The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > EDISION

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 19-02-2019
малдини75 малдини75 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 12
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkor Вижте мненията
флашни го наново тогава, може имиджа да е бъгнат нещо

Не се оправя с префлашване[/QUOTE]

Сменях го но след като инсталирах от http:// вътре в менюто му 2.04 и 2.05 вече не иска да се слагат по старите 1,87 да речем. Не съм сигурен, но май в началото всичко си беше добре, после от мързел си свалих от някъде hsdata.cfg и след въвеждане на данните моя сървър за cccam ми изписа, че е успешно, но май тогава започна да забива. После се почна едно отчаяние, зареждах стария, сменях кабелите от чинията, пренастройвах стационарната, опъвах кабел директно до приемника и все тая. Дано се навият да ми го заменят с друг, че преди няколко дни изгорях с един китаец GT Media v7 Plus, на него пък 22к му спря да обръща високите честоти...абе убава работа ама китайска.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, Канали, на, прекъсване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пикселизиране и прекъсване на сигнала moreg Въпроси и отговори 3 18-04-2018 12:08
Прекъсване на захранването при флашване на DB 800 HD Se сл.иванов DREAMBOX 16 22-10-2013 10:07
Прекъсване на сигнал на 39Е baduchev ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 26 28-07-2012 15:00
Техническо прекъсване ТИНТИН ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 2 22-06-2011 10:24
net 1 планово прекъсване dido sat 2010 Оператори в гр. СОФИЯ 0 16-11-2010 16:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.