The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 29-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Ти 6-та игла ще си сложиш ли? А ако се разболееш? А ако се разболееш и ме заразиш и мен? Не ме вкарвай в скапания спор, който водите тука...

Мангъров си го каза още в началото: ваксинация по време на пандемия ще води само и единствено до мутации, ти сам си отговорил в поста по-горе защо.
Спазвайте лична хигиена и социална дистанция, до колкото е възможно и това е.
Със или без ваксина, всеки ще се сблъска с тая гад...за съжаление...
Да се разболея от????
Хич не ми го давай Мангъров за пример, човек който гони само кинтите няма как да е доктор. Това всеки и най простия доктор го знае че имунизация по време не пандемия не се прави поради риск от нови щамове, не мисля че имаше друг вариант в случая. Цяло лято беше утихнал вируса защо не се ваксинирахте? Пак опираме до отговорност няма какво да допълня.
Че аз ли те наврях в тоя спор или избора беше твой
  #82  
Стар 29-08-2021
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,135
Благодари: 1,398
Получил благодарност:
512 пъти в 364 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Фифа,фафа и фуфа са виновни,колега дай малко по сериозно,никой не ми отговаря на въпроса,всички са тапънари,а само Българите най умни и не се ваксинират,абене ви ли е срам,бушмените се молят за ваксини,вие ги изхвърляте!?
Човече,само погледни тия идиоти кои докараха до власттано нещата ще си дойдат на място

Последно редактирано от бендо : 29-08-2021 на 16:54
  #83  
Стар 29-08-2021
Аватара на Sisyphus
Sisyphus Sisyphus е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Залцбург
Мнения: 535
Благодари: 147
Получил благодарност:
207 пъти в 101 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Добре де как би се почувствал ако заразиш твой близък и е с латентен край/не дай боже/.
Латентен - колко да е латентен?
  #84  
Стар 29-08-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Добре де как би се почувствал ако заразиш твой близък и е с латентен край/не дай боже/. Някак ми се струва че антитата отговорността я нямате за нищо. Не спазвате ограниченията не ви пука за околните това не е поведението на отговорен човек

Пак не разбрах, как ти ваксинирания няма да заразиш някой близък роднина, ако си барнал ковида, ама карай! Говорим си на различни езици!

Значи лично аз ограниченията ги спазвам, защото глобата от 300 лева в магазина без маска си седи! На кръчми не ходя откакто Новият месия еба мамата на музиката в България и не останаха кръчми с това, което съм слушал преди Него! Дори и да има, са много скъпарски и не мога да си го позволя! Събираме се сега дъртите кучета навън и си правим "огнени партита" всяка събота, като компилацията лично аз я контролирам!
Имам опит от едни по-хубави, но тотално приключили години!
Говоря за начин на мислене, начин на пиене, начин на свалки дори ако искаш! Никога не е късно да станеш за резил дори и на дърти години!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Следните потребители (2) благодарят на Вас за този полезен пост
woooow (29-08-2021), Посветения (29-08-2021)
  #85  
Стар 29-08-2021
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Да се разболея от????
Хич не ми го давай Мангъров за пример, човек който гони само кинтите няма как да е доктор. Това всеки и най простия доктор го знае че имунизация по време не пандемия не се прави поради риск от нови щамове, не мисля че имаше друг вариант в случая. Цяло лято беше утихнал вируса защо не се ваксинирахте? Пак опираме до отговорност няма какво да допълня.
А кой да ти дам за пример? Човека цял живот това работи. Счетоводителя ли да слушам??? Или може би ония с напращелите бузи???
Следните потребители (2) благодарят на woooow за този полезен пост
Joro711 (29-08-2021), Вас (29-08-2021)
  #86  
Стар 29-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Пак не разбрах, как ти ваксинирания няма да заразиш някой близък роднина, ако си барнал ковида, ама карай! Говорим си на различни езици!

Значи лично аз ограниченията ги спазвам, защото глобата от 300 лева в магазина без маска си седи! На кръчми не ходя откакто Новият месия еба мамата на музиката в България и не останаха кръчми с това, което съм слушал преди Него! Дори и да има, са много скъпарски и не мога да си го позволя! Събираме се сега дъртите кучета навън и си правим "огнени партита" всяка събота, като компилацията лично аз я контролирам!
Имам опит от едни по-хубави, но тотално приключили години!
Говоря за начин на мислене, начин на пиене, начин на свалки дори ако искаш! Никога не е късно да станеш за резил дори и на дърти години!
Кви ги говориш? На никой в България не му пука , личен опит виждам го в момента. Маски ала бала ако го задължат да си сложи маска той отивал другаде където не го задължават. А нема нужда
Вероятността е по малка, но да, възможно е да се случи затова спазвам предписанията като за неваксиниран за да предпазя другите.

Ти може да ги спазваш ограниченията ама 99% от антитата не им пука.

Последно редактирано от dolby : 29-08-2021 на 17:19
  #87  
Стар 29-08-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
А кой да ти дам за пример? Човека цял живот това работи. Счетоводителя ли да слушам??? Или може би ония с напращелите бузи???
Остави няма смисъл
  #88  
Стар 29-08-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 616
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Насрахте се с тия ваксини и тоя вирус. Нито спазвам нещо, нито ще се ваксинирам.
  #89  
Стар 29-08-2021
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
А кой да ти дам за пример? Човека цял живот това работи. Счетоводителя ли да слушам??? Или може би ония с напращелите бузи???
Този дърт дебил работи основно с дрисливи бебета. Много, много е далеч от истинската вирусология. Обаче забелязвате ли, че в последните месеци нещо се загуби? Новите месии вероятно са му дали някаква лапачка, за да го покрият малоумника.
  #90  
Стар 29-08-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Кви негри бе братче,отговори само на въпроса,цяла европа са тъпаци и се ваксинират,а вие сте най умните и сте на последно място по ваксинирани и хвърляте ваксините,така ли е или греша?
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ваксини, вещества, Във, на, неизвестни, Открити, са, „Модерна“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
УЖАС - взрив избухна в завод за производство на взривни вещества край село Горни участник Дъра-Бъра 2 02-10-2014 08:40
На резервоара на совалката 'Дискавъри' са открити още две пукнатини spacebeam Новини 0 12-11-2010 05:50
MSAT пуска нова свръх-модерна техника! ТИНТИН Новини 2 14-10-2009 11:44
Най-модерна техника произвежда мега турнето на “Планета” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 24-07-2009 00:35
Интересни образования са открити в пръстените на Сатурн spacebeam Новини 0 18-06-2009 15:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.