The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Хахахахаха, евала... Само ще ти кажа, че сълзи и реване може да има само от такива като теб.... Много, ама много отдавна съм над тези неща А за Тъчвиза дори не ми се коментира.... Не знам какъв задръстеняк на тема Андроид трябва да си, за да се кефиш на тази бъгня.

Не, вероятно другата седмица ще го получа в моя магазин, но пък другата седмица съм отпускар и няма да съм на работа След това ще мисля дали да си го купувам, или ако имам възможност да го взема като служебен А и защо не го зарежеш този квадрант? Надявам се знаеш колко относителни са тези глупави тестове.
По последни данни за 2012 година по нашата земя са е появили 213 000 000 задръстенаци с тази бъгня . Тънкия момент е друг, имаш възможност да избираш, а не това е бъгна или ако не е ЕйчТиСи си със сапунерка .
Резултата от квадранта ми трябва информативно за сравнение на процесора, паметта, I/O, 2D, 3D , не че е някакъв показател, но ми е интересно.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26-01-2013
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 487
Благодари: 140
Получил благодарност:
316 пъти в 130 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз чакам Убунтото да излезе, към края на 2013-2014, те това вече може и да си взема. Ще е добре да се развива тази операционна система, а не джава мега крадливата операционна система на гугъл, даже гледам , че над ядро 4,0 на буркана с бонбони може да се сложи убунту, а не да се прехласваме, по характристики,а да помогнем на момчетата, които наистина развиват опен сос системите!
-------------------------------------------------------
Мобилната платформа Ubuntu е типичен представител на класа свободен софтуер, базирана на Linux ядрото и съществуващите драйвери. В нея не се използва виртуална машина Java. Компанията Canonical заяви за пълна поддръжка на процесори архитектура ARM и х86.
Платформата Ubuntu ще бъде в основата на бюджетни устройства и смартфони от висок ценови сегмент. Предимството на мобилната операционна система Ubuntu е многозадачност. В потребителския интерфейс присъстват няколко особености, които отличават мобилната Ubuntu от Windows Phone, Android и iOS. Например, специални жестове, които играят важна роля в навигацията. Потребителите лесно могат да управляват четирите страни на екрана и да превключват между приложенията. Осигурен е достъпът до няколко приложения едновременно. Друга важна особеност се явява опростената персонализация, което позволява настройка на операционната система по ваш вкус. Вградената поддръжка на гласови команди, които ще работят не само в самата операционна система, но и в приложенията е още едно от предимствата.
Операционната система поддържа технологията HTML5. Първите смартфони, работещи под управлението на мобилната операционна система Ubuntu ще се появят не по-рано от началото на 2014 година.
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Стар 26-01-2013
Денислав
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
  #23  
Стар 26-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Аз чакам Убунтото да излезе, към края на 2013-2014, те това вече може и да си взема. Ще е добре да се развива тази операционна система, а не джава мега крадливата операционна система на гугъл, даже гледам , че над ядро 4,0 на буркана с бонбони може да се сложи убунту, а не да се прехласваме, по характристики,а да помогнем на момчетата, които наистина развиват опен сос системите!
-------------------------------------------------------
Мобилната платформа Ubuntu е типичен представител на класа свободен софтуер, базирана на Linux ядрото и съществуващите драйвери. В нея не се използва виртуална машина Java. Компанията Canonical заяви за пълна поддръжка на процесори архитектура ARM и х86.
Платформата Ubuntu ще бъде в основата на бюджетни устройства и смартфони от висок ценови сегмент. Предимството на мобилната операционна система Ubuntu е многозадачност. В потребителския интерфейс присъстват няколко особености, които отличават мобилната Ubuntu от Windows Phone, Android и iOS. Например, специални жестове, които играят важна роля в навигацията. Потребителите лесно могат да управляват четирите страни на екрана и да превключват между приложенията. Осигурен е достъпът до няколко приложения едновременно. Друга важна особеност се явява опростената персонализация, което позволява настройка на операционната система по ваш вкус. Вградената поддръжка на гласови команди, които ще работят не само в самата операционна система, но и в приложенията е още едно от предимствата.
Операционната система поддържа технологията HTML5. Първите смартфони, работещи под управлението на мобилната операционна система Ubuntu ще се появят не по-рано от началото на 2014 година.
Гледах клипчето - бива. Крайно време е да има развитие на линукс фронта. Новел портнаха ОпенСУСЕ на АРМ Хромбук. Гледам здраво са се захванали е АРМ архитектурата.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Стар 26-01-2013
bu12tras
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
Стар 26-01-2013
Чушкопека
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
  #24  
Стар 27-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Аз не съм хейтър ,уважавам избора на всеки да ползва това което харесва ,но не мога да търпя когато някой прост като теб човек се опитва да втълпи на останалите ,че неговото е най-добро
Не се интересувам от финансови резултати,за мен е важно телефонът ми да работи без да забива,без да търся кой ром е най-добре оптимизиран,не да си играя по цял ден на тестове и най-вече да ми върши работата за която съм го взел за това съм се спрял на iPhone вече 3 години, ако дойде ден да не ме удовлетворява ще го сменя стига да има с какво...
Или по-скоро, че има друга марка освен ЕйчТиСи и Вайфон, и вижаш ли за момента тя се оказала по-читава . Сега да видим кой е простия за да не го разбере това.

Еми ти и да искаш по цял ден да се тестваш други ромове няма как да стане. Аз мога да си кача къстъм ром, като ми писне да си сложа пак оригиналния, след това нова версия на оригиналния, през това време ще има нова версия на къстън рома или друг за проба и те така . При теб от 3 години има леко разнообразие, като ви пуснаха още един ред икони ;;673.
Е как да не си интересиваш от финансовите резултати на любимата ти компания, нали беше пристрастен?
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV

Последно редактирано от Денислав : 27-01-2013 на 18:47
Отговори с цитат
Стар 27-01-2013
bu12tras
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
Стар 27-01-2013
Денислав
Това съобщение е изтрито от фолкръм. Причина: спам
  #25  
Стар 27-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

За какво му е на вайфона такова животно ,когато софтуера му е максимално оптимизиран спрямо хардуера???
Аз не се опитвам да изкарам айфона ,това което ти се опитваш да изкараш самсунга нали така ?
Изобщо не ме интересува какво може новия нексус повече от айфона,ако ще да готви пере и свирки да прави...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
За какво му е на вайфона такова животно ,когато софтуера му е максимално оптимизиран спрямо хардуера???
Аз не се опитвам да изкарам айфона ,това което ти се опитваш да изкараш самсунга нали така ?
Изобщо не ме интересува какво може новия нексус повече от айфона,ако ще да готви пере и свирки да прави...
Е как да стои със слаб хардуер, нали е хипер -супер - дупер и т.н. То така новите ваЙфони да бъдат само с нова версия на iOS и за какво да сменят хардуера?
Аз SGS III нищо не го изкарвам, споделям информация относно хардуер и софтуер. До скоро беше с най-добрия хардуер, добавени са доста екстрчки в софтуера и е с най-много продажби. Какво да направя, че такива са фактите ! В крайна сметка всеки си перценява къде да си дава парите.
А пък мен ме интересува какво може новия нексус и не само от ваЙфона, но и от SGS III.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Е как да стои със слаб хардуер, нали е хипер -супер - дупер и т.н. То така новите ваЙфони да бъдат само с нова версия на iOS и за какво да сменят хардуера?
Ти някога ползвал ли си iPhone или само вятър на устата си правиш ?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27-01-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Ти някога ползвал ли си iPhone или само вятър на устата си правиш ?
Имам един приятел, който имаше Айфон 4 и редовно си поспорвахме с него. След това човека си взе Галакси Нексус и сега чака SGS IV. На приятелката му и подариха Айфон 4С и сега чака да излезе SGS IV.
Брат ми има Айфон 4 и Ноут, като айфоня му стои като втори телефон. Ти според теб дали не съм си играл с телефончетата, дали не съм правил сравнения, като с тия хора съм кажи речи постоянно?
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Радвам се за теб
Отговори с цитат
  #30  
Стар 06-02-2013
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Днес изтече информацията, че телефончето ще бъде представено на 15 март и ще бъде пуснат в продажба през втората седмица на месец април.
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
galaxy, note7, s8, samsung, siv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Samsung Galaxy s5 alexi Приключили продажби 4 15-11-2014 18:14
samsung galaxy y 5360 Васил GSM мобилни комуникации 0 02-03-2014 21:39
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 72 27-09-2012 00:33
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 20:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.