The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране Към бивши клиенти на ITV Partner и SatelitBG

Здравейте,

От началото съм клиент на ITV Partner и на купилите ги след това оператори, та чак до фалита на SatelitBG.

Причината балкона ми има излаз най много до 23,5 - сиреч Астра и не мога да ползвам Виваком или Булсатком.

Сега спътника на МТЕЛ ме устойва.

Не ме интересува за сега качество или HD канали.

Интересува ме мога ли да ги гледам с моето оборудване, с което гледах ITV Partner и SatelitBG

Ако си спомняте едните бяха на Cryptoworks и трябваше да ползвам съответния модул а дригите бяха на CONAX

Единия ми приемник е ICESCRIPT S 3000CCI - https://www.satellitetv.ie/icecrypt_s3000_cci

Има директен CONAX слот и Cl слот. Имам и два модула - за Cryptoworks ( с него гледах ITV Partner) и CONAX (него го купих по грешка).

Та дали ще мога да гледам с този приемник или трябва да си купя техния куфар.

Предварително благодаря за вашето мнение.

Приятен виикенд.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25-10-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,115 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бойко1953 Вижте мненията
Единия ми приемник е ICESCRIPT S 3000CCI - https://www.satellitetv.ie/icecrypt_s3000_cci

Та дали ще мога да гледам с този приемник или трябва да си купя техния куфар.
Ако трябва да бъдем честни,твоят, е сигурно по голям куфар!По добре кажи,кой ти е другия приемник!Може да си купиш модул от тях,но няма гаранция ,че твоя куфар има лиценз за CI+!Ако случайно имаш телевизор със сателитен тунер,няма да имаш нужда от куфари!
Няма кой да ти даде да пробваш модул, а трябва и да чакаш поне 10 дена да ти доставят,след подписан,срочен или безсрочен договор,най добре е да се занесе приемника на място където имат активен модул и да се тества,разпознаването му не е гаранция ,че ще работи!Ако си от София,мога да ти дам активен модул да пробваш!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
romulus (25-10-2014), Бойко1953 (25-10-2014)
  #3  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ако трябва да бъдем честни,твоят, е сигурно по голям куфар!По добре кажи,кой ти е другия приемник!Може да си купиш модул от тях,но няма гаранция ,че твоя куфар има лиценз за CI+!Ако случайно имаш телевизор със сателитен тунер,няма да имаш нужда от куфари!
Няма кой да ти даде да пробваш модул, а трябва и да чакаш поне 10 дена да ти доставят,след подписан,срочен или безсрочен договор,най добре е да се занесе приемника на място където имат активен модул и да се тества,разпознаването му не е гаранция ,че ще работи!Ако си от София,мога да ти дам активен модул да пробваш!
Благодаря.

Предполагам, че е по голям куфар, защото го купих преди 3 години и то много евтино.

Другия съвсем няма да свърши работа, независимо че е по скъп - Dream Box DM 500, защото e само със слот за карта.

За съжаление не съм в България. Там нямаше да ги имам тези проблеми. В държавата в която живея не разрешават да се качват чинии върху блоковете. И трябва да се съобразявам с възможностите, които ми дава излаза на балкона.
Явно ще трябва да купя цялата техника на МТЕЛ, без чинията и конвейторите.

Лек ден
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-10-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е пък ти в европа и се циганиш,за 55 евро получаваш приемникът им и 1 месец пълен пакет.Ако ти хареса плащаш мисля че фулл пакета име 20 ев
-ро,има и пакет и за 6 евро.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Е пък ти в европа и се циганиш,за 55 евро получаваш приемникът им и 1 месец пълен пакет.Ако ти хареса плащаш мисля че фулл пакета име 20 ев
-ро,има и пакет и за 6 евро.
Не се циганя бре.

Въпроса е с изпращането от България.

Картите се изпращат лесно по пощата. Пращали са ми.

Но първия Филипс на ITV Partenеr държа от ден до пладне.

И след това допълнителни проблеми.

Както и да е.

Минавам на вариант закупуване на целия пакет от БГ.

Ще видя как ще го докарам до тук.

Поздрави
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-10-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Е пък ти в европа и се циганиш,за 55 евро получаваш приемникът им и 1 месец пълен пакет.Ако ти хареса плащаш мисля че фулл пакета име 20 ев
-ро,има и пакет и за 6 евро.
"Е пък ти в" България "и се циганиш", за 12 лв. само плачеш да ги има на шеринг. Дори и да ги има извън оперторски приемник до теб няма да стигне както и вер. 2

Да не си помислиш, че пиша заради теб, аз не съм от твоите колеги
Вероятно Бойко живее където и аз и помагам на него, ти и останалите подобни утайки само ще чакате някое не оглозгано кокалче да изпадне от чинията, за да се облажите.

Цитирай:
Не се циганя бре.

Въпроса е с изпращането от България.

Картите се изпращат лесно по пощата. Пращали са ми.

Но първия Филипс на ITV Partenеr държа от ден до пладне.

И след това допълнителни проблеми.

Както и да е.

Минавам на вариант закупуване на целия пакет от БГ.

Ще видя как ще го докарам до тук.

Поздрави
Бойко за какво са ти тези умрели канали гледай си местните оператори там дават същото, но значително по обективно представено и с по ново по съдържание.
Ти си решаваш, аз ги докарах при мен имам в предвид каналите които излъчват и м-тел, но мога да ги изтърпя максимум 5 минути. Некъдърни журналисти, които търсят само евтината сензация, стари филми с дори не преведени субтитри като хората.

Сега видях ти си във Финландия, ако имаш в близост магазин с български стоки, говори със собственика те обикновенно извършват и транспортни услуги от България. Така е при мен човека пътува с микробус за да си зарежда магазина и извършва и транспортни услуги.

Последно редактирано от турбо : 25-10-2014 на 15:27
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на турбо за този полезен пост
Brian (25-10-2014), Мастер Джедай (23-01-2015)
  #7  
Стар 25-10-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Turbo,я по споко с обидите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
"Е пък ти в" България "и се циганиш", за 12 лв. само плачеш да ги има на шеринг. Дори и да ги има извън оперторски приемник до теб няма да стигне както и вер. 2

Да не си помислиш, че пиша заради теб, аз не съм от твоите колеги
Вероятно Бойко живее където и аз и помагам на него, ти и останалите подобни утайки само ще чакате някое не оглозгано кокалче да изпадне от чинията, за да се облажите.



Бойко за какво са ти тези умрели канали гледай си UPC или Sky UK там дават същото, но значително по обективно представено и с по ново по съдържание.
Ти си решаваш, аз ги докарах при мен имам в предвид каналите които излъчват и м-тел, но мога да ги изтърпя максимум 5 минути. Некъдърни журналисти, които търсят само евтината сензация, стари филми с дори не преведени субтитри като хората.

Ако не съм сбъркал ти си в Ирландия?
Ако толкова си решил все пак да ги имаш, има една фирма която извършва транспортни услуги от България, предполагам с тях транспорта няма да е проблем.
Благодаря за постинга и съвета.

Във Финландия съм.

БГ телевизия ми трябва поради други причини. Имам страсни почитатели и любители в семейството ми на Турските сериали по бТВ, а и от части на мен заради мачовете от БГ първенство. Например след малко започва дербито Левски - ЦСКА
С компа става, но трудно мога да науча майка ми да работи с него - на 83 г.
В договора ми с тукашния интернет доставчик са включени всички спортни канали. Вкл услугата е с една допълнителна джаджа и си го гледам директно през телезиора, без да ползвам компютър. Но са на Фински език. Мен не ме бърка, но както казах не живея сам.
Та ще се пробвам в МТел сателитната промоция. Не гоня качество. Нямам избор, защото както писах в един друг постинг балкона ме ограничава в достъп до определени сателити.

Лек ден
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бойко1953 Вижте мненията
Благодаря.

Предполагам, че е по голям куфар, защото го купих преди 3 години и то много евтино.

Другия съвсем няма да свърши работа, независимо че е по скъп - Dream Box DM 500, защото e само със слот за карта.

За съжаление не съм в България. Там нямаше да ги имам тези проблеми. В държавата в която живея не разрешават да се качват чинии върху блоковете. И трябва да се съобразявам с възможностите, които ми дава излаза на балкона.
Явно ще трябва да купя цялата техника на МТЕЛ, без чинията и конвейторите.

Лек ден
Да се върна пак на темата и куфарите.

Навсякъде по този форум се говори за карта и модул.

Така и не разбрах за какъв модул става въпрос - и двата ми приемника имат слот за карта COANAX, а единия е и с CI слот. Не пише дали е +

А приемника, който предлага МТел е само с слот за карта.

А че изглежда като куфар - направете си труда да го видите.
Отпред - една червена и една зелена лампичка. 3 бутона и един слот.
Дори на кой канал си ще се затрудниш да познаеш, а ако искаш да си сложиш и час.

Може да има някакъв скрит капак и цялата тази информация да се показва на някакъв екран.
Знае ли човек.....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-10-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако имаш добър нет можеш да помислиш и за иптв.Много колеги вече предлагат.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
турбо (25-10-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
itv, partner, satelitbg, Бивши, КЛИЕНТИ, Към, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Бивши гардеробиерка и секретарка решавали кои учени да получат пари STUDITOV Дъра-Бъра 5 03-02-2013 03:00
УВАЖАЕМИ КЛИЕНТИ... Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 91 03-01-2013 11:43
БСК на лов за клиенти Боксер Дъра-Бъра 20 28-01-2011 15:15
Планините на спътника на Сатурн - Япет може да са бивши пръстени на спътника spacebeam Новини 0 17-12-2010 14:10
„Питбули и бивши затворници“: Да предоставиш на човек и куче шанс за спасение ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 28-05-2010 10:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.