The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #181  
Стар 09-10-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

А бе смешника от Светия синод , ние простосмъртните , няма да ти четем простотиите които може да ти измисли празната чутура всеки божи ден!
Кубинки , шутове и прочие, дрисльо ако те срещне на улицата някой юзер такъв туц ще ти набие в празната чутура че ще вдигнеш 176 км в час и то не по околовръсното и то заради подмятанията и ебавките дето уж си бил божествено възвишен!
Стоя си зад думите и аз съм първия ,който ще дойде да се пробваш с кубинката!!!!
Боли ни дедовия ,че си създал форума и после като Поп Кръстьо си предал сдружението за което са те изритали като мръсно коте , това и децата сега в трети клас го знаят.
Сереш и пишеш третокласни простотии в теми които не само че не са ти ясни , ами и никога не биха ти станали!
Веско ти каза и аз потвърждавам , ти си един ИНУТИЛ ,преведи си думата и ще се отъждествиш!
Тука на 75% не те броим за жив , защото си ПРЕДАТЕЛ, дума която като я асимилираш , ще разбереш какво рядко лайно си летящо със 170 по Околовръсното!
Офертата е в сила, за кубинката, не знам там как още някой от сбирките не ти е размътил айряна в празната кофа, ама се сещам че ти си възвишен победител във виртулания свят на Шао Лин!
Заргата , само пУмияри като теб могат да се радват на 2 долара плащащи да гледат телевизия!
Явно злобата те яде ,че хората са направили нещо и получават пари за труда си , а твоето амплоа е да даваш 1-2 долара и да си припомняш времето ,че си бил Админ на тоя форум - минало бешало!
Интересно е Сашо как ти влиза в коловоза, просто ти гледа сеира!
Синтезирах мнението на поне 75% от форума , така че няма да си правя труда да ти отговарям на лайната ,които ще изсереш!
Препиши си сентенцията и си я закачи над леглото на балдъзата , оная не афишираната!

Последно редактирано от Neo64 : 09-10-2020 на 09:56
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
njor (12-10-2020)
  #182  
Стар 09-10-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако съдейки по ника ти си 64-ти набор и говориш така, то това показва кой е интуила.

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Заргата , само пУмияри като теб могат да се радват на 2 долара плащащи да гледат телевизия!
Заплатата ми в България е по-голяма от средната в Испания. А с хонорарите, които взимам над нея, най-вероятно надхвърля и твоите доходи. Затова не бери грижа за мойте 2$, ами запретвай ръкавите да береш ягоди, шиеш дюшеци или там с каквото се занимаваш, подхождайки на интелекта ти.

Последно редактирано от Светия Дух : 09-10-2020 на 10:13
Отговори с цитат
  #183  
Стар 09-10-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,814
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Ако съдейки по ника ти си 64-ти набор и говориш така, то това показва кой е интуила.
Neo64 деликатно ти е казал, че си обикновен дебил


На маскен бал в училище всички деца се маскирали подобаващо: на животни, зверове, призраци и други.
Момчи си намазал лицето с лютеница и си напълнил устата с прясно мляко.

Когато го попитала учителката на какво се е маскирал, Момчи натиснал с юмруци бузите на лицето си, избълвал прясното мляко върху нея, и казал:
- На гнойна пъпка!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
demmlik (10-10-2020), Neo64 (10-10-2020)
  #184  
Стар 09-10-2020
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

След като сте разрешили да се пише за Заргата ,пишете само по темата.Прочехме ви кавгите.Сега почистете и се помирете!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Васил за този полезен пост
teolink (12-10-2020), vasilstf (09-10-2020), тодор2018 (09-10-2020)
  #185  
Стар 10-10-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,547
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,181 пъти в 2,943 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
С Джак (админския) създадах форума. С Дон Джолан се намирах на лаф-моабет. С НСБОБ воювах със спамерите и с тия, които обиждаха другите потребители (Дзумбата още си ближе раните). С Хигс Бозон (Божествената частица) ви гледах отвисоко и ви се радвах.
Я ,как съм пропуснал!Ало Разработчика,умишлено те пасувах от едно известно време,но наглоста у теб наистина няма граници!
Само да уточня за незнаещите,че с Дзумбата ти ритах и трите ника и ти намазах ските ,сещаш се коя новогодшна нощ!
Бих ти шута,въпреки правата и трите ника ,които ти разкрих и сега вече гледаш не отгоре,а отстрани и доста страдаш,а и вече не си интересен!
А форума дето споменаваш го Разработихме няколко човека,а ти намаза,като попаднал на подходящото място в тоя момент!
Още нещо,никога не съм рекламирал приемниците на някой търговец,особено Минтиля,въпреки че ми е приятел,но ти отиде и си купи от него ВУ,понеже ,той го вкара,след моята уж"реклама"
А сега може само да ми ближеш кура! В тоя форум си Никой! Преди също
беше Никой,но с права!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 10-10-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оооо, разработчико!

Теб те разработвах още във форума на Кейбълтел, където се проявяваше като Кралят на Бокса и Джи бокса.
Да знаеш, бананите, които яде и там, пак аз ти ги подавах.

Много станахте разработчиците. Ама когато положих основите нямаше никой.

Що не "разработи" форума на приятеля си Минтиля, като си такъв печен, а дойде тук да го облагородяваш с обиди и епитети към разни потребители? А, то да не е защото във форума на Бай Минтиля няма потребители и там нямаше кого да обиждаш? Пък и то е тъпо да му правиш реклама на стоката в неговия си форум. Във форумите на конкуренцията е много по-ползотворно!

Тук прехвърчаше от време на време да напишеш някое мнение, когато Боян те банваше от неговия форум. Едва когато форума дръпна се премести за по-постоянно. После когато аз те банвах, се заканваше, че ще преместиш купона в неговия, ама нещо все не ти се получаваше и си седна на дупЕто по едно време.

Имах чувството, че с Боян играем тенис и само си те прехвърляме през корта от бан на бан.

Намазал си ми...! Онази весела история от Новогодишната нощ, се дължи на Джони Уокър, не си приписвай заслугите.

За разлика от други не съм нито позьор, нито натегач, нито се боря за титлата разбирач или цар. Единствения, който намаза е Ники, че му ударих едно рамо по лични мотиви.

Сега се замислям дали си е струвало, заради шепа потребители, които не го заслужават.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 10-10-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,547
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,181 пъти в 2,943 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията

За разлика от други не съм нито позьор, нито натегач, нито се боря за титлата разбирач или цар.
А тук,Ваше Светейшество,за каво се бори?

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
С Хигс Бозон (Божествената частица) ви гледах отвисоко и ви се радвах.
Лайнарче,да не кажеш ,че не съм те обидил,ти си един завършен самовлюбен олигофрен!Беше истинско забавление, да ти ритам задника,по лични мотиви,като Админ с придворните ти,казах ти ,че един ден няма да бъдеш и се случи,но не без мойта начална скорост,после сам се си осра!Дано да е от Джонито,щото иначе говори за друго!
Бях решил да те пасувам,но ти пак прекали,явно наглоста е за цял живот!
Отговори с цитат
  #188  
Стар 10-10-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Лайнарче, ти си един завършен самовлюбен олигофрен!
Виждаш ли защо те банвах? Защото така говореше на всички, които имаха дързостта да противоречат на твойто Величествено Царско мнение!

Леко с нервите, че на твойта възраст е пълно с набори в Трета градска. Мислех, че с наближаването на 60-те, вече си започнал да излизаш от пубертета и да влизаш в релси!

На Дрим, който се скри като путка зад тримата най-банвани, ще препоръчам, вместо да бездейства и налива с бира по сбирките, да направи една свястна валидация във форума, щом го е страх от нови регистрации. Омръзна ми да гледам как през ден-два реват новорегистрирани в чата, че акаунта им не е активен. Щом като сте решили да ги активирате ръчно, поне го правете всеки ден.

Да сложи най-накрая един цифров сертификат във форума, за да не реват браузърите.

Да оправи линка към изстрелванията в менюто, че още сочи към 2018 г...

Да махме банера на Tyxo от футъра, защото такъв брояч вече няма.

Какво падам на нивото на двамата-трима бити и ебани недорасляци и модератора с меките китки? Я да ви пасувам аз вас!...
Отговори с цитат
  #189  
Стар 10-10-2020
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,167
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,144 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Престани да лъжеш и да интриганстваш.
Модератора няма права да одобрява новорегистриралите се, камо ли да слага сертификати на сайта. Това е работа на админа.
Казах ти, че спирам до тук, но гледам пак те сърби и ме викаш, а женския полов орган всички разбраха вече кой е!
И така драги ми форумен нарцисе, продължавай в същия дух, темата бая набъбна, отново развиваш или навиваш форума.
Аре чао, че живота е в реалния, а не във виртуалния свят
По-късно пак ще те проверя с напъните

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #190  
Стар 10-10-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,547
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,181 пъти в 2,943 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Я да ви пасувам аз вас!...
Я попасувай твърдокиткия,че ми писна на кура, да ти чета ежедневните проблеми!Засекли го на околовръстното,не можел да си плати на заргата,блокирал си картите ,да не го издоят!Само дето не знаем,дали сереш нормално или на инжекции!Затова ще си не в Трета градска,а в 7ма глуха,самичък и незадоволен!
Тая зарга ,ти не и ли беше ятак,та те ебават с плащането или и това е пропагнда,да минеш метър?
Сега и аз мога да ти стана кръстник,ако те треснат за поредна наглост,може да се регнеш като Великият Гетсби,да държиш линия!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
zargacum, от, Спутниковый, шаринг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за Zargacum Емилстар Кошче 4 01-02-2015 05:56
Zargacum gugutkov Кошче 1802 09-07-2014 22:20
ССКам шаринг+Булсатком карта на Дриймбокс софиен Кошче 14 10-12-2011 11:54
Zargacum.net fadromata_sad Кошче 1 24-11-2011 22:16
Питане за шаринг с DM500S Иван Атанасов DREAMBOX 1 06-12-2010 01:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.