The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 01-07-2013
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не искам да те плаша но аз изхвърям вече две плазми заради такава черта.Отначало ту изчезва ту се появява после става постоянно.Ако тв е гаранционно добре иначе пиеш една студена вода...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 01-07-2013
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм чул на някой да са му го оправили /трайно/ този проблем. Сменява се панела, което струва колко една нова, в пъти по-добра плазма.
Радвай се, че ти е изкарала толкова години. Моята първа плазма даде същия проблем 2 месеца след изтичането на гаранцията. Чертата първо ще е една малка и прогресивно ще се увеличават докато става невъзможно за гледане.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 01-07-2013
vlad vlad не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 270
Благодари: 19
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И на моята плазма (Philips 42 инча), отначало се появяваше една а напоследък станаха 2 вертикални тънки ивици (най-много 2-3 пиксела) в левия край на екрана. Това се случва само веднага след включване на телевизора, ако преди това не е работил. Щом поработи 10-15 мин и ивиците изчезват и повече не се появяват. Всичко си работи нормално. Това ме навежда на мисълта, че е възможно да има някакви студени спойки или лош контакт на някоя платка, но тъй като всичко се оправя след 10-15 мин работа, все още не ми се занимава да го разглобявам.
__________________
1.2 м параболична антена, Inverto LNB Super Mini 0.3dB, 60.0E <-> 24.5W, MAX500HD
Отговори с цитат
  #14  
Стар 01-07-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vlad Вижте мненията
възможно да има някакви студени спойки или лош контакт на някоя платка
Има едни лентови кабели, които правят връзката между панела и платките. Те дават проблем, който е разрешим - почистват се снадките. Но ако става въпрос за прегорял електрод на панела, тогава няма оправия - или свикваш с чертите, или купуваш нов телевизор. Ремонтът е безмислен.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 01-07-2013
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Иванушка Вижте мненията
Не знам аз питам за съвет и помощ единия пише барака другия ми пуска клипове да го ремонтирам с бухалка нещо не е както трябва ако не ви се пише то не пишете аз не съм за подигравка.
-сега вече след достатъчен на брой отговори , още ли си мислиш че някой се подиграва с теб?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 02-07-2013
Иванушка Иванушка не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря на всички за отговорите ще го отворя да видя тези лентови кабели и вентилаторите ако може да го оправя ще е добре ако ли не здраве да има,интересно че на черен фон изчезва и не само на черен но както и да е ще го отворя когато почивам
Отговори с цитат
  #17  
Стар 04-07-2013
Иванушка Иванушка не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте та отворих го почистих го прегледах лентовите кабели навързах всичко включвам работи 5 сек и гасне ебати и каръка съмкакво обърках не знам но си счупих телевизора а сега ако може помогнете дайте някакви идеи какво съм счупил или объркал
Отговори с цитат
  #18  
Стар 04-07-2013
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Сега от тук, на колата и право в някой сервиз, ако искаш от това животно още да става нещо. Не разбирам как може да се навиеш да човъркаш нещо, като грам не разбираш за какво става въпрос....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 04-07-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Иванушка Вижте мненията
Здравейте та отворих го почистих го прегледах лентовите кабели навързах всичко включвам работи 5 сек и гасне ебати и каръка съмкакво обърках не знам но си счупих телевизора а сега ако може помогнете дайте някакви идеи какво съм счупил или объркал
Как, къде и с какво го почисти? Подозирам, че си разхлабил някой куплунг(или ако си бил особено усърден си отпрал някое SMD). Всички връзки, които си разкачал ги провери отново. Не се плаши, нищо не си направил, просто някой куплунг не си наместил.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 04-07-2013 на 20:17
Отговори с цитат
  #20  
Стар 04-07-2013
Иванушка Иванушка не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Wanderer;261357]Как, къде и с какво го почисти? Подозирам, че си разхлабил някой куплунг(или ако си бил особено усърден си отпрал някое SMD). Всички връзки, които си разкачал ги провери отново. Не се плаши, нищо не си направил, просто някой куплунг не си наместил.[/QUO
Значи отворих го почистих вентилаторите и свалих едната платка с лентовите кабели почистих я и нея закачих си я обратно всичко е почиствано с много мека четчица,откачих лентовите кабели от другата страна там са и много повече прегладах ги закачих ги отново и това беше там даже нито платки съм свалял нито нищо а да допълня след като накачих всичко го пуснах но той не тръгна и видях че съм забравил да закача две букси закачих ги и той стартира ноооо за кратко пускам работи 5 сек и спира и почва да мига червената лапчика.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
екран, плазмен, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Остатъчен образ на нов плазмен телевизор Панасоник? myspam ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 28 10-06-2013 19:03
Мнение за плазмен телевизор? BULLET ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 27 14-11-2012 23:22
Проблем с дисплея на плазмен телевизор НЕО сигма ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 30-08-2012 02:20
Плазмен панел за G20? color ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 04-10-2011 13:59
Плазмен телевизор Panasonic 42 Страдания и нерви oby ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 31-10-2009 16:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.