36-39E стационарни,samsung 55ks8002,samsung 46F6600
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14-11-2020
Nicks1 Nicks1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 285
Благодари: 17
Получил благодарност:
74 пъти в 51 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Към А1 си имам оделна мацка която ще се занимава със тези карти, надявам се да не се налага да ползвам *88.
След като подпишеш, тази "мацка" става неоткриваема. Ще се наложи да комуникираш само със *88. Изпробвано. Отделно имат вече и такса "закъснение", ако не платиш в 2 седмичен срок в размер на 2 лева. Ако не е рестарта на договора, досега да съм се махнал.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14-11-2020
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,207
Благодари: 602
Получил благодарност:
472 пъти в 335 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicks1 Вижте мненията
След като подпишеш, тази "мацка" става неоткриваема. Ще се наложи да комуникираш само със *88. Изпробвано. Отделно имат вече и такса "закъснение", ако не платиш в 2 седмичен срок в размер на 2 лева. Ако не е рестарта на договора, досега да съм се махнал.
Мацката е от съседното село . Нали ще отида и ще и изпия всичката ракия ,няма къде да се скрие. А и тя се занимава само със фирми във региона
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #59  
Стар 14-11-2020
Гепарда7472 Гепарда7472 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 994
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Мацката е от съседното село . Нали ще отида и ще и изпия всичката ракия ,няма къде да се скрие. А и тя се занимава само със фирми във региона
Абе ти и друга работа май можеш да свьршишс тая мацка?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14-11-2020
Nicks1 Nicks1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 285
Благодари: 17
Получил благодарност:
74 пъти в 51 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Мацката е от съседното село . Нали ще отида и ще и изпия всичката ракия ,няма къде да се скрие. А и тя се занимава само със фирми във региона
Значи си късметлия.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, теленор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво стана с обещанието на ТЕЛЕНОР garanciq GSM мобилни комуникации 77 05-09-2020 12:49
Теленор - на какъв договор съм.... Викито Дъра-Бъра 6 26-08-2019 22:10
Големи промени в Теленор България! Викито ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 26-08-2018 15:59
Теленор пуска HBO Go Veskop Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 15 15-05-2016 15:48
Глобул става Теленор njor GSM мобилни комуникации 234 12-07-2015 11:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.