The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1041  
Стар 25-12-2020
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,081
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Линк за кое? Мога да ти дам линк за моя моднатия, качил съм го в 4pda. Ама е само за моя бокс. За твоя трябва да си пачваш рама, блутута, вифито, всеки е бамбашка...китайците са слагали вътре каквото са имали на склад за всеки модел...
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 25-12-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,810 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Линк за кое? Мога да ти дам линк за моя моднатия, качил съм го в 4pda. Ама е само за моя бокс. За твоя трябва да си пачваш рама, блутута, вифито, всеки е бамбашка...китайците са слагали вътре каквото са имали на склад за всеки модел...
Какъв ти е ника в 4pda?
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 25-12-2020
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,081
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

buxbg
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 26-12-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,810 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Линк за кое? Мога да ти дам линк за моя моднатия, качил съм го в 4pda. Ама е само за моя бокс. За твоя трябва да си пачваш рама, блутута, вифито, всеки е бамбашка...китайците са слагали вътре каквото са имали на склад за всеки модел...
Не знам дали си заслужава труда,а и само с дистанционно не вярвам да може да се ползва пълноценно мултитаск за копиране от тхт файл в stbemu.
На 4к каква цветност предлага и плейва ли всички формати?
Четох отзиви,че е доста горещ имиджа,може и да са единици потребители,които не са си моднали охлаждането,но 70 градуса при леко ползване,амиии.....
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 26-12-2020
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,081
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Е да де, затова оставих 1-2% от случаите за нужда от използването на мишка, каквото е редактирането на файлове. Ама все пак колко често го правиш по принцип? Аз не бих си причинил това всеки ден да редактирам плейлисти и портали, затова и емулатора ми е последен избор за гледане на телевизия. На 4K си е от край време само 8-бита колкото пробвах за последно с този андроид, виж на фулхд имам опцията да избирам между 12, 10 и 8 бита цветност, което е безсмислено при повечето панели с фулхд резолюция, които са 8 битови. А ти реално забелязваш ли разлика в качеството на картината при фулхд? Всичко си е една зарибявка и аз си го държа на 8 бита, колкото е панела на моята дърта 3D Тошиба. Виж HDR-а си е друга бира и тук работи безупречно бокса, както и с дробните честоти.
А тоя т.нар. потребител , дето се оплаква има същия бокс като моя и по принцип само това прави от сутрин до вечер и какъвто и ром да инсталира само кусури търси и смешни претенции. Извади ми душата на лични да му правя AOSP и като видя че няма да го огрее, се прехвърли на колегата, дето му уйдисва на акъла и му направи насляпо неизтестван ром без оптимизации и с други наработки. Аз затова отказвам да правя нещо, което не ми харесва и не мога да пробвам сам преди да споделя... но както и да е... Вече имам други приоритети... например да стартирам Андроид от сдкарта както е дуалбута с корелеците. Или пък инсталиране на андроид вътре в андроида с виртуален контейнер... Е това е занимавка и се работи усърдно по тях.
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 26-12-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,810 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Е да де, затова оставих 1-2% от случаите за нужда от използването на мишка, каквото е редактирането на файлове. Ама все пак колко често го правиш по принцип? Аз не бих си причинил това всеки ден да редактирам плейлисти и портали, затова и емулатора ми е последен избор за гледане на телевизия. На 4K си е от край време само 8-бита колкото пробвах за последно с този андроид, виж на фулхд имам опцията да избирам между 12, 10 и 8 бита цветност, което е безсмислено при повечето панели с фулхд резолюция, които са 8 битови. А ти реално забелязваш ли разлика в качеството на картината при фулхд? Всичко си е една зарибявка и аз си го държа на 8 бита, колкото е панела на моята дърта 3D Тошиба.
Въпрос на приоритети и вкус. За мен е важно да няма лагове,да работи мултитаскинга, да е стабилен имиджа, да е удобен за ползване,да няма проблем с никакви формати,да не грее бокса и да е качествено изображението!
И има разлика на 4К дали е 8,10 или 12 бита!


Както и да е,за моите изисквания франк 3.1 е най-доброто,след него всичко е с компромиси по едно или друго от изискванията ми към тези играчки.
Моднал съм си го за всички налични боксове.Не ми харесва АТВ,не ми харесва и ТВ мода,където всички икони са на дескопа и с дистанционното ги избираш.
Ползвам си един ланчер (lollilop) от години, на дескопа само иконите на ползваните приложения и естествено с НД тапет, може с дистанционно да се пускат,може с мишка.



Имам си тестер на имиджите, който не се интересува какъв е андроида, а само как работи!






Последно редактирано от yavor1 : 26-12-2020 на 11:15
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 26-12-2020
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,081
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

В момента говорим за Андроид 9 пай, ти пак връщаш какво може нугата. Знам какво може, но скоро ще спре да може като й спрат поддръжката... За мен е ок, че деветката се развива стремително за андроид боксовете и след половин година пак ще си говорим какво вече може...
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 28-12-2020
tsv_vatev tsv_vatev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 170
Благодари: 42
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране допълнителна памет

Здравейте,
За разширение на паметта на Tx9s има ли значение къде да се сложи карта памет-в слота за SD-карта или в USB-слота?
Приложенията да се местят ли на нея или не?
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 30-12-2020
nermi nermi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Мнения: 17
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет за tv box android

Дайте линк за франк 3.1
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 30-12-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,810 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nermi Вижте мненията
Дайте линк за франк 3.1
DDR3/4


LPDDR3
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 200 (14 членове и 186 гости)
d.hristov, Gena_Bs, hakama, iwelichkow, Joro711, lynx, mad_07, matsat, moonstone, mslav01, ogibo, Валентинко, Малкия Мук, тонисимо

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.