The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-10-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране продавам антена от тотал тв и още нещо

здравейте извиявам се на модераторите че нямам в момента снимки по спцеиално на антената но тази антена от тотал тв която продавам е в доста добро състояние няма изкривявания с моноблок е в момента е настроена на 45е за виваком тв не съм си играл да я нсотроя по прецизно но по принцип с нея докарвам на 42е и 45е по 11 децибела стабилен сигнал , големината е около 80/85 сантгиметра намира се в град Варна причната за продажбата е че не ми се занимава да и търся подходящ троен държач за да си направя 39е 42е 45е по принцип не ми се занимава с операторски техники ако някой я иска цената 40 лева мисля че е добра не пращам по куриери за да не се получат изкривявания проба при мен на място инсталирал съм я точно на място където след това да може лесно да се демонтира и новият ползвател да си я вземе искам да кажа че когато дойдете при мен и решите да я вземете ще направим един прост и ясен документ че съм ви предал стоката вв добър изряден и работещ вид и че не поемам никакви отговорности рекламации ако антената и стане нещо когато вие си я превозвавате ....


продавам рутер за компютър марка тп линк жично безичен с 1 антена
бял на цвят със всички кабели драйвери за съжаление не мога да ви го пробвам на кабелен интернет тъй като съм на модем на виваком и не знам как става цената която искам е 22 лева на около 1.5 години е

продавам 4 мобилни телефона единият е марка siemens a55 понеже не работи повреден му е панела но има батеря и зарядно той е бонус към другите 3 които са нокиа по два от тях нямат зарядно третият има но неговото зарядно става и на другите два като на първият нокия му е сменян панелна чисто нов черен на цвят искам за всичките 22 лева като давам бонус допълнителен карта за frog mobile ползвана е само веднъж на предплатена услуга е трябва да си я регистрирате с вашите данни при глобул и можете да я позлвате

два микрофона за компютър един бял а другият черен той има копче да си изклчвате звука нещо като муте
за двата по 4 лева

една стара клавиатура марка unitek с прекъснато кабелче по някога ако се намести почва да работи но става само за части
нея я давам подарък на който иска

както и имам някаква памет и преходна платка за компютър също ги подарвям не ми се иска да ги хвърлям може да потрябват на някого

както и подарявам около 40 броя 1.44 мегабайта дискети със два броя кутийки за тях може би имам и трета трябва да проверя

продавам 1 скарт кабел за телевизор за каквото искате го ползвате
цена 3 лева достатъчно е дълъг за включване на компютър към телевизор както и кабелче тв оут от компютър към телевизор цена също 3 лева

последното за сега което подарявам за части е едно записващо видео марка хитачи има тунер дистанционно естествено има проблем с механниката ако на някой му трябва за някакви експеримети или като декоративна украса да го взима

продавам и универсално дистанционно за всичко успях да си подкарам два телевизора самсунг с него за другите не намерих кодове активация интересно защо няма цифра 0 на него а има кодове с 0 има цифри от 1 до 12 на бутоните съвсем нова е на седмица искам му 6 лева марка неопределена черно на цвят е

моля да ми пишат само хора от варна някой от нещата бих заменил за здрав работещ приемник от мсат кейбъл топфийлд но при условие да проверим дали може да го ползвам веднага като искам да се включа

моля модераторите не ми трийте тема до ден два ще направя снимки на споменатите в офертата от мен неща само на антената на тотал тв не мога но е в добър външен вид всеки който прояви интерес може да се убеди на място в моите думи

__________________
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-10-2011
Аватара на jassen
jassen jassen не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 323
Благодари: 147
Получил благодарност:
110 пъти в 71 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Абе колега, ти на училище ходил ли си?
Правопис учил ли си?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-10-2011
Аватара на erdinerdin872
erdinerdin872 erdinerdin872 не е на линия
НОВАК
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 262
Благодари: 18
Получил благодарност:
24 пъти в 21 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 0
По подразбиране

колко даваш за грамофона ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-10-2011
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Те такава клавиатура търся .
п.п. За неграмотно писане трябва сериозен ъглошлайф .
__________________
Всичко може, но не всеки го може!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БАЙ ИВАН за този полезен пост :
sarivano (27-11-2011)
  #5  
Стар 24-10-2011
Аватара на sleeper
sleeper sleeper не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 140
Благодари: 174
Получил благодарност:
21 пъти в 18 поста
Сваляния: 133
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На градския по принцип,всички постове къртят
__________________
website
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-10-2011
Triax Triax не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 484
Благодари: 2
Получил благодарност:
98 пъти в 87 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те сегашните деца не учат за препинателните знаци...а, че заради една запетая са умирали хора...само историята знае...

В толкова дълъг пост (и то не в правилния раздел) има само една запетая, едно многоточие и две разделителни точки...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25-10-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

за сметка на правописа ми вие пък здраво спамите темата ми ако нямате какво да кажете поне не пишете моля ви относно грамофона давам пари само ако е нов колега не ми се занимава със стари модели давам да кажем до 130 лева държа да е стерео и да има поне 33 , 45 , 78 оборота както и да мога да си купя няколко резервни иглички

мерси
__________________
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-10-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,626
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
ще направим един прост и ясен документ че съм ви предал стоката вв добър изряден и работещ вид и че не поемам никакви отговорности рекламации ако антената и стане нещо когато вие си я превозвавате ....
Може и при нотариус за по-сигурно!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на teolink за този полезен пост :
painkillerbg (26-10-2011)
  #9  
Стар 25-10-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
за сметка на правописа ми вие пък здраво спамите темата ми ако нямате какво да кажете поне не пишете моля ви относно грамофона давам пари само ако е нов колега не ми се занимава със стари модели давам да кажем до 130 лева държа да е стерео и да има поне 33 , 45 , 78 оборота както и да мога да си купя няколко резервни иглички

мерси
пич изпей една песен....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26-10-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Може и при нотариус за по-сигурно!
Тоя колега ще ме убие със смях. Поста с обявата трябва да се запази в аналите на този форум.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, нещо, от, още, продавам, Тв, тотал


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
продавам само сега изгодно сателитен комплект антена тотал тв и сд приемник uscxeu Кошче 2 19-09-2011 18:30
антена от тотал тв и нейният капацитет на действие мултиплекс САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 29 21-08-2011 07:58
имам няколко въпроса за тотал тв офсет антена мултиплекс САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 4 14-08-2011 22:12
продавам антена 89см тотал biser Приключили продажби 4 22-06-2011 22:19
Антена Тотал SERHI1970 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 4 03-04-2011 21:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.