The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 18-01-2024
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък не виждам нищо подозрително. Викате за автора, че се вкарва във филми, но и вие не падате по-долу...
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на an за този полезен пост
digimp (19-01-2024), милстан (18-01-2024)
  #22  
Стар 18-01-2024
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Начина на писане на автора си е чисто тролска раота, той седнал да пита и после почва да ни убеждава. Бате, това с интегралната схема ако го имаше досега щеше все някой производител да произведе лаптоп без нея и да се пукне да рекламира ....
Всяка пропаганда има някакво основание, все има нещо което да е вярно, рууткит, с тия уефи-та вече може да се инсталира кейлогер още в биоса, даже и да ти е криптиран диска и да не ти знаят паролата, властите ще го отключат с шамари ако искат Да знаеш, то и биткоините бяха заключени и не се знаеше паролата, ама вече са изхарчени и даже държавата отрича да са съществували
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
digimp (19-01-2024)
  #23  
Стар 19-01-2024
Аватара на digimp
digimp digimp не е на линия
Шматката
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Местоположение: London, UK
Мнения: 245
Благодари: 1,644
Получил благодарност:
73 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи до тук какво имаме?:


1. @vasilstf - ме праща на "на Пу*ка си ма*на" защото съм теглел торенти
2. @dolby - смята че съм шпионин, за това, че съм влизал да чета новини в руски сайтове

3. @TUISTERa - май единствен се е усетил, че се опитвам да предам на потребителите знанието, което получих по трудният начин - че в днешно време без информационна хигиена си за никъде


Благодаря на всички прочели тази тема.
Желая щастие и благоденствие, на тези които поне за стотна от секундата са си представили или ще се опитат да си представят какво е тяхното място в съвременният свят.
Благодаря и за търпението на модераторите.


__________________

Triax88+4x Inverto, E:13-19-23-28
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19-01-2024
авантикс авантикс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да се включа ако може в,този филмиран ред на мисли,няма проблем че ме следят или биха ме следили,ама то само ако реши полицията веднага може ,да изисква с заповед вероятно интернет доставчика и да и предат всички данни кой ,в кои сайтове е влизал и на пцто какво е правил дори.а сега и с тоя чат джи пи ти изкуствен интелект.


Но искам да питам друго ,имам една поща в дир.бг ,дали понеже съм на виваком ,могат да ми кажат паролата с която за последно,съм влизал с нея в дир.бг мейла ми,защото за беля я забравих,а другото има ли начин да видя в мозила с какви пароли съм се идентвал ? в имейла ми на дир.бг ?


мерси
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19-01-2024
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 448
Благодари: 53
Получил благодарност:
303 пъти в 153 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от авантикс Вижте мненията
Но искам да питам друго ,имам една поща в дир.бг ,дали понеже съм на виваком ,могат да ми кажат паролата с която за последно,съм влизал с нея в дир.бг мейла ми,защото за беля я забравих,а другото има ли начин да видя в мозила с какви пароли съм се идентвал ? в имейла ми на дир.бг ?

мерси
Ако пощата е направена като хората не би трябвало нито виваком, нито дир.бг да могат да ти кажат каква ти е паролата за мейла.
За мозила можеш да си видиш запаметените пароли от като напишеш:
Код:
about:logins
в адресното поле, но ако не си я запаметил няма как да я намериш там т.е. няма как мозила да ти покаже каква парола си ползвал.
Като си с регистрирал в дир.бг трябва да си посочил друг мейл на който да ти изпратят форма за смяна на паролата ако си я забравил.

Последно редактирано от Гадьо : 19-01-2024 на 07:31
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гадьо за този полезен пост :
авантикс (19-01-2024)
  #26  
Стар 19-01-2024
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ех, ся ако имаше една интегралка, да си разровиш историята и да видиш кво си писал... ама на... когато ти трябва няма
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
111111 (19-01-2024)
  #27  
Стар 19-01-2024
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от digimp Вижте мненията
Значи до тук какво имаме?:


1. @vasilstf - ме праща на "на Пу*ка си ма*на" защото съм теглел торенти
2. @dolby - смята че съм шпионин, за това, че съм влизал да чета новини в руски сайтове

3. @TUISTERa - май единствен се е усетил, че се опитвам да предам на потребителите знанието, което получих по трудният начин - че в днешно време без информационна хигиена си за никъде


Благодаря на всички прочели тази тема.
Желая щастие и благоденствие, на тези които поне за стотна от секундата са си представили или ще се опитат да си представят какво е тяхното място в съвременният свят.
Благодаря и за търпението на модераторите.


Не съм казал че си, само едни подозрения витаят тука като се надявах да внесеш повече яснота ама уви.
Ако някой нещо е разбрал за някакво знание получено по трудния начин аз не съм. Ако бъдеш по конкретен вероятно ще получиш и конкретни отговори как да си решиш проблемите. До тук разбрах че имаш проблеми от незнание (никой не се е родил научен) и те е срам(вероятно )да питаш конкретно.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19-01-2024
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,879
Благодари: 361
Получил благодарност:
563 пъти в 384 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от авантикс Вижте мненията
Да се включа ако може в,този филмиран ред на мисли,няма проблем че ме следят или биха ме следили,ама то само ако реши полицията веднага може ,да изисква с заповед вероятно интернет доставчика и да и предат всички данни кой ,в кои сайтове е влизал и на пцто какво е правил дори.а сега и с тоя чат джи пи ти изкуствен интелект.

мерси
Пускаш си DNS over HTTPS и доставчикът ти не знае много много
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19-01-2024
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Ех, ся ако имаше една интегралка, да си разровиш историята и да видиш кво си писал... ама на... когато ти трябва няма
Явор Колев?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, защита, компютърна, ПИТАНЕ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам компютърна платка за сат.тв teolink ПРИЕМНИЦИ 1 21-06-2015 09:08
Продавам Компютърна конфигурация d.ivanov Приключили продажби 8 21-01-2015 19:16
DRM защита на видео файл. pe6o1975 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 02-05-2014 20:18
Някакъв шанс за прескачане на защита от запис ? kiril_2 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 19 06-09-2013 08:57
Преодоляване на защита на ТВ от Мегалан Б.Борисов Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 13 04-08-2013 20:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.