The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 26-07-2021
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 519
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Тествал съм я тази гаражна фирмичка и не случайно, по Божията воля, името й е цензурирано тук. Заради селското им отношение и надменността. Както и че ме бавеха два дена докато ми активират акаунта. Ще го чакам аз Бай Ганьо да се наяде, да се наспи, да се изсере и по някое време да започне да активира акаунти…

IPTV-драмата ми с Виваком приключи.

Понеже съм си мъдър, реших преди да правя глупости (сключвам 2-годишен договор през сайта им), първо да мина през техен офис да тествам наживо.

Имаше такъв работещ в Неделя в МОЛ-а на Стамболийски. Картината е отврат! Много размазана. Личи си компресията дори на 4К каналите (тествах LUXE 4K и Планета 4K). И то на 42” телевизорче. А на 55” какво ли ще е… Менюто също не работеше плавно, което мен лично ме дразни.

Може би съм свикнал с бързината на Андроид-бокса ми (последния Chromecast на Google) и на него тяхното приложение ще работи гладко. Не им знам характеристиките на EON-устройството, но вече не ме и интересуват.

Помислих си, че картината може да е зле и от настройките на телевизора, но не може пък да е чак толкова зле само от телевизора. Нямах нерви и време да го настройвам и заебах Виваком като опция.

Ето защо трябва да има и безсрочни договори, макар и на по-висока цена. Човек да си плати месец-два и да подпише 24-месечен договор едва ако е удовлетворен от услугата.
Дадох я фирмата с цел , че поне работи със всеки доставчик. Мислиш ли че в БГ някой ще ти предложи много канали в 4К за които толкова искаш? На познатия господин може и да реагира бавно, но поне връзката му не е спирала от не помня колко време . Има поне в няколко дейта центрове машини. Мислиш ли, че ак оси пуснеш пиратска iptv ще ти е подсигурена от към бек ъп ? На мойте боксове съм с 2 портала , няма значение кой ми е втория, но и двама са ми сигурни и нямат почти спиране. Избора си е твой колега.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Jovanoty за този полезен пост :
polomski (26-07-2021)
  #52  
Стар 26-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой да ти е говорил за пиратска телевизия?
Името на темата също не предразполага към такава мисъл.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27-07-2021
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 519
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Някой да ти е говорил за пиратска телевизия?
Името на темата също не предразполага към такава мисъл.
Просто предполкожих колега.
И този ли форум се превърна , като повечето български форуми да се нападаме един друг, ако е така евала. Преди пак за нещо подобно , като напатки се бях зарекъл да не давам мнение и бях в мълчание сега май пак ще направя така. Форума стана или разбираш или ще те плюем.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27-07-2021
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,946
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Приятел, айде малко по-сериозно, при положение, че има не малко оплаквания, сложили сме им цензура, за да не може да се се рекламират(а не като да не се пробваха, за без пари) и ти да се пробваш да ги пробутваш отново, после да се правиш на ощипана мома, айде моля ти се
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Светия Дух (27-07-2021)
  #55  
Стар 27-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
И този ли форум се превърна , като повечето български форуми да се нападаме един друг, ако е така евала.
Теб конкретно с какво те нападнах? Моля да ме цитираш!
Ако приемаш мнението ми към пробутваната от теб фирма като ЛИЧНА нападка, то това говори за нещо друго...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 27-07-2021
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 519
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Теб конкретно с какво те нападнах? Моля да ме цитираш!
Ако приемаш мнението ми към пробутваната от теб фирма като ЛИЧНА нападка, то това говори за нещо друго...
Просто ги дадох , като работеща фирма. Аз от къде да знам, че си имате причина и ги филтрирате? По тази логика и от големите доставчици има проблеми и мизерии, ноне се филтрират. Дадох я понеже с тях поне от 6-7 години нямам проблем . Спирала е когато има пожар в колектор или подобно наистина авария. Сега да цитирам и да изпадаме кой какво казал ... ама другия имал в предвид не си заслужава колега. Не съм имам в предвид да рекламирам просто съм доволен и предложих вариант.
По подобен смисъл да не се предлага услуги на големите компании защото всеки и с тях има игри, но ОК. Всеки разбира по негов си начин нещата. Бъди жив и здрав колега, нямам намерение с никой да се карам просто съм искал да помогна , но явно не се получи.
Хубав и успешен ден!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Jovanoty за този полезен пост
polomski (27-07-2021), гошето86 (27-07-2021), х.горанов (29-08-2022)
  #57  
Стар 01-09-2021
Bobby.bg Bobby.bg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
15 пъти в 5 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз съм абонат на ****.бг и съм доволен от качеството на услугата и цената. Не знам да има по-добри от тях цена/качество. Ако има ще съм много благодарен да споделите

Да, има какво да се желае от тях във връзка с комуникацията, но това е пренебрежимо при положение, че плащам, гледам и не ми се налага да ги търся.
А най хубавото е, че нямам договор с тях и ако има проблеми с телевизията винаги може да ги разкарам. За разлика от останалите всеизвестни оператори, които се чудят как да те оженят за себе си поне за 1, 2 г., с некачествени услуги на космически цени.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Bobby.bg за този полезен пост
Jovanoty (01-09-2021), polomski (01-09-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, платена


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Voyo става платена услуга ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 06-02-2020 22:41
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
Спътниковата платена тв в Източна Европа е със висок ръст ТИНТИН Новини 0 15-11-2009 11:00
Astra: HD Plus като предварително платена услуга berks HDTV нови канали и новини 3 20-07-2009 14:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.