The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S]

САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] Сателитна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране сложен за сателитен конвентор от парабола проблем търси лесно решение

имам една дилема

в други теми бях писал че имам сателитен конвентор от параболична антена 120 сантиметра , интересното е че пасва идеално на държача на тотал тв за момоблока , искам да знам понеже с него бях гледал каналите от тв кула Франгата за град Варна , ако го сложа на антената от тотал тв защото идеялно се намества там ако може какво може да се гледа с него и на къде да въртя антената .

в момента съм го настройл моноблока и перфектно лови 39е и 42е или 42е и 45е както и други позиции .

искам да знам ще мога ли с този параболичен конвентор както се казва там името му да мога само като го сложа да хвана по един спътник и просто да си насочвам къдеот искам антената

чакам вашите полезни отговори

мерси ви

__________________
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30-11-2011
Аватара на Бианконет
Бианконет Бианконет не е на линия
alabala
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 64
Благодари: 6
Получил благодарност:
9 пъти в 3 поста
Сваляния: 388
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравей колега!Ако преди време си гледал тв от някоя телевизионна кула ,то предполагам че този конвертор е с променен честотен диапазон/8.99 най вероятно/,при това положение не си заслужава да се занимаваш с него.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

благодаря ти за експресният отговор това значи че с него бих могъл да пробвам да хвана пак такъв сигнал или и това не може от тв кулите в моя град
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30-11-2011
Аватара на Бианконет
Бианконет Бианконет не е на линия
alabala
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 64
Благодари: 6
Получил благодарност:
9 пъти в 3 поста
Сваляния: 388
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
благодаря ти за експресният отговор това значи че с него бих могъл да пробвам да хвана пак такъв сигнал или и това не може от тв кулите в моя град
За София радио-релейния сигнал го спряха отдавна.Съмнявам се да върви където и да било.
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, конвентор, лесно, от, парабола, проблем, решение, сателитен, сложен, търси


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
KK-DS1 - интересно решение на DigSys Варна за WISP netman Настройки на рутери 4 27-09-2011 14:26
Писането на смартфон никога не е било по-лесно ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 12-04-2011 12:42
Проблем сьс сателитен приемник ,,Cosat CS2100,, goro123456 САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 0 16-03-2010 21:04
MEDIA CENTER - интересно решение heracle КОМПЮТРИ и периферия 0 11-11-2009 17:07
Хапят ли ви комарите - лесно ще ги изгоните ivo Дъра-Бъра 5 19-06-2008 23:33


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.