The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 27-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

искам да задам следният въпрос

ако си взема видео сендер коя е най добрата марка на поносима цена

искам да прехвърля сигнал от основният приемник на всички други които мисля да си взема


може ли да се направи на онсовният приемник да се гледат всички канали самостоятелно както и на другите приемници самостоятелно тоест и на двата да си местя с дистанционното за всеки едник и на двата едновременно да се гледат всички канали и различни програми

а не ако на единият тв се гледа един канал и на другия тв да се гледа същия канал това обезсмисля закупуването на този видео сендер

както и може ли да се слага парола за да не получва друг на авната сигнал от мен

може ли ако реша да дам на някой съсед сигнал той да има само приемник и да лови моя сигнал и той да гледа всички канали от моят приемник който ще е сървар тоест къщите до нас са на не повече от 40 метра и да направим нещо като безжична тв мрежа без да има загуба на сигнала и при мен и при тях и всеки следващ съсед който иска да се включи и е на близко разстояние и той да си вземе сендер и да гледа....

__________________
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27-09-2011
АА АА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 439
Благодари: 8
Получил благодарност:
120 пъти в 71 поста
Сваляния: 104
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като че ли бъркаш понятията.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27-09-2011
Triax Triax не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 484
Благодари: 2
Получил благодарност:
98 пъти в 87 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не само понятията...тотално бърка технологията.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27-09-2011
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
искам да задам следният въпрос

ако си взема видео сендер коя е най добрата марка на поносима цена

искам да прехвърля сигнал от основният приемник на всички други които мисля да си взема


може ли да се направи на онсовният приемник да се гледат всички канали самостоятелно както и на другите приемници самостоятелно тоест и на двата да си местя с дистанционното за всеки едник и на двата едновременно да се гледат всички канали и различни програми

а не ако на единият тв се гледа един канал и на другия тв да се гледа същия канал това обезсмисля закупуването на този видео сендер

както и може ли да се слага парола за да не получва друг на авната сигнал от мен

може ли ако реша да дам на някой съсед сигнал той да има само приемник и да лови моя сигнал и той да гледа всички канали от моят приемник който ще е сървар тоест къщите до нас са на не повече от 40 метра и да направим нещо като безжична тв мрежа без да има загуба на сигнала и при мен и при тях и всеки следващ съсед който иска да се включи и е на близко разстояние и той да си вземе сендер и да гледа....

Не може ! Най - просто казано ако имаш в хола применик на Булсат към телевизора там , а в спалнята имаш само телевизор , слагаш този сендер и от спалнята с негова помощ получаваш безжично картина от приемника в хола и възможност да му сменяш и каналите от спалнята
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТКЗС за този полезен пост :
Маймунчо (27-09-2011)
  #25  
Стар 27-09-2011
Маймунчо Маймунчо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 8
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile Туй Нещу не е кът Унуй нещу ;))))))))))))

Абсолютно точно и кратко обяснение - браво! иначе смисъла е да не се спъваш в кабели ... имаш например ламинат или теракот и стените са на мазилка ... как ще прекараш кабел до другата стая? да не говорим ако е на друг етаж ... това е смисъла ... иначе да даваш насъседите и да ги чарджваш ... това да не е видео хотспот а и после и касов бон трябва да им издадеш освен това входовете са 2 - на единия аз съм си включил компа ... от видеоизхода ... и си гледам и филми от компа ... за мен е полезно ... за други н ... всеки сам си решава
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Видео, относно, ПИТАНЕ, сендер


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане относно ц-линия в оскам veskodivia MPCS/OScam 10 04-02-2011 17:45
Питане относно TV Тошиба 40RV733G Ивелин70 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 12-12-2010 13:49
Питане относно Irdeto Card Bulsatcom тракиец HDTV дискусии 4 15-09-2010 16:42
Питане за сендер. Емилстар Дъра-Бъра 7 13-01-2010 18:10
Питане относно силата на сигнала? Хиена Въпроси и отговори 10 21-10-2009 19:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.