The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 05-02-2015
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Точно затова казвам, че е глупаво. И не пиши удивителни след всяко изречение. Не искам да те бъркам с дзумбата.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 05-02-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Айде да кажеш къде живееш? Колко пари вадеше като беше в България и защо замина ? Или си некадрник и мързеливец?
Колко съм вадел не ти влиза в работата, също колко вадя в момента. Защо съм заминал да живея извън Бг, много просто не ми харесва да живея там, ако ме попиташ защо и за това, отново ще ти отговоря не ти влиза в работата. Важното е само едно че не съм заминал заради парите които ми стигнаха и там, стигат ми и тук.
Изводите си ги направи сам дали съм некадърник или мързеливец.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 05-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да казваш, че всеки който не прави пари в България е мързелив и некадърен и в същия момент да не си тук с голямата пачка в джоба е меко казано обидно! Ти си от хората, които нито могат нито искат да променят нещо, а си дигат чукалата и много говорят от другия край на границата. С тебе няма какво да разговарям повече.
Лесно е да обиждаш хората, когато си далече и зад компютър нали? Аз не правя пари - не съм мързелив, явно за теб съм НЕКАДЪРЕН. Когато някой ме нарече НЕКАДЪРЕН или МЪРЗЕЛИВ започва ДА МИ ВЛИЗА в РАБОТАТА КАКВО ГОВОРИ!!! Предлагам ти да си изтриеш коментара и аз ще си изтрия моите.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 05-02-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Нищо няма да трия, понеже не аз пиша глупостите, а ти и май започваш да се усещаш и за това ми правиш курвенски предложения. Покажи ми къде съм написал че който не прави пари в България е некадърен или мързеливец като вкараш в контекста и поста на колегата на който съм отговорил. Писах ти пачката не е фактор за мен. Относно промяната ако знаеш начин как да се промени човешката глупост включително и твоята, може да се върна и да помогна, но пак няма да остана след това. Това че съм се родил някъде неправи автоматично нещата, че трябва да остана там цял живот независимо дали е добре или зле, дано успееш да разбереш какво ти пиша. Всеки има различни желания и възможност да ги осъществи, моето е да не живея в България, дали на теб или някой друг му харесва или не няма никакво значение, освен единствено за мен. Нищо не твърдя за теб и не ме интересува колко взимаш и си работен и кадърен, всеки сам си носи кръста. Въпроса е пустите ви пари има начин да се изкарват в България, съгласен съм с това което Веско написа след мен.

Последно редактирано от турбо : 05-02-2015 на 21:25
Отговори с цитат
  #25  
Стар 05-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Нищо няма да трия, понеже не аз пиша глупостите, а ти и май започваш да се усещаш и за това ми правиш курвенски предложения. Покажи ми къде съм написал че който не прави пари в България е некадърен или мързеливец като вкараш в контекста и поста на колегата на който съм отговорил. Писах ти пачката не е фактор за мен. Относно промяната ако знаеш начин как да се промени човешката глупост включително и твоята, може да се върна и да помогна, но пак няма да остана след това. Това че съм се родил някъде неправи автоматично нещата, че трябва да остана там цял живот независимо дали е добре или зле, дано успееш да разбереш какво ти пиша. Всеки има различни желания и възможност да ги осъществи, моето е да не живея в България, дали на теб или някой друг му харесва или не няма никакво значение, освен единствено за мен. Нищо не твърдя за теб и не ме интересува колко взимаш и си работен и кадърен, всеки сам си носи кръста. Въпроса е пустите ви пари има начин да се изкарват в България, съгласен съм с това което Веско написа след мен.
Няма контекст, три пъти чета и все го прочитам така: В България всеки който има проблем с изкарването на пари е или мързелив или некадърен. Вкарай контекста където искаш. Продължаваш да обиждаш, сега и глупав ме наричаш, явно като идеш на запад и ставаш голямата работа. Опитах се да те спра да пишеш обиди, ти не само че не се съгласи ами продължаваш да обиждаш...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 05-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Абе в БГ си е добре,във Франция това струва 30 еврака!
ПС.За 95 грама!кутия цигари е 7-8 €....




Sent from my iPhone using Tapatalk
В контекста на колегата -
Средната заплата в България за изминалата година е 407 евро, кутия цигари 2.4 евро / със средната заплата в България можеш да си купиш 169 кутии цигари
Средната заплата във Франция за изминалата година е 2758, кутия цигари е 7-8 евро. със средната заплата във Франция можеш да си купиш 345 кутии цигари.
С минималните заплати положението е доста "по-добро" ама турбо е съгласен с колегата след него нали...
Минимална заплата в БГ - 159 евро / 66 кутии цигари
Минимална заплата във Франция - 1430 евро /178 кутии цигари

Простата сметка показва доста фрапираща разлика... Абе в БГ си е добре...

Последно редактирано от TUISTERa : 05-02-2015 на 23:02
Отговори с цитат
  #27  
Стар 05-02-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
В контекста на колегата -

Средната заплата в България за изминалата година е 407 евро, кутия цигари 2.4 евро / със средната заплата в България можеш да си купиш 169 кутии цигари

Средната заплата във Франция за изминалата година е 2758, кутия цигари е 7-8 евро. със средната заплата във Франция можеш да си купиш 345 кутии цигари.

Простата сметка показва доста фрапираща разлика...

Да де,ама апартаментче 53 квадрата в Париж и то не в центъра струва 510 000 еуро


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 05-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Калкулираме ли .. Изискванията и цените не са еднакви за всеки, няма как да се сметне това което съм писал отдолу, но все пак... Мога да изкарам и цена на апартамент не в центъра на София за 100 000 евра, това не значи че струва толкова и че всички са толкова. Факт е че в БГ живеем на цени различни и неотговарящи наб заплатите
Цитирай:
To buy -Studio size apartment in Paris...


In La Defense , heart of Courbevoie,western Paris greater, 5 minutes from Champs ELysees by subway . Student residence perfectly located in a verdant and resdential area of the business hub of La Defense. Immediate proximity from common transportations and all type commodities. Rental income plus one week of personal...
Price: 80 000 €
Няма смисъл да ги говорим тия работи...
Edit:
продавам 2-стаен в Надежда-1

43000 €

Последно редактирано от TUISTERa : 05-02-2015 на 23:09
Отговори с цитат
  #29  
Стар 05-02-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Няма контекст, три пъти чета и все го прочитам така: В България всеки който има проблем с изкарването на пари е или мързелив или некадърен. Вкарай контекста където искаш. Продължаваш да обиждаш, сега и глупав ме наричаш, явно като идеш на запад и ставаш голямата работа. Опитах се да те спра да пишеш обиди, ти не само че не се съгласи ами продължаваш да обиждаш...
Абсолютно честно не обиждам, а правя констатация според личната ми преценка която няма защо да крия и би била обидна за теб само ако е истина. Относно мен един и същ съм си мисленето ми е еднакво и преди и сега. Няма какво да сравняте цени всички са валидни за мястото където си. Спрямо минималната заплата в България е много по скъпо от където и да съм ходил. Все гледате в чуждото канче. Колко е един среден наем в България, май започна да ти се чупи теорията тук е 1300 евро за апартамент с две спални, цената е почти еднаква за целият град.
Ако искаш да си го купиш около 180000 евро ще те оправят и цената е почти еднаква за целият град.
Колко е билета за градският - 2.50 на посока. Колко се плаща за осигуровки и данъци ами аз плащам 600 евро месечно и по темата колко е кутия цигари ами тук е 10 евро едната. Туестера коментирай нещо което си го изпитал сам, а не с аргументи от търсачките в нета, понеже аз съм живял и в България и в Ирландия, а ти живял ли си тук или във Франция да го раздаваш компетентен?

Ок малко по смляно за теб специално, относно поста ми за кадърноста, мързела и парите.
Първи вариант работиш за малко като си работлив и кадърен и без да ти пречи колко ти плащат обаче си живее спокойно някъде си. Вторият вариант е инвестираш в образование (преквалифицираш) в сфера която е добре платена и се реализираш и получаваш това което искаш, аз така направих до като бях в България и се получи. Третият оплакваш се че в България не се получава нищо колкото и много да работиш, а искаш да получаваш много повече и отиваш да работиш извън страната. Е това което писах е за третият. Къде имам в предвид, че които изкарва малко е мързеливец и глупав?

Последно редактирано от турбо : 06-02-2015 на 00:15
Отговори с цитат
  #30  
Стар 06-02-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Изтече времето за редакция, но искам да добавя. В поста ми всички прилики с действителни лица са случайни, не искам да има и други почуствали се обидени като Туестера.
Една корекция защото съм се объркал, удръжките са 900 евро и детската за малкият е 1000 евро на месец. Какво става бе Туестера are you with me?

Последно редактирано от турбо : 06-02-2015 на 00:52
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
"Блокираните часове" отказаха "Нова" от "А" група Джак СПОРТ 6 02-08-2011 21:08
"Мобилтел" и "Майкрософт" стъпват в "облака" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 29-06-2011 13:24
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.