The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 02-07-2023
Сателайт Сателайт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Мнения: 128
Благодари: 6
Получил благодарност:
17 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
За какво ти е моноблок? В кой град е това?
София
Блока не позволява антената да се завърти на чист Югозапад,затова единствено се сещам за опцията с моноблок,та въпроса ми е колко ефективно би било това?
Отговори с цитат
  #82  
Стар 02-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сателайт Вижте мненията
София
Блока не позволява антената да се завърти на чист Югозапад,затова единствено се сещам за опцията с моноблок,та въпроса ми е колко ефективно би било това?
Това го чувам за първи път.
Не каза къде си като локация.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #83  
Стар 02-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отваряш BulgariaSat в lyngsat. Според гео локацията на сайта, трябва да ти покаже къде да търсиш спътника според местоположението от което отваряш сайта. Ако ползваш впн или прокси, няма да даде коректни резултати. Това което те интересува е следната примерна стойност:
Azimuth & elevation in Sofia, Bulgaria: 210.05° & 36.17°
The EIRP values are for Sofia, Bulgaria

Дадено е за София, за твоя град може да е различно.
След това хващаш какъв да е смартфон, всичките имат инсталиран компас по подразбиране. Излизаш на терасата, отваряш компаса и гледаш къде трябва да се намира спътника и дали имаш пречки пред него.
Само не казвай, че не знаеш как да ползваш компас.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #84  
Стар 02-07-2023
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,773
Благодари: 498
Получил благодарност:
423 пъти в 286 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

С моноблок нищо няма да стане, като нямаш видимост към сателита. На югоизток няма да можеш да приемаш Неосат. Трябва ти югозапад. Аз съм така с антената ми на булсат и съм я монтирал на терасата на комшия.
https://www.dishpointer.eu/ eто тук с този калкулатор можеш да видиш мястото на което се намираш и дали ще имаш видимост към сателита.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #85  
Стар 02-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
С моноблок нищо няма да стане, като нямаш видимост към сателита. На югоизток няма да можеш да приемаш Неосат. Трябва ти югозапад. Аз съм така с антената ми на булсат и съм я монтирал на терасата на комшия.
https://www.dishpointer.eu/ eто тук с този калкулатор можеш да видиш мястото на което се намираш и дали ще имаш видимост към сателита.
Зависи колко е нужното отклонение, той като му е опряла антената а проблема са 3 градуса би трябвало да може с отместване наокото да види сателита. Това че не я лови с конвертора в центъра не значи , че няма да може да я лови с отместен. Справка - тороидалната паница
Отговори с цитат
  #86  
Стар 02-07-2023
сонисат сонисат не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2016
Мнения: 13
Благодари: 45
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от proharde Вижте мненията
Привет, имам чисто нов тунер за продаване. Мога да пратя с еконт или с лично предаване. Отоговора е да, може да гледаш без проблеми, плаща се месец за месец. Ако спреш да гледаш прекъсваш и после пак може да си го пуснеш без допълнителни договори.
Приемник на Неосат ли е и каква е цената ?
Отговори с цитат
  #87  
Стар 03-07-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,488
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,162 пъти в 2,928 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Току-що говорих с една кака,явно нов служител,не беше наясно с проблемите при двете диеми,та попитах,ще ги оправяте ли, че след 10 дена почва първенството.Записа си тикет!Да видиме,ама вие сте първият,който се оплаква и ме срази!Не,викам ,от два месеца е така за булсатските приемници,а вие активирате всичко ,което се насочи към вашият сателит и няма мърдане!
Та мисълта ми е,звъннете по един път,да стане масов проблем,че няма да се учудя,че и не знаят за него,освен Ванката!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 03-07-2023
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 320
Благодари: 44
Получил благодарност:
78 пъти в 54 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Трябва да се регистрира оплакване в някаква тяхна система. Не, че тикета няма да си го прехвърлят нагоре и да го върнат обратно без да са направили нещо по въпроса. Но поне ще стои в системите. После, ако някой друг се оплаче за същото, ще има повторяемост на проблема. Демек не е отстранен в съответния срок. И ако имат някаква бонусна схема, гризват дръвцето по този параметър.
Всичките са така. Това е "водеща демократична" практика при всички доставчици в Европа и щатите поне. За да прекарат пчеличките и да не им дадат бонус.

От друга страна, ако няма регистрирано оплакване, се оправдават, че за пръв път чуват за проблема. Играл съм го с "великите" Osram/ Ledvance. Менажерията в Германия ми отговори, че щом няма регистрирано оплакване, значи такъв проблем / дефект не съществува???
Nice, а?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 03-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gena_Bs Вижте мненията
Менажерията в Германия ми отговори, че щом няма регистрирано оплакване, значи такъв проблем / дефект не съществува???
Nice, а?
Не само при тях, навсякъде е така.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #90  
Стар 03-07-2023
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,773
Благодари: 498
Получил благодарност:
423 пъти в 286 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Току-що говорих с една кака,явно нов служител,не беше наясно с проблемите при двете диеми,та попитах,ще ги оправяте ли, че след 10 дена почва първенството.Записа си тикет!Да видиме,ама вие сте първият,който се оплаква и ме срази!Не,викам ,от два месеца е така за булсатските приемници,а вие активирате всичко ,което се насочи към вашият сателит и няма мърдане!
Та мисълта ми е,звъннете по един път,да стане масов проблем,че няма да се учудя,че и не знаят за него,освен Ванката!
Излъгала те е, че си първия. Аз съм им звънял още преди 10 дни за проблема с диемите и отговора на оператора беше, че ще бъде предадено на колегите от техническата поддръжка.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Инсталирай, Неосат, САМ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 35 (2 членове и 33 гости)
petuv, Zlatev75

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови канали на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 873 Преди 3 седмици 06:28
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08
РЪКОВОДСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЯ НА САТЕЛИТНА АНТЕНА НА НЕОСАТ taewu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 0 13-08-2021 12:00
Инсталирай си Линукс с Микрофон и мишка ТИНТИН ДРУГИ 0 19-06-2009 10:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.