The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 28-08-2021
Аватара на Маверик_79
Маверик_79 Маверик_79 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 303
Благодари: 172
Получил благодарност:
71 пъти в 53 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Антиваксърските им тикви наблягат основно на тромбозите. Макар, че няма гаранция, че тромба се е появил "благодарение" на ваксината. И го казвам от личен опит. Преди 10 години преживях тромбофлебит, бил съм на косъм да ми се откъсне тромб, бях приет по спешност в болница и няколко години след това го лекувах. Интересно, тогава пак ваксина срещу ковид ли е била причината да го преживея това? Тромбозите ги има много преди ваксините, за съжаление ще ги има и след тях. Ако е ракия - да му налееш на антиваксъра. Но акъл няма как....

Цецо стига с тези антиваксъри защото така вие насаждате омразата едни към други. Няма антиваксъри и ваксъри както писах по горе всеки решава сам за себе си познавайки собственото си тяло и болестите който има. Аз лично няма да се ваксинирам за момента , прекарал съм болестта и то не леко но предпочитам естествената имунна борба с болестта отколкото изкуствената. Майка ми се ваксинира и когато ме попита какво да прави и казах че тя сама решава сама за себе си никой друг.
__________________
Xtrend ЕТ6000,Triax TD 110 - 75E/30W, LNB -Inverto Red Extend Single Long- Neck, Circular Black Pro, H-H MOTOR Powersat DG380 S , 80 см DIGI Satellite,
Следните потребители (2) благодарят на Маверик_79 за този полезен пост
nokia n96 (29-08-2021), Гепарда7472 (29-08-2021)
  #42  
Стар 28-08-2021
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Колко бързо ще трябва да живеят? Кога да очакваме да започне масовия мор? Можеш ли да опишеш начина по който ще започнат да умират, т.е. какво ще се случи в организма им преди да умрат?
В момента не е достигнат достатъчен процент наивници, така че сме в нещо, като гратисен период, преди да се изтръска одеялото. Най-общо казано хората си инжектират фатална имунна недостатъчност, без възможност за изчистване. Това е първата епидемия, предавана по медиен път. Освен това едно лекарство за всички се дава, само когато става дума за геноцид. Всичко се случва, заради репресивните мерки за тотален контрол. Който жертва свободата си за здраве, винаги губи и двете! Карантина е когато се ограничават болните, а когато се ограничават здравите - тогава е тирания.
Следните потребители (7) благодарят на pantsiani за този полезен пост
Joro711 (29-08-2021), nokia n96 (29-08-2021), Вас (29-08-2021), Гепарда7472 (29-08-2021), Маверик_79 (28-08-2021), михоф33 (29-08-2021), Посветения (29-08-2021)
  #43  
Стар 28-08-2021
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Антиваксърските им тикви наблягат основно на тромбозите. Макар, че няма гаранция, че тромба се е появил "благодарение" на ваксината. И го казвам от личен опит. Преди 10 години преживях тромбофлебит, бил съм на косъм да ми се откъсне тромб, бях приет по спешност в болница и няколко години след това го лекувах. Интересно, тогава пак ваксина срещу ковид ли е била причината да го преживея това? Тромбозите ги има много преди ваксините, за съжаление ще ги има и след тях. Ако е ракия - да му налееш на антиваксъра. Но акъл няма как....
Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Тромбозите са при векторните ваксини, а при РНК ваксините? Пишат днес че намерили някакви метални частици в модерна дали пък не са чипове с Уиндоус 13?
Не на IOS 15 са!,те при векторните справка Астра Зенека според антитата направо си мрат от какво и Съ Пин не може да им каже!
  #44  
Стар 28-08-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
А нищо особено не е станало, само дето в най-лошия случай там мрат 3 пъти по-малко от нас при еднакъв брой активни случаи.
Не само това,не влизат и в болниците,около 10 пъти е намалял броя на пациентите от предните вълни!Само давам пример:познати жената се ваксинира,мъжа не,разболяват се,жената почти нищо,а мъжа е трети месец в болница диша на вентилатор!Така,че айде кораба майка да си прибира тия с чипове,облъчвания и магнити в тялото!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #45  
Стар 28-08-2021
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Не само това,не влизат и в болниците,около 10 пъти е намалял броя на пациентите от предните вълни!Само давам пример:познати жената се ваксинира,мъжа не,разболяват се,жената почти нищо,а мъжа е трети месец в болница диша на вентилатор!Така,че айде кораба майка да си прибира тия с чипове,облъчвания и магнити в тялото!
нИдей бе остави ГанЮ разбира и от футбол и от Кораба майка и от сложно завиване на шплент със гайка!Тия са безсмъртни ,а вият като вдовици като затворят кръчмите и не могат да люскат юзчета със шопска!
  #46  
Стар 28-08-2021
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 448
Благодари: 53
Получил благодарност:
303 пъти в 153 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joro711 Вижте мненията
Тук - https://coronavirus.jhu.edu/map.html пише друго, ама щом ги разбираш толкова нещата, вярвай си!

И какво точно пише там? Да беше малко по специфичен да дадеш конкретни примери?


Сравнение България (6,9 мил. население) - Израел (9 мил. население). Ваксинирани тук 16% там 75%


Активни случаи Ковид: България - 27 333, Израел - 75 584
Умрели средно седмично: България - 33, Израел - 27


Сравнение България - Великобритания (68 мил. население)
Ваксинирани Великобритания 78%



Активни случаи ковид: България - 27 333, Великобритания - 1 235 177

Умрели средно седмично: България - 33 , Великобритания - 108


Ето и линкове към данните:
https://www.worldometers.info/corona...ntry/bulgaria/
https://www.worldometers.info/corona...ountry/israel/
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/


Толкова за моята "вяра", сега очаквам да видя твоите факти!
Следните потребители (2) благодарят на Гадьо за този полезен пост
dolby (28-08-2021), kristov (29-08-2021)
  #47  
Стар 28-08-2021
Гадьо Гадьо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 448
Благодари: 53
Получил благодарност:
303 пъти в 153 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
В момента не е достигнат достатъчен процент наивници, така че сме в нещо, като гратисен период, преди да се изтръска одеялото. Най-общо казано хората си инжектират фатална имунна недостатъчност, без възможност за изчистване. Това е първата епидемия, предавана по медиен път. Освен това едно лекарство за всички се дава, само когато става дума за геноцид. Всичко се случва, заради репресивните мерки за тотален контрол. Който жертва свободата си за здраве, винаги губи и двете! Карантина е когато се ограничават болните, а когато се ограничават здравите - тогава е тирания.

Моля те бъди по-конкретен, опиши какво представлява тази фатална имунна недостатъчност? Кой имунитет съсипва клетъчния или хуморалния, как го съсипва, кои клетки на имунната система засяга и т.н.

Отделно искам да ми обясниш и какво става след като те ваксинират, какво прави ваксината, как се възпроизвежда и как започва да съсипва имунитета?
Между другото сигурен съм, че не можеш да ми обясниш и нещо доста по-елементарно. Как от РНК се получава протеин? Ама да видим, може и да ме изненадаш.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гадьо за този полезен пост :
dolby (28-08-2021)
  #48  
Стар 28-08-2021
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Не на IOS 15 са......
Ти кво ? Опашка пред ваксинационните центрове ли искаш да направиш? Навремето висяха за айфони пред магазините сега за ъпдейти ли?
Следните потребители (2) благодарят на dolby за този полезен пост
kristov (29-08-2021), Neo64 (28-08-2021)
  #49  
Стар 28-08-2021
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ааа, никакъв iOS. Баш чипове за джама са. Все пак Билито го интересуват ваксинациите. Новият шеф на iOS го интересуват само мъжки пишки
  #50  
Стар 28-08-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тука един се разхожда с залепнал винкел на ръката и разправя на всички как след ваксината е станал като магнит
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ваксини, вещества, Във, на, неизвестни, Открити, са, „Модерна“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
УЖАС - взрив избухна в завод за производство на взривни вещества край село Горни участник Дъра-Бъра 2 02-10-2014 07:40
На резервоара на совалката 'Дискавъри' са открити още две пукнатини spacebeam Новини 0 12-11-2010 04:50
MSAT пуска нова свръх-модерна техника! ТИНТИН Новини 2 14-10-2009 10:44
Най-модерна техника произвежда мега турнето на “Планета” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 23-07-2009 23:35
Интересни образования са открити в пръстените на Сатурн spacebeam Новини 0 18-06-2009 14:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.