The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 02-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
Да, няма значение коя честота ще избереш. Избери някоя от дециметровия обхват, че нали всички са пилотни били (според теб)
Ами то метровия ,никой го не ползва,всичките цифрови са в дециметровия!
Ако не знаеш как,кандидатствай за техническия съпорт!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
bate_dino (02-06-2023)
  #22  
Стар 02-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
всеки трансподер да съдържа пълната нит таблица.
Е какъв е проблема при тях,като от всяка честота с нетурк сърч излизат всички канали,което значи ,че таблицата я има на всеки транспондер!Поне 7-8 транспондера тествах,резултата е 299 сървиза!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 02-06-2023
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 985
Благодари: 270
Получил благодарност:
371 пъти в 299 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Е какъв е проблема при тях,като от всяка честота с нетурк сърч излизат всички канали,което значи ,че таблицата я има на всеки транспондер!Поне 7-8 транспондера тествах,резултата е 299 сървиза!
Пропусна най-важното
Цитирай:
При еднакво оборудване обаче или при определени инвестиции, които те би трябвало да са направили през годините, благодарение на опорните си оптики няма никакъв проблем, всеки трансподер да съдържа пълната нит таблица.
Не са си мръднали задника нито след Магелан и Спектър, камо ли кабелните Евротурски и Уникомски мрежи, за провинцията само мога да предполагам...
__________________


Последно редактирано от bate_dino : 02-06-2023 на 23:42
Отговори с цитат
  #24  
Стар 02-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Най вероятно имат техника,но нямат познания! Все пак, за района на София, не виждам проблеми!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
111111 (04-06-2023)
  #25  
Стар 03-06-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
...
Мое скромно мнение е, че А1 (за коаксиалната мрежа на бившите Близалки говоря) си остава една от най-качествените телевизии до момента.
И когато работи е супер, само да не ти се наложи да звъниш на смотания им съпорт...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Подкрепям. Доколкото им ползвах услугите навремето - наследените от близу, спектър и мегалан са на много високо ниво. И работят без проблем. Проблема идва от съпорта или ако ти се наложи да правиш промени по договора и услугата. Тогава трябва до жалба да стигнеш, за да се размърдат търтеите и да направят нещо.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #26  
Стар 03-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Поне не ти изкарват цветна таблица или да ти изписва no cert и да блокира на бнт1.
Мое скромно мнение е, че А1 (за коаксиалната мрежа на бившите Близалки говоря) си остава една от най-качествените телевизии до момента.
И когато работи е супер, само да не ти се наложи да звъниш на смотания им съпорт...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Разбира се , че Близу си имаха/имат точно каквото трябва . А1 не знам да са изграждали някъде dvb-c , по-скоро при тях намерението е да мигрират всичко възможно на iptv за да лапат от повече услуги .
За телефонния спорт е ясно че са трагедия и заради това , ако има наблизо работещ офис се подава писмена рекламация за неработеща услуга и нещата се случват повече от бързо .

Последно редактирано от mistor : 03-06-2023 на 10:42
Отговори с цитат
  #27  
Стар 03-06-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Най вероятно имат техника,но нямат познания! Все пак, за района на София, не виждам проблеми!
Аз не казвам че има проблем, просто уточнявам за основния закон при кабеларките и това, че там е голяма инвестиция да се уеднакви оборудването, купувано с години...
Не съм говорил с някой от кухнята им, но личното ми предположение, или това което бих направил аз -
Една главна станция, в която да стоят приемниците и мултиплексорите - от там ип транспорт до локалните станции, и там модулатори за двб-ц мрежата. Това при тях липсваше докато изкупуваха различните мрежи, но уеднаквяването на честотите и пакетите в различните райони би трябвало означава точно този сценарий. Или пък дублиране на техника по-много места, което вече е пълен мазохизъм...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 04-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Аз не казвам че има проблем, просто уточнявам за основния закон при кабеларките и това, че там е голяма инвестиция да се уеднакви оборудването, купувано с години...
Не съм говорил с някой от кухнята им, но личното ми предположение, или това което бих направил аз -
Една главна станция, в която да стоят приемниците и мултиплексорите - от там ип транспорт до локалните станции, и там модулатори за двб-ц мрежата. Това при тях липсваше докато изкупуваха различните мрежи, но уеднаквяването на честотите и пакетите в различните райони би трябвало означава точно този сценарий. Или пък дублиране на техника по-много места, което вече е пълен мазохизъм...
Каквото и оборудване да ползват , целия трафик за услугата им е 2Г (може и малко повече да е ) . Та , ако си генерират от основния мултиплексер таблиците , конкретно NIT и LCN , едва ли локалните QAM ще им създадат проблем . Според мен са си уеднаквили всичко и са го пуснали с идеята да разчитат където имат пропуски , клиентите да им подадат информация и след това да се поправят . Което не ги оправдава , разбира се
Отговори с цитат
  #29  
Стар 04-06-2023
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,398
Благодари: 1,036
Получил благодарност:
1,045 пъти в 683 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Аз не казвам че има проблем, просто уточнявам за основния закон при кабеларките и това, че там е голяма инвестиция да се уеднакви оборудването, купувано с години...
Не съм говорил с някой от кухнята им, но личното ми предположение, или това което бих направил аз -
Една главна станция, в която да стоят приемниците и мултиплексорите - от там ип транспорт до локалните станции, и там модулатори за двб-ц мрежата. Това при тях липсваше докато изкупуваха различните мрежи, но уеднаквяването на честотите и пакетите в различните райони би трябвало означава точно този сценарий. Или пък дублиране на техника по-много места, което вече е пълен мазохизъм...
Те точно това правят в момента, да не забравяме че и иптв мъкнат до регионалните (вериматрикса).
Така ще запълнят дупката от кадри която имат.

Не е голяма драма NIT таблицата да е на всеки MUX.
но пак опираме до кадъра който ще го въведе.

Кабеларка и на PON работи
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 05-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ей сега получих съобщение,че утре,пак ще разместват!
https://help.a1.bg/news/category/all/newsId/24105
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
разместване, честито


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честито Рождество Цец0 Дъра-Бъра 1 25-12-2022 10:46
Честито Рождество! дрим Дъра-Бъра 5 27-12-2021 00:54
Честито Рождество! дрим Дъра-Бъра 12 25-12-2015 14:57
Честито на печелившите Бижев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 39 18-03-2012 18:54
да ни е честито д.е.м.т Кошче 9 02-02-2011 21:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.