The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 16-09-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,942
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не забравяй ,че при Панасоник нямаш опция за ръчно регулиране на подсветката ! За Булсат - от 40" нагоре е пълна скръб -и СД и ХД каналите.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ван Бастен Вижте мненията

След цялото това ревю имам няколко въпроса,за какво точно служи сателитния тунер и ще ми върши ли работа след като аз съм на Булсатком.И вярно ли е че Булсат има по добър сигнал от обикновените кабелни.Тъй като Е30Е ми хареса повече като дизайн от Д25Е струва ли си да взема втория само заради тунера и каква ще е ползата от него ??? Благодаря предварително. И ако някой се колебае за избор на телевизор наистина да отиде да види тези два модела

Тунера няма да ти свърши работа за Булсат, за СтаелайтБг може, понеже Булсат може да се гледа само на техните приемници, в смисъл, че не е проблем на телевизора, а в самия Булсат.

Иначе погледни е30 и д25 ако имаш шанс един до друг, и в двата случая ще направиш добър избор. Настройките за които колегата по-горе говори, че ги нямат панасониците, просто не ти трябва, в магазина сам си се уверил в това. Панасоник имат малко настройки, но пък за сметка на това не се нуждаят от такива, защото просто имат перфектна картина

относно сигнала на Булсат, да, поне според мен имат, дори аз където съм на МСАТ, при тях SD каналите са по-кофти от на булсат, все пак кабелните в повечето случаи си дърпат каналите през сателита

Последно редактирано от d.ivanov : 16-09-2011 на 20:57
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17-09-2011
Ван Бастен Ван Бастен не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[

Иначе погледни е30 и д25 ако имаш шанс един до друг, и в двата случая ще направиш добър избор. Настройките за които колегата по-горе говори, че ги нямат панасониците, просто не ти трябва, в магазина сам си се уверил в това. Панасоник имат малко настройки, но пък за сметка на това не се нуждаят от такива, защото просто имат перфектна картина

[/QUOTE]
Няма как да ги видя 1 до друг защото са в два различни магазина за сажаление.Двата модела не се продават в 1 магазин поне тук в Пловдив.Аиде пак да помоля някой,който разбира да обясни за какво точно служи сателитния тунер ???
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ван Бастен Вижте мненията
[

Иначе погледни е30 и д25 ако имаш шанс един до друг, и в двата случая ще направиш добър избор. Настройките за които колегата по-горе говори, че ги нямат панасониците, просто не ти трябва, в магазина сам си се уверил в това. Панасоник имат малко настройки, но пък за сметка на това не се нуждаят от такива, защото просто имат перфектна картина
Няма как да ги видя 1 до друг защото са в два различни магазина за сажаление.Двата модела не се продават в 1 магазин поне тук в Пловдив.Аиде пак да помоля някой,който разбира да обясни за какво точно служи сателитния тунер ???[/QUOTE]



Щом от години работя точно това, дали не разбирам?

Цитирай:
Тунера няма да ти свърши работа за Булсат, за СтаелайтБг може, понеже Булсат може да се гледа само на техните приемници, в смисъл, че не е проблем на телевизора, а в самия Булсат.
Или да го кажа още по-елементарно НЕ СТАВА за Булсатком и за Виваком.

Можеш да го ползваш за FTA каналите на разните спътници и за СателайтБГ също, с необходината карта http://www.satellite.bg/?page=3 .

Айде и още по-просто че да не се налага да потретвам... вземаш кабела който излиза от антената, слагаш го в телевизора и гледаш сателитна телевизия без необходимост от приемник. (това НЕ се отнася за Булсатком и Виваком)
Отговори с цитат
Стар 17-09-2011
chano
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: Спам
  #45  
Стар 17-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chano Вижте мненията
купи си филипс 7 или 8 серия,освен шарп и филипс другото е за буклука..
хубаво е да има и клиенти като теб, нали знаеш, че няма Шарп, който да не носи на продавача 10лв. бонус, сам се сещай защо...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17-09-2011
авиан авиан не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 246
Благодари: 11
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
хубаво е да има и клиенти като теб, нали знаеш, че няма Шарп, който да не носи на продавача 10лв. бонус, сам се сещай защо...
Не мога да се сетя
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17-09-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ван Бастен Вижте мненията
Значи спрял съм се на следните модели LED SHARP LC-46LE705E , LED LG 42LE5500, LED LCD Sony KDL46EX710AEP , LED LCD PANASONIC TX-L42D25E , кой от тези модели бихте ми препоръчали ,като се има предвид че при мен водещото е добра картина при цифрова на Булсат и да не замазва на спортните предавания.Благодаря предварително !!!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17-09-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,942
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chano Вижте мненията
купи си филипс 7 или 8 серия,освен шарп и филипс другото е за буклука..
Интересно ,на базата на какъв опит го реши това?
/то и аз мога да кажа купи си Toshiba 55ZL1 и тв е върха ,НО е 10000лв/
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17-09-2011
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 не е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Tърся да си купя нов телевизор. Ще се използва главно за гледане на спорт(футбол и тенис най-вече),филми от PC и по-рядко за игра с Xbox 360. Спортните предавания ще ги гледам на HD от сателит(Sky DE/UK).Спрял съм се на 3 модела:
LG 42PW451
Samsung PS43D490
Samsung UE32D6200
Първите 2 са плазма,по-големи са,но са само HD Ready. Третият е 32 инча,но е Full HD/LED. Кой от 3те ще ми върше най-добра работа?
Ще се гледа в доста тъмна стая от 2 или 3 метра горе-долу.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17-09-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,942
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бюджет?
Първите два ги забрави ,особено ЛГ плазма не ти трябва,а Самсунг с някои уговорки -става.За плазма гледай в "паничката" на Панасоник или високите серии на Самсунг.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, лед, Лцд, ми, на, Помощ, при, Телевизор, трябва


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на рутер драго1 Настройки на рутери 20 07-08-2012 16:37
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 14:39
Помощ при избор на доставчик Inoel Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 05-07-2011 01:01
Помощ за избор на рутер fena81 КОМПЮТРИ и периферия 25 11-06-2011 23:07
Въпроси за избор на ЛСД телевизор mg87 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 13-05-2010 08:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.