The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 10-07-2009
nevy nevy не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Кейбъл тел или Мсат

Здравейте, в момента съм абонат на КТ. Имам цифров приемник и плащам такса 21+5. Купих нов телевизор с кабелен цифров тунер, като се надявах, че ще мога да гледам цифрвите канали без проблем. Да ама не. Оказа се, че за да мога да ги гледам, трябва да да си взема САМ устройство и да плащам още 5 лв към таксата. И така общо 31 лв за кабелна .
Имам приятел, който е на мсат. Той има същия телевизор с цифров кабелен тунер и гледа без проблем цифровите канали. На всичкото отгоре не се плаща допълнително за декодер и таксата е 17 лв.
Сериозно се замислям да стана абонат на мсат. Има ли някой абонат на мсат да сподели мнение?
Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на nevy за този полезен пост :
Nicky (09-03-2011)
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИЛИ, кейбъл, мсат, тел


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Заслужава ли си да се купи HD приемника на МСАТ 22vale Оператори в гр. ВАРНА 5 06-08-2011 18:24
Излъчват ли се при МСАТ ARD HD и ZDF HD dvt1 Оператори в гр. ВАРНА 2 26-05-2010 10:44
PANASONIC TX-P42V10E в мрежата на МСАТ Дилаз Оператори в гр. ВАРНА 2 20-04-2010 19:17
Кейбъл Тел -> Булсатком mashadov Кабелни [DVB-C] оператори в България 8 26-12-2009 11:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.