The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 25-07-2010
Вальо Вальо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 15
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СТАРИЯ Вижте мненията
И защо без MX+?
С mx+ номера не става,поне аз не намимар подходящ софт.Ако ти колега имаш такъв-дай на лични.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25-07-2010
Аватара на gogyto
gogyto gogyto е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,395
Благодари: 1,618
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radich_58 Вижте мненията
2-3 години най-малко ще върви на емулатор,докато спрат кодировката IRDETO<тя е разбита> а и още се продават карти IRDETO-ZETA! за пример: DIGI TV-още си върви!
Съмнявам се да изкара чак три години още, но няма и да са само 2-3 месеца...определено до към края на другата година ще е така,поне според мен.
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)

Последно редактирано от gogyto : 25-07-2010 на 09:10
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Пак се отплесвате...
До тук колегата със старите цепеници вече трябва да се е светнал че му трябва приемник който да пердаши на вер,мер,бер и всякакви *ер.
Такива геймулатори и ключове са Пунта Мара и са в историята и спомени от старите ленти.Е сега как ли не ще седна да качвам ключове или да разчитам кой оператор ще се гледа повечко време по такъв начин...
Дриймовете за сега са приемниците с най-добра подръжка.Всеки вече си има стабилен нет в къщи и това е голямо предимство.Цъкаш си на адонсите и си качва кеф ти камове,кеф ти конфизи,кеф ти скинове,кеф ти ракия със салата да си поръчаш като плъгин.Куцо,кьораво и сакато пише софт за Дриймбокс и може да се накичи приемника като коледна елха.И това за някакви си 20-30лв отгоре за ДМ500 (и базираните на него приемници) на фона на цепениците.
Самия факт че не съм чул или видял някой да си смени 500 за някаква наакано Ямату или Илюжън и ала-бала е показателен и коментара мисля че е излишен.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25-07-2010
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ей много завистници в таз България Вуте там каква беше поговорката важи с пълна сила за оня холивудски продуцент
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25-07-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от new Вижте мненията
Ей много завистници в таз България Вуте там каква беше поговорката важи с пълна сила за оня холивудски продуцент
Я ме светни на какво има завиждам, че не ми ясно?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25-07-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
До тук колегата със старите цепеници вече...са в историята и спомени от старите ленти.Е сега как ли не ще седна да качвам ключове или да разчитам кой оператор ще се гледа повечко време по такъв начин...
Дриймовете за сега са приемниците с най-добра подръжка..
Българинът, за съжаление ,живее в един илюзорен свят на ВЕЧНОСТ и РОЗОВИ СЛОНОВЕ.След като нещо е купено ,то е ВЕЩ и му излиза от логиката,че след като и е минало времето ,просто отива тихо в служба за чистота "ТИТАН".Когато се преминаваше от аналогови към цифрови приемници имаше драматични преживявания,как миналогодишният ПЕЙС вече е купчина желязо.Трудно ще преубедиш ,който и да е,че "неговото" вече не става,не щото е кофти,а щото му е минало времето
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 25-07-2010 на 11:08
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25-07-2010
Аватара на СТАРИЯ
СТАРИЯ СТАРИЯ не е на линия
Чергар
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 172
Благодари: 30
Получил благодарност:
37 пъти в 23 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Пак се отплесвате...
До тук колегата със старите цепеници вече трябва да се е светнал че му трябва приемник който да пердаши на вер,мер,бер и всякакви *ер.
Такива геймулатори и ключове са Пунта Мара и са в историята и спомени от старите ленти.Е сега как ли не ще седна да качвам ключове или да разчитам кой оператор ще се гледа повечко време по такъв начин...
Дриймовете за сега са приемниците с най-добра подръжка.Всеки вече си има стабилен нет в къщи и това е голямо предимство.Цъкаш си на адонсите и си качва кеф ти камове,кеф ти конфизи,кеф ти скинове,кеф ти ракия със салата да си поръчаш като плъгин.Куцо,кьораво и сакато пише софт за Дриймбокс и може да се накичи приемника като коледна елха.И това за някакви си 20-30лв отгоре за ДМ500 (и базираните на него приемници) на фона на цепениците.
Самия факт че не съм чул или видял някой да си смени 500 за някаква наакано Ямату или Илюжън и ала-бала е показателен и коментара мисля че е излишен.
И ти се отплесваш.Човека иска да гледа на емулатор.И сам знаеш че дриймбокс не е за всеки.Плюс това вер,мер,бер и всякакви *ер не падат от небето.
Препоръчвам Фергюсън Арива.
В момента това е е единствения приемник който има автоъпдейт на 0604.За тези които не знаят какво е автоъпдейт(сигурно има и такива):
не е нужно да му се вкарват ключове-сам си ги тегли.
Приемника е ХД и става за вер,мер,бер и всякакви *ер ,а е и на много добра цена.
http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=9865
__________________
"Майка ми тъче в завода плат за всички, за народа - и за теб и за мен - всеки да е пременен! " Детска песничка
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25-07-2010
Аватара на СТАРИЯ
СТАРИЯ СТАРИЯ не е на линия
Чергар
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 172
Благодари: 30
Получил благодарност:
37 пъти в 23 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вальо Вижте мненията
С mx+ номера не става,поне аз не намимар подходящ софт.Ако ти колега имаш такъв-дай на лични.
Имаш лично съобщение.
__________________
"Майка ми тъче в завода плат за всички, за народа - и за теб и за мен - всеки да е пременен! " Детска песничка
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25-07-2010
цецко цецко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 71
Благодари: 86
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 97
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СТАРИЯ Вижте мненията
Имаш лично съобщение.
и аз не намирам такъв софт с ирдето 2 за mx+
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25-07-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СТАРИЯ Вижте мненията
И ти се отплесваш.Човека иска да гледа на емулатор.И сам знаеш че дриймбокс не е за всеки.Плюс това вер,мер,бер и всякакви *ер не падат от небето.
Препоръчвам Фергюсън Арива.
В момента това е е единствения приемник който има автоъпдейт на 0604.За тези които не знаят какво е автоъпдейт(сигурно има и такива):
не е нужно да му се вкарват ключове-сам си ги тегли.
Приемника е ХД и става за вер,мер,бер и всякакви *ер ,а е и на много добра цена.
http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=9865
Тоя ауто ъпдейт върви ли на 5581?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, питане, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
питане за приемник chobanci ДРУГИ 6 21-10-2012 14:20
Питане за смяната на приемник Емилстар ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 15-02-2011 19:31
питане за дб жоркин29 КОНВЕРТОРИ 1 14-04-2010 22:40
питане за приемник chobanci ДРУГИ 0 14-03-2010 22:50
Питане за DVB-S приемник MVISION ST 5 petartsonev ДРУГИ 1 22-08-2009 18:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.