The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 12-04-2021
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 103
Благодари: 31
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Тия във Виваком са ебати педалите. Обадих се на 087123 да питам може ли само EON TV без да съм техен абонат на интернет или телефон. Чаках 4 минути да ми вдигне някой. След като зададах въпроса каката ми каза "Изчакайте малко да ви отговоря". Чаках още над 5 минути и на 9.36 мин. "разговорът" прекъсна без да получа отговор.

И без това за 3 UHD-канала, единия от които е Планета, не си струва, ама бих ги тествал за 1-2 месеца, ако не ме обвържат със срок.
По обед минах през офис на Виваком да видя приемника как работи. На бързина е добре, но имаше проблем с връщането на телевизията.След третия ден назад излизаше проблем. Качеството,най-важното за мен.......Телевизорите ли в офисите им са кофти? Не видях особена разлика с TV GO което ми е на андроид устройството, съответно го гледам на телевизор. Иначе досега от прочетеното във форума право да пробват и то на телефон/ таблет имат тези с подписан договор на телевизия. И то (без да съм сигурен) ако доплатят 3лв. Останалото всичко е при сключване на договор и то нов абонат. Устройствата им работят и с други интернет доставчици.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много странно, през телефона 4к каналите ми вървят (а аз нямам абонамент за тях уж) а на компа през 2 различни браузъра черен екран и само звук.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 12-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Много странно, през телефона 4к каналите ми вървят (а аз нямам абонамент за тях уж) а на компа през 2 различни браузъра черен екран и само звук.
Колега как става активирането на ЕОН мобилна тв през приложението My Vivacom ли и има ли нещо повече откъм канали от старата Iptv.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 12-04-2021
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,693
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атлантис Вижте мненията
За тези, които са на IPTV през медна свързаност, няма да има промяна ако разбирам правилно. В смисъл, че за тях ще важат старите планове, съответно там ще са с SD версиите на каналите.
За тях единствено TV GO или EON mobile IPTV срещу 3 кинта ?
Дали? Аз и на ADSL преди, и на VDSL сега си гледам ХД каналите ...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vboxk Вижте мненията
Колега как става активирането на ЕОН мобилна тв през приложението My Vivacom ли и има ли нещо повече откъм канали от старата Iptv.
Като влезеш в My Vivacom отиваш първо на Моите услуги - Теевизия и там трябва да имаш възможност да го добавиш за 3лв. на месец. Изчакваш около 15 минути и като влее пак на същото място, трябва долу в Детайли на допълнителните услуги да ти излезе,че е активно. После отиваш на Настройки - Телевизия и там от Управление на EON TV мобилно приложение си правиш парола за приложението и това е.
Има няколко нови канала, но не са достъпни ако нмаш абонамент за EON TV, но пък поне при мен мога да гледам и 4К каналите на телефона, без да съм се абонирал допълнително за тях, но не знам дали са достъпни за всички иптв планове.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 12-04-2021
Steven_LFC Steven_LFC не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2020
Мнения: 18
Благодари: 9
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Качеството през браузър и телефон е по-лошо от IPTV платформата им.
Дано е временно.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 12-04-2021
гларус_ гларус_ е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 324
Благодари: 27
Получил благодарност:
70 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Steven_LFC Вижте мненията
Качеството през браузър и телефон е по-лошо от IPTV платформата им.
Дано е временно.
Дават андроид бокс ,но дебели цени
Отговори с цитат
  #118  
Стар 12-04-2021
Атлантис Атлантис не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2019
Мнения: 56
Благодари: 34
Получил благодарност:
26 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Дали? Аз и на ADSL преди, и на VDSL сега си гледам ХД каналите ...

Колега, не си ме разбрал. Сега на ЕОН отпадат SD и остават HD версиите, а предполагам, че при нас, които сме на IPTV през меден кабел ще вървят паралелно и SD и HD версиите и съответно няма как да сме на планове ЕОН, понеже те включват и оптичен интернет с много над нашите скорости.
Вероятно ще останем с тези пакети:
https://www.vivacom.bg/bg/tv


Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Като влезеш в My Vivacom отиваш първо на Моите услуги - Теевизия и там трябва да имаш възможност да го добавиш за 3лв. на месец. Изчакваш около 15 минути и като влее пак на същото място, трябва долу в Детайли на допълнителните услуги да ти излезе,че е активно. После отиваш на Настройки - Телевизия и там от Управление на EON TV мобилно приложение си правиш парола за приложението и това е.
Предполагам това се отнася за тези, които са подписали нови договори за телевизия скоро, а не за тези, които са по-отдавна с по-стари договори

Последно редактирано от Атлантис : 12-04-2021 на 20:29
Отговори с цитат
  #119  
Стар 12-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 650
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атлантис Вижте мненията
Колега, не си ме разбрал. Сега на ЕОН отпадат SD и остават HD версиите, а предполагам, че при нас, които сме на IPTV през меден кабел ще вървят паралелно и SD и HD версиите и съответно няма как да сме на планове ЕОН, понеже те включват и оптичен интернет с много над нашите скорости.
Вероятно ще останем с тези пакети:
https://www.vivacom.bg/bg/tv




Предполагам това се отнася за тези, които са подписали нови договори за телевизия скоро, а не за тези, които са по-отдавна с по-стари договори
Колега не знам за кои се отнася моя договор е от 2019 ходих в офис днес и ми казаха че преди да изтече договора не мога да премина на ЕОН защото имало неустойки.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 12-04-2021
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атлантис Вижте мненията
Предполагам това се отнася за тези, които са подписали нови договори за телевизия скоро, а не за тези, които са по-отдавна с по-стари договори
Аз не съм с нов договор, изтича октомври и в офис също казаха,че не може да се мине на средния план преди да изтече договора, но можело на най-скъпия, което не ме устройва. А мобилното приложение си го ползвам и без да съм се абонирал за някой от ЕОН пакетите, излезе ми като опция в My Vivacom за по 3лв. на месец да го добавя като услуга и на него си гледам същите канали, които са на иптв-то ми.
Отговори с цитат
Стар 12-04-2021
Атлантис
Това съобщение е изтрито от Атлантис.
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 44 (3 членове и 41 гости)
emo65, Пешито, Руменчо


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.