The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 25-07-2021
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега защо не тестваш от Ганчев телевизията ? Работи от всеки доставчик . Виждам , че се коментират големи доставчици на IPTV и за това не виждам причина и да напиша името и сайта: т и в и . b g
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Jovanoty за този полезен пост :
polomski (25-07-2021)
  #42  
Стар 25-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тествал съм я тази гаражна фирмичка и не случайно, по Божията воля, името й е цензурирано тук. Заради селското им отношение и надменността. Както и че ме бавеха два дена докато ми активират акаунта. Ще го чакам аз Бай Ганьо да се наяде, да се наспи, да се изсере и по някое време да започне да активира акаунти…

IPTV-драмата ми с Виваком приключи.

Понеже съм си мъдър, реших преди да правя глупости (сключвам 2-годишен договор през сайта им), първо да мина през техен офис да тествам наживо.

Имаше такъв работещ в Неделя в МОЛ-а на Стамболийски. Картината е отврат! Много размазана. Личи си компресията дори на 4К каналите (тествах LUXE 4K и Планета 4K). И то на 42” телевизорче. А на 55” какво ли ще е… Менюто също не работеше плавно, което мен лично ме дразни.

Може би съм свикнал с бързината на Андроид-бокса ми (последния Chromecast на Google) и на него тяхното приложение ще работи гладко. Не им знам характеристиките на EON-устройството, но вече не ме и интересуват.

Помислих си, че картината може да е зле и от настройките на телевизора, но не може пък да е чак толкова зле само от телевизора. Нямах нерви и време да го настройвам и заебах Виваком като опция.

Ето защо трябва да има и безсрочни договори, макар и на по-висока цена. Човек да си плати месец-два и да подпише 24-месечен договор едва ако е удовлетворен от услугата.

Последно редактирано от Светия Дух : 25-07-2021 на 15:13
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25-07-2021
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тези, нашите "тигри" и те предлагат някакво IPTV, не си ли ги питал за какво става на въпрос?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Даже съм ги тествал - за 20 лв/месец. 2000 безинтересни канала в калпаво качество (явно това е присъщо на IPTV-услугите у нас). Беше преди година и половина. Имаше видеотека с много филми и сериали, но не си спомням да имаше архив на каналите. Оттогава може нещо да се е променило.

Преди 2-3 месеца се присетих пак за тях и питах локалното шефче имат ли вече 4К канали в IPTV платформата си и то каза, че нямат.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светия Дух за този полезен пост :
Радо1948 (25-07-2021)
  #45  
Стар 26-07-2021
Стоянов_ Стоянов_ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2021
Мнения: 20
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Тествал съм я тази гаражна фирмичка и не случайно, по Божията воля, името й е цензурирано тук. Заради селското им отношение и надменността. Както и че ме бавеха два дена докато ми активират акаунта. Ще го чакам аз Бай Ганьо да се наяде, да се наспи, да се изсере и по някое време да започне да активира акаунти…

IPTV-драмата ми с Виваком приключи.

Понеже съм си мъдър, реших преди да правя глупости (сключвам 2-годишен договор през сайта им), първо да мина през техен офис да тествам наживо.

Имаше такъв работещ в Неделя в МОЛ-а на Стамболийски. Картината е отврат! Много размазана. Личи си компресията дори на 4К каналите (тествах LUXE 4K и Планета 4K). И то на 42” телевизорче. А на 55” какво ли ще е… Менюто също не работеше плавно, което мен лично ме дразни.

Може би съм свикнал с бързината на Андроид-бокса ми (последния Chromecast на Google) и на него тяхното приложение ще работи гладко. Не им знам характеристиките на EON-устройството, но вече не ме и интересуват.

Помислих си, че картината може да е зле и от настройките на телевизора, но не може пък да е чак толкова зле само от телевизора. Нямах нерви и време да го настройвам и заебах Виваком като опция.

Ето защо трябва да има и безсрочни договори, макар и на по-висока цена. Човек да си плати месец-два и да подпише 24-месечен договор едва ако е удовлетворен от услугата.

Всъщност възможност за тест има, ако услугата се заяви онлайн. Това естествено има смисъл само, ако е окабелен адреса и трябва само да се свърже към тяхно устройство извън имота.
Каместото на картината със сигурност зависи до огромна степен и от телевизора.
И аз съм в дилема дали да оставам на А1 или да мина към ЕОН. Все още задържам А1, че поне ми е ясно, какво до сега са предлагали...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоянов_ Вижте мненията
Всъщност възможност за тест има, ако услугата се заяви онлайн. Това естествено има смисъл само, ако е окабелен адреса и трябва само да се свърже към тяхно устройство извън имота.
Имам два въпроса:

1. Убеждението ти за тест идва от презумцията, че при интернет-поръчки имаш право на отказ ли?

2. Защо да трябва да е окабелен адреса и свързан към тяхно устройство извън имота, след като работят и с други интернет-доставчици? Напрактика дори EON-box не е нужен - ако имаш смарт телевизор или Андроид бокс, на който да инсталираш тяхното приложение. И наличието на интернет разбира се, на който и да е доставчик.


Във връзка с първия ми въпрос да добавя, че изрично питах на вивакомския 123 дали може да се гледа ЕОN с безсрочен договор и от там твърдо ме отрязаха - че може само с 24-месечен договор.

От друга страна в общите им условия за EON, е записано:

Цитирай:
Промоцията не важи за безсрочни или 12-месечни договори.
... Което води на мисълта, че би трябвало да може да се поръча и без договор, щом като има такава клауза в документа.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26-07-2021
Стоянов_ Стоянов_ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2021
Мнения: 20
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всички онлайн покупки на стоки/услиги би следвало да попадат във възможността на отказ до 14 от договора. Тъй като не съм компетентен нека не се рязбира като становище.
По повод кабелите - ако ще се тества да не пробиват наново.
Виваком имат предложение извън мрежата им.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Звъннах пак на 087 123. Този път на телефона не беше какичка, а някакъв "какьо".

При този разговор, като изрично натъртих на приетото в България и ЕС условие за отказ на онлайн-поръчки, се оказа, че можело да се откажа от тяхната услуга в рамките на 14 дни, ако я поръчам онлайн...

НО! Ще ме мотат до другия понеделник чак. Куриера може да донесе бокса най-рано в сряда-четвъртък, аз да подпиша договора, който той да им върне към Петък и те в понеделник най-рано да ме въведат в системата и да ми активират акаунта...

До тогава няма да мога да използвам и приложението, разбира се.

Цяла седмица чакане, айде благодаря.

PS. И вместо да натрапват този бокс на всички, защо не пуснат тарифа без бокс, за тези, които имат смарт-телевизори и не им е нужно външно устройство? Със сигурност могат да смъкнат от цената на пакетите, защото и бокса е включен в нея. Не са достатъчно гъвкави.

Последно редактирано от Светия Дух : 26-07-2021 на 13:44
Отговори с цитат
  #49  
Стар 26-07-2021
Стоянов_ Стоянов_ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2021
Мнения: 20
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз не обичам да чакам, но когато възможностите са ограничение понякога се налага.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 26-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако ще чакам, то ще е есента - когато започва новия телевизионен сезон. Има смисъл тогава да ги тествам. Сега няма какво да се гледа, пък и през лятото почти не се задържам вкъщи.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, платена


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Voyo става платена услуга ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 06-02-2020 22:41
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
Спътниковата платена тв в Източна Европа е със висок ръст ТИНТИН Новини 0 15-11-2009 11:00
Astra: HD Plus като предварително платена услуга berks HDTV нови канали и новини 3 20-07-2009 14:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.